Jednou manželka a jindy milenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 07:28
Jednou manželka a jindy milenka

Všechny moc zdravím. Asi tady nehledám žádnou radu, jen vypovidani se a možná i varování pro ostatní. Je mi 37, když byly moje děti malé (školka a novorozenec) odešel ode mě manžel za milenkou. Jednoho dne mi prostě řekl že někoho má a miluje ji víc než nás a šmitec. Ani jsem o něj nebojovala, prostě jsem odešla, nemohla bych žít s někým kdo vedle mě myslí na jinou. Do dnes někdy přemýšlím zda to nebyla chyba. Nicméně on se pak o děti nikdy moc nezajímal, výživné neplatil atd. Dlouho jsem to prekonavala, bylo to bolestne období. Nenáviděla jsem ho i jeho milenku. Dnes uz je to 10 let. Naopak jsem se najednou já dostala do role milenky. I on měl doma malé děti. Byli jsme spolu skoro rok, nikdy jsme si vzájemně nevyznavali city, nesliboval rozvod, ja ho po něm nechtěla, brala jsem to jen jako sex a myslela si že mám všechno pod kontrolou. Pak na to přišla jeho žena. Hned to se mnou ukončil a já s tím souhlasila a chápala to. Při rozchodu mi řekl, že ho mrzí že mi nikdy neřekl že mě miluje, že to tak všechno cítil od samého začátku, jen se bál mi vyznat city, aby mě neodradil. To, co ke mě citi, je prý hrozně silné, ale nemůže opustit děti. Klišé, já vím. Teprve pak jsem si i já uvědomila jak moc ho miluju. Už bylo ale stejně všechno jedno, byl konec. 14 dní nato mi napsal, že to nedokáže a potřebuje mě, neumí mě dostat ze svého srdce. Přistoupila jsem tedy znovu na tajný poměr a opět nechtěla nic víc. Za dalších 14 dní mi napsal že odešel z domu, je u kamaráda. Nemohl tak dál žít, chtěl abychom byli spolu. Asi měsíc a půl byl od ženy pryč ale nechtěli jsme hned bydlet spolu, kvůli dětem aby se nejdříve srovnali s novou situací, že táta není doma a nemuseli hned vidět novou ženskou. Já se mezitím zamilovala opravdu hluboce. Bylo nám spolu krásně. Čas dělil mezi mě a děti. Jezdil za nima skoro denně. Videla jsem ale na něm že se s tím těžko srovnává že děti opustil, je z úplné rodiny a nikdy se kolem něho nikdo nerozvadel, bral to jako svoje velke selhani. Manželka mu navíc dělala hodně peklo. Pořád volala, že děti jsou kvůli němu na dně, nejí, jsou smutné, pláčou po tátovi atd. Když byl u nich křičela po něm i před nima a dokonce jej i fyzicky napadala. Vyhrožovala že odjede do rodného města 300 km daleko a on je skoro neuvidí. Předvedla mu nového chlapa, který s dětmi bude častěji. Dopadlo to tak, že se k nim vrátil, přerušil se mnou veškerý kontakt, rozhodl se zachránit rodinu. Je to už skoro měsíc. Já mám rozdrcene srdce na kousky, ale opět o muže kterého miluju nebojuju. Vím že udělal správně, děti se neopousteji, nedokazal by s tím žít šťastně že něco takového udělal. I když by se o ně po všech stránkách postaral. Bolí to moc. Závěrem chci dodat že ať jsem tedy byla podváděná manželka nebo ona mrcha milenka, vždycky jsem šíleně nakonec trpěla. A chtěla bych varovat všechny co jen trochu přemýšlí o zenatem muži. Nedelejte to, nestoji to všechno krásné co prožijete zato. Ublíží se mnoha lidem okolo. Dekuju kdo dočetl až do konce.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Maiandra
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 19.04.19 07:31

Heh, to je (nebo má jako být) druhý úhel pohledu k fóru „Půjde to překonat?“…? :)

Rive
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 19.04.19 07:36

Omg, ony vlastně včera začaly velikonoční prázdniny.
Doufám; že napíše svůj pohled i manžel a pak
By mohly i děti.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 19.04.19 07:38

Já moc nechápu - začneš se se ženatým, ze ho nechceš odvést je hezké nicméně to ze on podvádí ženu - to ti nevadí?? To je jako polehčující okolnost ze jsi ho nenutila k rozchodu /rozvodu?? :roll:
Jako promiň - zamilovala jsem se mezitím když on odešel hluboce…
jako já bych snad pochopila ze zblbnes a mas hormony nahoru dolu ze ho chceš… ale takove povídačky… sorry sle muž co má deti manželku je tabu

anupati
Kelišová 6983 příspěvků 19.04.19 07:39
@Maiandra píše:
Heh, to je (nebo má jako být) druhý úhel pohledu k fóru „Půjde to překonat?“…? :)

Tak to přesně jsem si říkala. Tady je ale rozdíl v tom, že milenka se rozešla s partnerem, dotáhla to do konce, aby byli spolu a rozbila si vztah…tady paní o partnerovi píše jako dávné minulosti…tak teda nevím :think: Ale jinak je to naprosto totožné. Jestli je to náhoda zakladatelko, tak se omlouvám, ale mega náhoda.

Russet
Neúnavná pisatelka 15935 příspěvků 19.04.19 07:50
@Anonymní píše:
Všechny moc zdravím. Asi tady nehledám žádnou radu, jen vypovidani se a možná i varování pro ostatní. Je mi 37, když byly moje děti malé (školka a novorozenec) odešel ode mě manžel za milenkou. Jednoho dne mi prostě řekl že někoho má a miluje ji víc než nás a šmitec. Ani jsem o něj nebojovala, prostě jsem odešla, nemohla bych žít s někým kdo vedle mě myslí na jinou. Do dnes někdy přemýšlím zda to nebyla chyba. Nicméně on se pak o děti nikdy moc nezajímal, výživné neplatil atd. Dlouho jsem to prekonavala, bylo to bolestne období. Nenáviděla jsem ho i jeho milenku. Dnes uz je to 10 let. Naopak jsem se najednou já dostala do role milenky. I on měl doma malé děti. Byli jsme spolu skoro rok, nikdy jsme si vzájemně nevyznavali city, nesliboval rozvod, ja ho po něm nechtěla, brala jsem to jen jako sex a myslela si že mám všechno pod kontrolou. Pak na to přišla jeho žena. Hned to se mnou ukončil a já s tím souhlasila a chápala to. Při rozchodu mi řekl, že ho mrzí že mi nikdy neřekl že mě miluje, že to tak všechno cítil od samého začátku, jen se bál mi vyznat city, aby mě neodradil. To, co ke mě citi, je prý hrozně silné, ale nemůže opustit děti. Klišé, já vím. Teprve pak jsem si i já uvědomila jak moc ho miluju. Už bylo ale stejně všechno jedno, byl konec. 14 dní nato mi napsal, že to nedokáže a potřebuje mě, neumí mě dostat ze svého srdce. Přistoupila jsem tedy znovu na tajný poměr a opět nechtěla nic víc. Za dalších 14 dní mi napsal že odešel z domu, je u kamaráda. Nemohl tak dál žít, chtěl abychom byli spolu. Asi měsíc a půl byl od ženy pryč ale nechtěli jsme hned bydlet spolu, kvůli dětem aby se nejdříve srovnali s novou situací, že táta není doma a nemuseli hned vidět novou ženskou. Já se mezitím zamilovala opravdu hluboce. Bylo nám spolu krásně. Čas dělil mezi mě a děti. Jezdil za nima skoro denně. Videla jsem ale na něm že se s tím těžko srovnává že děti opustil, je z úplné rodiny a nikdy se kolem něho nikdo nerozvadel, bral to jako svoje velke selhani. Manželka mu navíc dělala hodně peklo. Pořád volala, že děti jsou kvůli němu na dně, nejí, jsou smutné, pláčou po tátovi atd. Když byl u nich křičela po něm i před nima a dokonce jej i fyzicky napadala. Vyhrožovala že odjede do rodného města 300 km daleko a on je skoro neuvidí. Předvedla mu nového chlapa, který s dětmi bude častěji. Dopadlo to tak, že se k nim vrátil, přerušil se mnou veškerý kontakt, rozhodl se zachránit rodinu. Je to už skoro měsíc. Já mám rozdrcene srdce na kousky, ale opět o muže kterého miluju nebojuju. Vím že udělal správně, děti se neopousteji, nedokazal by s tím žít šťastně že něco takového udělal. I když by se o ně po všech stránkách postaral. Bolí to moc. Závěrem chci dodat že ať jsem tedy byla podváděná manželka nebo ona mrcha milenka, vždycky jsem šíleně nakonec trpěla. A chtěla bych varovat všechny co jen trochu přemýšlí o zenatem muži. Nedelejte to, nestoji to všechno krásné co prožijete zato. Ublíží se mnoha lidem okolo. Dekuju kdo dočetl až do konce.

Děti se neopouštějí, ale otec může být i po rozvodu. On na to neměl, tak tě opustil. A že je ženáč tabu, ví každá rozumná dospělá žena, co zná svou cenu.

Venetia
Hvězda diskuse 42378 příspěvků 19.04.19 07:58

@Maiandra
Teď jsem to chtěla napsat, jestli to není ona milenka :D

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1988 příspěvků 19.04.19 08:03
@Maiandra píše:
Heh, to je (nebo má jako být) druhý úhel pohledu k fóru „Půjde to překonat?“…? :)

Jj, takze i pujde to prekonat je troll…to je ta slecna, ktera psala i denicek o tom, ze nemuze prestat lhat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 08:20

Tak jsem si zběžně pročetla diskuzi půjde to překonat? a musím říct že určitá podobnost tam opravdu je :D. Ale nejsem tamta milenka. Myslím že žena mého bývalého milence není až takový psychopat. Jinak taky on nemusel odcházet z práce z tama jsme se neznali a ja nebyla zadaná v době poměru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 10:56
@Anonymní píše:
Tak jsem si zběžně pročetla diskuzi půjde to překonat? a musím říct že určitá podobnost tam opravdu je :D. Ale nejsem tamta milenka. Myslím že žena mého bývalého milence není až takový psychopat. Jinak taky on nemusel odcházet z práce z tama jsme se neznali a ja nebyla zadaná v době poměru.

Tak máme pohled manželky, pohled milenky a ještě by to chtělo diskuzi na pohled manžela a dětí :potlesk:. Ty jsi ta milenka a potřebuješ zjistit názory na co? Pro ostatní tady je ta “manželčina” verze: https://www.emimino.cz/…onat-350541/

sonnys
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 19.04.19 10:56
@Anonymní píše:
Tak máme pohled manželky, pohled milenky a ještě by to chtělo diskuzi na pohled manžela a dětí :potlesk:. Ty jsi ta milenka a potřebuješ zjistit názory na co? Pro ostatní tady je ta “manželčina” verze: https://www.emimino.cz/…onat-350541/

Anonym omylem

sirikit
Nadpozemská drbna 29946 příspěvků 19.04.19 11:05
@Maiandra píše:

To tady poslední dobou celkem frčí. :pankac:

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 19.04.19 11:11
@Anonymní píše:
Tak máme pohled manželky, pohled milenky a ještě by to chtělo diskuzi na pohled manžela a dětí :potlesk:. Ty jsi ta milenka a potřebuješ zjistit názory na co? Pro ostatní tady je ta “manželčina” verze: https://www.emimino.cz/…onat-350541/

ježíš, já už se v tom ztrácím :oops: :zed: :mrgreen:

sirikit
Nadpozemská drbna 29946 příspěvků 19.04.19 11:13
@Kotatko03 píše:
ježíš, já už se v tom ztrácím :oops: :zed: :mrgreen:

Nakresli si vztahoveho pavouka. :mrgreen: :palec:

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 19.04.19 11:34
@sirikit píše:
Nakresli si vztahoveho pavouka. :mrgreen: :palec:

to teda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »