Reklama

Jednou feťák, vždycky feťák? Můj muž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 13:48
Jednou feťák, vždycky feťák? Můj muž

Ahoj, je to pro mě hrozně citlivé téma a nemám se koho zeptat, nebo s kým to probrat. Já jsem člověk co se drogám vždy vyhýbal obloukem, nekouřím a nepiju. Můj muž kouří, rád si dá pivo, když jsme se poznali byli jsme hodně mladí a přítel si občas s kamarády dal trávu (to mu vydrželo do teď, ale je to třeba jen jednou za měsíc). Kdysi jsme se doatali do velkých problémů (tak 7let zpět) a on začal šňupat pervitin, nikdy jsme o tom otevřeně nemluvili, jakože vůbec. Já věděla co se děje, stála při něm, snažila se mu z toho pomoct, on zase věděl, že to vím a tak se snažil nějak spolupracovat se vším co jsem navrhla, aby se z toho dostal. Změnili jsme bydliště, práci kamarády, dostali se z problémů a já spoustu let myslela, že je z toho venku. Vím jak vypadá pod vlivem a tak už jsem ho nikdy neviděla. Opravdu se chová celé ty roky normálně, jediné co mu zůstalo je zlozvyk který dělal jako sjetý a to je, že když byl opravu moc, kmital jazykem v puse (ale vím na 100% že to bohužel občas dělá, i když si opravdu nic nevezme). A teď k věci, vše je pryč, máme dvě malé děti. Všechen svůj čas tráví s námi, nebo v práci, vždy jsem si jistá kde je a co dělá. Předevčírem byl posedět s kamarády (jednomu se narodilo první dítě, tak to byli oslavit). Přišel docela v pohodě, prostě po pár pivech, ale když jsem mu vytahovala z kapes věci, abych mohla vyprat, vypadla mu z peněženky „slámka“ (nevím jak se tomu říká) na šňupání a pytlíček od trávy, ve kterém byl i zbytek houbiček. Když jsem na něj zatlačila, jestli zase v něčem jede (bylo to vlastně poprvé, co jsme se o tom takto bavili) Tak tvrdil, že ne. Má problémy s tlakem a srdcem a už kvůli tomu by do toho prý už nešel, že by ho to mohlo zabít a samozřejmě, že jako by mi to neudělal a kvůli dětem a tak. Má otázka je: mohl by to přede mnou opravdu tajit, nebo bych to poznala? Když vím, jak vypadá sjetej, nebo to jde nějak „skrýt“? Já ho nechci zbytečně osočovat, ale jestli zase v něčem jede, tak od něj chci odejít, hlavně kvůli dětem.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 11.09.18 13:51

jj v ničem nejede, ale náčiní mu padá z kapes, určitě je to jinak člověk čistý jako křištál :mrgreen: Jen slova „feťák“ a „můj muž“ v jedné větě by ti mohly říct, že je něco sakra špatně.

rozand
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 11.09.18 13:52

Ano, mohl by to tajit.

Synekdoche7
Kecalka 180 příspěvků 11.09.18 13:53

Ano, mohl.

Martina 94
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 11.09.18 13:55

No já nevím , kdyby nebyli děti, tak bych ti řekla, že to není partner na to mít s ním mít děti ale teďka, už je pozdě :-) Asi bych mu nevěřila to, že to měl u sebe, že nic neměl, proč to jinak u sebe měl? :think:

Safrik
Stálice 70 příspěvků 11.09.18 14:01

Je to tezke, ale v takovym vztahu nema smysl setrvavat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 14:01

Ještě prosím, říká se nějak tomu brčku/slámce na šňupání? Takže bych to prostě nemusela vůbec poznat? I Když vím, co to s ním dělá? Ani podle očí, nebo pohybů? Zakladatelka

terinka4444
Hvězda diskuse 66597 příspěvků 11.09.18 14:03

Dotaz, prosím nesmějte se, jsem drogama nepolíbená, ale tráva se šňupe do nosu slámkou? To šňupací náčiní je nekompatibilní s tou drogou, co měl u sebe, ne?

solip
Kecalka 401 příspěvků 11.09.18 14:04

Moje sestra s jedním takovým má dnes už devítiletou dceru. Před početím spolu byli sedm let, pořád mu věřila a dávala nové a nové šance. Všichni jsme mu věřili, že je cistej, přece bychom poznali, kdyby nebyl… No, nepoznali. Už spolu dávno nejsou, on má už i další dceru, ani o jednu nejeví nějak zvlášť zájem a fetuje dodnes. Taky má zdravotní problémy, taky tvrdil, že uz kvůli dětem by se toho už nedotkl. Sliboval a slibuje dodnes… Ale stačí mu jakákoliv krize a jede v tom zas.

Keyllah
Echt Kelišová 8796 příspěvků 11.09.18 14:05
@Anonymní píše:
Ještě prosím, říká se nějak tomu brčku/slámce na šňupání? Takže bych to prostě nemusela vůbec poznat? I Když vím, co to s ním dělá? Ani podle očí, nebo pohybů? Zakladatelka

A jak ti odůvodnil to náčiní v peněžence? :think: poznat by jsi to nemusela, takže teď babo raď. Co on k tomu říká?

rozand
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 11.09.18 14:05

„Víš“, co s ním dělá perník (když jstr o tom nikdy nemluvili, ani nevíš, jestli to byl samotný perník). Drog je xxx. A nemusela bys to poznat.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26431 příspěvků 11.09.18 14:05

Ano, tajit by ti to rozhodně mohl.

Samozřejmě netuším jestli je tvůj muž skutečně na drogách, nicméně i já jsem za svůj život pár feťáků potkala a jedno vím zcela jistě - NIKDY JIM NEVĚŘ!

Jsou schopni lhát až do morku kostí a to dokonale přesvědčivě a s naprostou jistotou v hlase!

Zkus testry… v lékárně prodávají různé testry na různé drogy. Schválně jestli se nechá a co ti tester ukáže :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 14:06

@terinka4444 ano,máš pravdu. Tráva se kouří, u houbiček si nejsem úplně jistá jaké jsou všechny způsoby užití, šňupe se pervitin (ten u sebe neměl, ale právě ro náčiní k němu ano)

rozand
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 11.09.18 14:06
@terinka4444 píše:
Dotaz, prosím nesmějte se, jsem drogama nepolíbená, ale tráva se šňupe do nosu slámkou? To šňupací náčiní je nekompatibilní s tou drogou, co měl u sebe, ne?

Přesně tak. Týpek jede podle mě ve víc věcech současně.

terinka4444
Hvězda diskuse 66597 příspěvků 11.09.18 14:06

Jinak, já neberu drogy, takže u mě fakt nenajdeš ani brčko ani pytlíček s drogama. To přeci najdeš jen u někoho, kdo to používá, ne?
Zase na druhou stranu, krom trávy, něco jako příležitostný feťák neexistuje přeci. Buď v tom jede nebo v tom nejede.
Existují testy na drogy, tak nechť si udělá test a víš přesně, jestli včera měl nebo neměl drogy. Když se bude cukat, je to jasné.
 https://www.drmax.cz/…drog-ze-slin?…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama