Jednorázový růžový výtok 3. trimestr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 21:35
Jednorázový růžový výtok 3. trimestr

Ahojte, jsem 30. tt a dneska k večeru jsem na kalhotkách objevila růžový flek. Musel tam být už z rána, celý den jsem pak měla intimky, ty byly úplně čisté. Sama nechápu, že jsem si toho při výměně nevšimla :think: Je zbarvený jak hooodně naředěná šťáva z řepy. Řepu jsem v poslední době neměla, takže od růžové moči to být asi nemůže. Celý den pak nic, ani náznak zbarvení. Co teď? Vyrazit ráno do nemocnice? Vzala jsem si porodnickou vložku, mám ji asi 2 hod a zatím nic. Včera dopoledne jsem byla na kontrole, tak že by z toho? Sex v posledních dnech nebyl.

Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 8121 příspěvků 04.05.19 21:37

Klidně to mohlo být po té kontrole, jestli se to nebude opakovat a jinak je vše ok, tak bych neplašila a nikam nejezdila

G.a.b.c.a20
Kecalka 459 příspěvků 04.05.19 21:53

Zrovna včera v noci se mi to taky stalo a od té doby nic :think: někde jsem četla že to může být hlenová zátka ale nevím když toho bylo tak málo a jen jednou.. myslím že když cítíš pohyby a nic tě nebolí nic to nebude..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 21:58

Mi nějak nesedí ta barva, přece když zaschne krev, tak to jde do hněda a rezava a nezůstane to růžové ne? Vždycky když jsem měla výtok s příměsí krve, tak ten flek zhnědnul. Teď je fakt růžový. Nevíte někdo jak je to u PV?
Ještě mám pocit, že mám trošku kvasinky, od rána mirné svědění…Ty už jsem měla (ne v těhu) a výtok byl tehdy spíš žlutý tak nevím :think:

ivašot.
Echt Kelišová 8121 příspěvků 04.05.19 22:01
@Anonymní píše:
Mi nějak nesedí ta barva, přece když zaschne krev, tak to jde do hněda a rezava a nezůstane to růžové ne? Vždycky když jsem měla výtok s příměsí krve, tak ten flek zhnědnul. Teď je fakt růžový. Nevíte někdo jak je to u PV?
Ještě mám pocit, že mám trošku kvasinky, od rána mirné svědění…Ty už jsem měla (ne v těhu) a výtok byl tehdy spíš žlutý tak nevím :think:

Hele jestli se ti to nezdá, tak na tu kontrolu skákni. Za tvůj klid to stojí :mavam:

G.a.b.c.a20
Kecalka 459 příspěvků 04.05.19 22:02
@Anonymní píše:
Ještě mám pocit, že mám trošku kvasinky, od rána mirné svědění…Ty už jsem měla (ne v těhu) a výtok byl tehdy spíš žlutý tak nevím :think:

Jestli máš podezření na kvasinky zajdi si hned v pondělí k dr ať se ti to nerozjede ještě víc..

Uživatel je onlinehadraplanka
Kecalka 465 příspěvků 05.05.19 08:43

Může to být prasklá žilka na čípku nebo v pochvě zředěná hlenem, nebo taky reakce na případnou infekci. Taky se mi to stalo jednou, když jsem se po zavádění čípku dloubnula nehtem. Ráno na záchodě malá růžová žilka, pak už nic. Zátka je většinou taková dohněda, může odcházet postupně i několik týdnů. Pokud nárazově, tak je toho fakt hodně a je to spíš takový sulc s hlenem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 11:44

@G.a.b.c.a20 Já už doma mám mastičku na kvasinky - doktor mi ji předepsal ještě před těhotenstvím, kdy jsem s nimi měla problém a řekl, že ji můžu používat i v těhu. Je to Clotrimazol krém. Už bych si ji dala, ale mám divný pocit z toho včerejšího růžového fleku - kdyby šlo náhodou o průsak plodovky, tak nevím, jestli bych tu mastičku mohla použít nebo raději ne :think: Teď ani žádné příznaky nemám, bylo to jen včera, tak nevím, jestli ji použít nebo ne.
@hadraplanka U infekce bych měla ten výtok delší dobu a ne jen jednorázově ne? Nebo i jiné příznaky (zarudnutí, bolest podbřišku…)? Měla jsem akorát půldenní mírné svědění, teď už vůbec nic. Ani výtok, ani svědění, prostě vše v normě…Takže jsem se rozhodla, že to budu ignorovat a jen pokud by se to náhodou opakovalo, skočím si raději k doktorovi.

Váš příspěvek
Reklama