Jednou nevěrný, vždycky nevěrný?

Anonymní
29.5.21 12:36

Jednou nevěrný, vždycky nevěrný?

Žila jsem v pohádkové představě o věrném manželovi. Náš vztah vznikl na základě jeho odchodu od přítelkyně s malým dítětem, které ale nebylo jeho. ( Máte pravdu, nejsem na to pyšná, tenkrát jsem byla mladá a hloupá).Tento můj omyl trval 6 let.
Potom odešel od rodiny prý proto, že ho to dusí a už mne nemiluje. Samozřejmě po dvou měsících vehementního popírání vyšlo najevo, že je to kvůli jiné, mladé holce. Mimochodem mě v té době bylo 27, jí 21.
Je to 3/4 roku po rozvodu a já se dozvídám, že mě podvedl se šesti ženama, s první týden po svatbě.
A já bych si ráda poslechla Vaše názory, zda se takovej člověk může změnit? Za půl roku se totiž s dotyčnou žení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4453
29.5.21 12:39
@Anonymní píše: Žila jsem v pohádkové představě o věrném manželovi. Náš vztah vznikl na základě jeho odchodu od přítelkyně s malým dítětem, které ale nebylo jeho. ( Máte pravdu, nejsem na to pyšná, tenkrát jsem byla mladá a hloupá).Tento můj omyl trval 6 let.
Potom odešel od rodiny prý proto, že ho to dusí a už mne nemiluje. Samozřejmě po dvou měsících vehementního popírání vyšlo najevo, že je to kvůli jiné, mladé holce. Mimochodem mě v té době bylo 27, jí 21.
Je to 3/4 roku po rozvodu a já se dozvídám, že mě podvedl se šesti ženama, s první týden po svatbě.
A já bych si ráda poslechla Vaše názory, zda se takovej člověk může změnit? Za půl roku se totiž s dotyčnou žení.

Odešel od jiné k tobě. Odešel od tebe k jiné. Tak co myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
29.5.21 12:40

Nežila jsi s mym bejvalym, časovej úsek by odpovídal :lol: :lol: :lol:
S velkou pravděpodobností se nezmění, nový ženě se stane to samý co všem předchozim, bude s ní nějakej čas, pak ho omrzí a půjde o dům dál, nebo se taky může stát, že s ní už zůstane, protože mu dá to co mu u vás chybělo…
Tak nebo tak, tobě už by to mělo být jedno, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 12:42

Změnit se pochopitelně může, ale ze dne na den určitě ne a určitě ne jen tak bez pomoci. Tohle snad musí být nějaká nemoc. Ale věřím, že v rámci psychoterapie a se silnou vůlí a chutí něco změnit se to podařit může. Jenže nebudeme si nalhávat…proč by měl chtít změnu?

S největší pravděpodobností bude podvádět i ji. I ty jsi byla jednoho času jen jeho milenka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 12:43

@Nickjmeno
Ano už je, jen se postupem času dozvídám ty novinky co dělal za dob našeho manželství tak mě to trochu nas*re, :roll:, že jsem se věrně starala o hnízdečko a dítě a on takhle :D

• Citovat
  • Nahlásit
17146
29.5.21 12:45

Se na to musíš ptát? Po těch zkušenostech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5617
29.5.21 12:46

Jejich vztah skončí stejně jako váš, buď ráda, že ho máš z krku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
29.5.21 12:47

A proč to řešíš? To už je jejich problém. Pochybuju, že se takový člověk změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 12:47
@Anonymní píše:
@Nickjmeno
Ano už je, jen se postupem času dozvídám ty novinky co dělal za dob našeho manželství tak mě to trochu nas*re, :roll:, že jsem se věrně starala o hnízdečko a dítě a on takhle :D

Tak uvidíš, co ještě přijde. Bývalý (nebyly jsme spolu moc dlouho a nevěra nebyla zjištěna) teď podvádí svou manželku. Náš společný kamarád mi řekl, že prý všude rozhlašuje, že miloval jen mě a nemůže mě mít, tak proto podvádí tu současnou ženu. Chudáček :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1482
29.5.21 12:48
@Kockazvysocan píše:
Odešel od jiné k tobě. Odešel od tebe k jiné. Tak co myslíš?

No pokud konečně bude mít své dítě, může nastat nečekaná změna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1898
29.5.21 12:48

Nejspíš nezmění. Možná jednou na starý kolena až zjistí, že taky může zůstat sám. Taky znám jednoho takovýho chronickýho nevěrníka, podvádí s každou co se mu nabídne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6199
29.5.21 12:50

Chronický nevěrnik se nezmění, nikdy ho to nebude bavit s jednou ženskou, protože to je to co ho nejmíň vzrušuje, že každý den najde ve své posteli tu samou.. Ale když je někdo jednou nevěrný, tak to opravdu neznamená, že to bude dělat pořád, že nevěru vyhledává..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
29.5.21 12:51

Ne, nemění, je to chronický proutník.
Ty ženy nemiluje, jde mu pouze o sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 12:51

@Aquarius79
Máme spolu dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
1542
29.5.21 12:52

Našla sis nevěrníka, byl ti nevěrný.
Té další bude nejspíš nevěrný také, i když změna není vyloučena. Může mu třeba celkově klesnout libido a za riziko, že by se mu rozpadlo další pohodlné soužití už mu to nebude stát. Nebo za vynaloženou námahu.

Příspěvek upraven 29.05.21 v 12:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat