Jednorázový vodnatý průjem u menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 08:28
Jednorazovy vodnaty prujem u menstruace

Radeji anonym…jsem druhy den cyklu a v noci me probudily silne menstruacni bolesti, jako za mlada, uz dlouho se mi toto nestalo…mela jsem v tech bolestech 1× vodnaty prujem…nutkani na wc u bolesti znam, ale vodnaty prujem…?je to mozne od ms?

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23487 příspěvků 20.07.19 08:38
@Anonymní píše:
Radeji anonym…jsem druhy den cyklu a v noci me probudily silne menstruacni bolesti, jako za mlada, uz dlouho se mi toto nestalo…mela jsem v tech bolestech 1× vodnaty prujem…nutkani na wc u bolesti znam, ale vodnaty prujem…?je to mozne od ms?

Buď ráda, že byl jednorázový. První den menses lítám i 10× denně…druhý den už méně…je to hormonální, podobně, jako když se čistí střeva před porodem. Prý by mohl pomoc imodium, příští cyklus vyzkouším.

terien
Extra třída :D 12430 příspěvků 20.07.19 08:40

Panebože :roll: na co založis diskusi příště? Že se ti při ms udělal do rána beďar? Tak ses jednou pos.rala no, to je toho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 10:30
@terien píše:
Panebože :roll: na co založis diskusi příště? Že se ti při ms udělal do rána beďar? Tak ses jednou pos.rala no, to je toho.

Na to jsem se neptala…

Váš příspěvek
Reklama