Jednou nevěrník, pokaždý nevěrník?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 09:09

Jednou nevěrník, pokaždý nevěrník?

Ahoj, myslíte si, že když je jednou muž kurevník, z toho důvodu, že to doma nemá, že to bude dělat pořád, i v dalších vztazích? Ačkoliv tvrdí, že pokud by mu to doma nescházelo, tak by to nedělal. Věřily byste mu?? Díky :))

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73721
13.1.22 09:14

Svýmu jo, cizim ne :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5214
13.1.22 09:15

Je nevěrník a nevěrník. Ten co je doma ve vztahu nějakým způsobem nešťastný a najde si milenku, ze které se časem stane partnerka. Vcelku častý a pro mě i omluvitelný typ „nevěrníka“. No a pak je tady ten druhý, který vyšukává kde se dá a je jedno co má doma. Jaké pohádky a výmluvy k tomu přidá, to záleží na něm a na té, co mu to uvěří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
13.1.22 09:17

Jestli to doma nemá a má jednu stálou milenku, se kterou vede paralelní poměr, tak je pravděpodobné, že v případě, že se odhodlá změnit tým, bude věrnej. Ale to asi nebude ten případ, když ho nazýváš kurevníkem. Já osobně bych velmi zvažoval, jestli uvažovat o někom, o kom mluvíš jako o kurevníkovi. Pokud se teda neptáš pro kamarádku.

Příspěvek upraven 13.01.22 v 09:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10178

To tvrdí tvůj ženatý milenec? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14860

To máš složitý. Když to vezmu že svýho pohledu, tak když sem byla mladší tak sem byla partnerovi taky neverna, protože nám to nefungovalo. Teď už bych to neudělala. Resila bych to jinak. Pro mě to bylo velký ponaučení. Ale jak to mají v hlavě ostatní :nevim: Kamarád když se oženil tak taky tvrdil jak s zenskyma skončil, že manželka je moc hodná a nezaslouží, ale vydrzelo mu to chvilku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 09:27

Milá zakladatelko,
myslím si, že o toho muže hodně stojíš a bojíš se do vztahu jít.
Ale žádná z nás nemá křišťálovou kouli, aby koukla do budoucna a řekla Ti jestli dobrý nebo blbý.
Záleží na tom, co je to za člověka.
Jsou typy chlapů, kteří k nevěře mají větší sklony a jiní menší. Ale není to dogma.
V podstatě zahnout může každý.
Možná si řekni, jestli Ti ten chlap stojí ta to, aby jsi to zkusila.

Většinou takový člověk má velké charisma, je zábavný, není lakomý a můžeš s ním prožít zajímavý život.
Ale hrozí riziko, že nebudeš jeho jediná.

Příspěvek upraven 13.01.22 v 09:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27271
13.1.22 09:28
@Anonymní píše:
Ahoj, myslíte si, že když je jednou muž kurevník, z toho důvodu, že to doma nemá, že to bude dělat pořád, i v dalších vztazích? Ačkoliv tvrdí, že pokud by mu to doma nescházelo, tak by to nedělal. Věřily byste mu?? Díky :))

Tak za prvé si myslím, že kurevník je název pro chronického záletníka. Tzn., že je úplně jedno jestli to doma má nebo nemá. Prostě zahýbá ze „sportu“. - takže takový typ člověka, dle mého, to bude dělat pořád. I když bude mít doma miss world… protože i ta se časem okouká a sportem pro kurevníka je objevovat nové. Je to zábava.

A za druhé - pokud to není tak úplně kurevník, ale prostě podvedl, protože mu to doma opravdu scházelo, tak je možné, že už to neudělá, pakliže bude doma plně spokojen a vytížen. Nicméně, zkušenost s nevěrou už má… o to snadnější je znovu do té řeky vstoupit.

Ona totiž nevěra budí hrozné obavy, dokud to člověk jednou neudělá. Jakmile se to prostě jednou stane a ono to projde, tak člověku dojde jak moc jednoduché to je. 8o :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
13.1.22 09:29
@Anonymní píše:
Ahoj, myslíte si, že když je jednou muž kurevník, z toho důvodu, že to doma nemá, že to bude dělat pořád, i v dalších vztazích? Ačkoliv tvrdí, že pokud by mu to doma nescházelo, tak by to nedělal. Věřily byste mu?? Díky :))

Ahoj, obecně se to říct nedá. Každý jsme jiný a důvody různé. Ale sex je asi hlavním důvodem. Není sex nebo je ho málo a průser je na světě. Jak někdo zkusí zakázané ovoce, tak zjistí, že ta energie je pohlcující. Já to nezažil, ale mám dobrého kamaráda a v žádném vztahu nebyl věrný. Někdo to má holt v povaze a měnit se nebude. Možná až pak ve stáří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
13.1.22 09:32

Složitá věc…

Záleží na osobnosti toho člověka…
Jsou samozřejmě notoričtí nevěrníci…
Jsou muži co unikají z neuspokojivého vztahu kde jsou odmítání nebo ignorováni a hledají spřízněnou duši.

Asi hodně záleží na okolnostech jak jste se poznali :nevim:
Sváděl tě, nadbíhal ti?
Nebo to začalo spíš jako kamarádství a povídání?

Myslím, že ten začátek hodně napoví co je zač :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
13.1.22 09:34

Někde jsem četla článek, kde se rozebíralo, že vlastně s každou další nevěrou se to pro toho člověka stává tak nějak běžné, takže víc a víc ztrácí výčitky a zábrany to udělat znova. Jako podle mě se člověk asi může poučit a změnit, ale pokud podváděl na každém rohu, tak je pravděpodobnější spíše ta první verze a při prvním problému ve vztahu k tomu zase uteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
13.1.22 09:36

Já mám dlouholeté potíže v intimní oblasti, mám bolesti při styku a prostě mohu tak jednou do měsíce. V tomto případě bych to třeba i pochopila a v návalu pláče, kdy jsem plakala bolestí jsem manželovi říkala, ať si někoho najde a neříká mi to. On mi řekl, že ve 20 nebo 30 by to pro něj asi problém byl, sex má rád, ale v mládí se vyblbnul a teď chce být se mnou, i když je to někdy těžké (je mu 40) :nevim:
Každopádně pokud někdo podvádí ze sportu, baví ho ten adrenalin, tak se podle mě nezmění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
13.1.22 09:40
@FreeLady12 píše:Ona totiž nevěra budí hrozné obavy, dokud to člověk jednou neudělá. Jakmile se to prostě jednou stane a ono to projde, tak člověku dojde jak moc jednoduché to je. 8o :nevim:

Nevěra budí obavy, ale hlavně u podváděných. Ti co podvádějí si vždy myslí, že jim to projde :jazyk:
Zakladatelka má obavu, aby tu medicínu po čase neochutnala z druhé strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27271
13.1.22 09:45
@Josef_t píše:
Nevěra budí obavy, ale hlavně u podváděných. Ti co podvádějí si vždy myslí, že jim to projde :jazyk:
Zakladatelka má obavu, aby tu medicínu po čase neochutnala z druhé strany.

Jasně no :mrgreen:

Na druhou stranu - my ženy na to máme nějaký speciální smysl. Detekovat nevěru :mrgreen: A tím spíš pořídíme. li si nějakého, už usvědčeného, záletníka domů. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
13.1.22 09:51

Ano, věřila. Alespoň ze začátku, než si sobě navzájem zevšedníte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat