Jednostranná bolest v podbřišku ve 3.trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LidkaMat
Kecalka 166 příspěvků 1 inzerát 26.11.18 13:36
Jednostranná bolest v podbřišku - 3.trimestr

Dobrý den, potřebovala bych poradit, než poběžím s každým píchnutím k lékaři. Čekám druhé dítko, jsem ve 34 týdnu. Často cítím velkou ostrou bolest v levé části břicha a podbřišku. Občas, když se prudce hnu, tak se ozvou vazy, tuhle bolest znám, ale tahle jednostranná zákeřná bolest začne v klidu bez předchozího varování, nebo vyprovokování právě prudkým pohybem, nebo sehnutím se. Začne a nepřestane, sotva se bolestí nadechnu, na pohmat mě břicho taky bolí, ale pouze levá spodní část břicha.. Zítra mám poradnu u gynekoložky, tak jí to určitě povím, nicméně mě znepokojuje, že to trvá klidně i hodinu a déle… pozvolna ustupuje. Stává se mi to často. občas i několikrát denně pak se to zase několik dní neozve.
Snad se znepokojuji zbytečně, nebo snad vyhledat raději lékaře urgentněji, než čekat na zítra? Předem děkuji za odpovědi.

Reakce:
Danulinka16
Závislačka 2561 příspěvků 26.11.18 14:06

Ahoj,já bych počkala do zítra,stejně si myslím,že ti řekne,že to souvisí s těhotenstvím.Ja jsem 28tt a už mě docela dlouho trápí zase bolesti vpravo v podbřišku,v noci,když spím na zádech a když se vci otočit,tak to bolí opravdu fest,ale jakmile se otočím tak to přestane… Neřeším to,říkám si,že to k tomu patří… :think: :nevim:

Jeess
Kecalka 308 příspěvků 26.11.18 18:57

Ahojky mamky :lol: Já ted začínám 38tt a vlevo těsně pod žebrem mě příšerně bolí…už dva týdny a verdikt doktoru je že to souvisí s tlakem a tíhou břicha a nedá se s tím nic dělat :zed: :zed: Ale rozhodně tvůj problém prokonzultuj s doktorkou :) Osobně mi pomáhá hřejivá masáž,dost tepla sprcha na to hooooodněěěě bolavý místo :)

LidkaMat
Kecalka 166 příspěvků 1 inzerát 13.12.18 07:19

@Jeess
Reaguji dodatečně, měla jsem silný zánět na levém vaječníku, takže atb v těhotenství.
S těmi bolestmi v podžebří si hlavu nedělám, já mám mimčo nacpaný na játrech, teď jsem 37.tt a už jsem zvyklá sedět na křivo :D

Váš příspěvek
Reklama