Jednou je málo, desetkrát moc ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 16:05
Jednou je málo, desetkrát moc ...

Ahoj,

prosím tohle nemá být žádná perverzní diskuze. Spíš bych se chtěla poradit, případně poptat, jak to máte ostatní, a naživo na to nemám odvahu. Jo, ten virtuální svět má něco do sebe.

Tedy, nebyla jsem taková vždy. Spíše jsem byla cudná a stydlivá, první sex jsem měla po 20 a ze začátku jsem se hodně styděla. Nyní se to ale vše změnilo a já jsem až příliš náruživá :oops:. Nemůžu si pomoct. Sex mi chybí, vlastně skoro stále, já bych chtěla minimálně 3× denně, což ale moc nejde. Manžel (ano, jsem vdaná a jsme spolu šťastní, nejde mi o milence) se mnou nedokáže udržet tempo. Snažíme se aspoň každý den, ale znáte to, stres, únava, máme dítě…takže reálně jsme spolu tak 5× do týdne a vím, že na manželský pár s dítětem je to nadprůměr. Ale já se s tím nedokážu smířit, sama jsem unavená, takže chápu, že manžel prostě víc nemůže. No jenže já mám tu chuť pořád a pořád se cítím, že mi něco chybí. Manžel mě uspokojuje i jinak, ale mě orální sex ani žádné jiné náhražky nikdy nestačí, beru to jako fajn předehru, ale :oops:…no nevím, co s tím mám dělat. A věřte, že kdybyste mě znali osobně, nikdy byste to do mě neřekli. Každopádně to tak mám poslední 4 roky (i v těhotenství to tak bylo, ale nepřešlo to - dítě máme nyní 1,5 roku staré). A já nevím, co s tím, protože se musím každý den přemáhat a když nemám sex, tak jdu aspoň pro čokoládu, nebo se to snažím zahánět jinak. A to taky není dobře. Je to už závislost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4975 příspěvků 15.05.19 16:08

Ty, nezakládala jsi teď diskuzi,,jak pozdravit kněze?" :-)

Premek_Orac
Závislačka 4975 příspěvků 15.05.19 16:10

Jinak jako u všeho, kde je ve vztahu nějaká disharmonie - jedenmusí přidat, druhý ubrat, najděte kompromis.
Je hezké, že své zvýšené potřeby chceš řešit doma, a ne milencem. Fakt. Partner by na tebe byl hrdý, kdyby to četl.
Jo a pak je ještě jedna možnost. Ve věznicích se podával, tuším, brom, na potlačení potřeb.

Paoloska
Echt Kelišová 8313 příspěvků 15.05.19 16:21

Takže, jestli ti dobře rozumím, tobě nejde ani tak o uspokojení, ale o ten akt..?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 16:23

@Premek_Orac Netuším, o jaké diskuzi je řeč, t edy 100% ne :D… Jinak ono to ani moc kompromisem řešit nejde, když manžel víc nemůže…ono já jsem taky unavená, ale u ženy to tolik nevadí, no muž když nemůže, tak prostě nic z toho :(

@Paoloska ano,jde mi o ten akt víc, než o uspokojení…

Premek_Orac
Závislačka 4975 příspěvků 15.05.19 16:24

Tak bych zkusil běh :-)
Ty jo… Tak to je pak těžký radit no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 16:26

@Premek_Orac prostě to mám ráda…a nevím, jak to chodí v jiných vztazích, protože nejsem ten typ, co si o tom povídá…ale pro mě je den, kdy není vůbec sex, úplně hrozný. A každý den to nejde :(

Paoloska
Echt Kelišová 8313 příspěvků 15.05.19 16:28
@Anonymní píše:
@Paoloska ano,jde mi o ten akt víc, než o uspokojení…

Tak to je potíž :think: Asi bych si řekla doktorovi o něco na zklidnění, jinak nevím. Měla bych obavy, abych manželovi sex úplně nezprotivila.

Premek_Orac
Závislačka 4975 příspěvků 15.05.19 16:29

Já tě za to neodsuzuji, je to tvá přirozená potřeba, tomu sama od sebe těžko poručíš. Naopak se mi líbí, jak se to snažíš vyřešit.

Paoloska
Echt Kelišová 8313 příspěvků 15.05.19 16:32

Hele a fakt, když si to třeba několikrát uděláš, pořád máš chuť na něj skočit?

Russet
Neúnavná pisatelka 15863 příspěvků 15.05.19 16:37
@Anonymní píše:
@Premek_Orac prostě to mám ráda…a nevím, jak to chodí v jiných vztazích, protože nejsem ten typ, co si o tom povídá…ale pro mě je den, kdy není vůbec sex, úplně hrozný. A každý den to nejde :(

A naprosté fyzické vyčerpání ti nepomůže? Třeba naštípat něco dřeva, složit metrák uhlí… Nebo ten běh. Pokud bydlíte v paneláku.

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 15.05.19 16:37

Co vibrátor?

Premek_Orac
Závislačka 4975 příspěvků 15.05.19 16:42

@Russet By za chvíli na dvorku měli uhelný sklady… :-),,Miláčku, pojď do ložnice nebo urychleně objednej aspoň pět metráků uhlí."

Russet
Neúnavná pisatelka 15863 příspěvků 15.05.19 16:46
@Premek_Orac píše:
@Russet By za chvíli na dvorku měli uhelný sklady… :-),,Miláčku, pojď do ložnice nebo urychleně objednej aspoň pět metráků uhlí."

Teď je prej navíc levný :mrgreen:

Premek_Orac
Závislačka 4975 příspěvků 15.05.19 16:51

@Russet Jo no, on se brzy místo uhlí bude v elektrárnách pálit odpad, těžební limity daleko, tak se toho chrlí na trh co jde no…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama