Jednou pozitivní pak zase negativní….

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.10.21 10:31

Jednou pozitivní pak zase negativní….

Ahoj, jsem tu nová a mám dotaz jestli má někdo podobnou zkušenost…. V neděli jsem se testovala, protože MS nepřišla jen jeden den slaboulinké špinění. Obyčejný test vyšel pozitivní, druhá čárka slabší. Manžel zašel do lékárny a koupil Clear Blue, ten ukázal + 1-2 týdny. Dnes jsem byla u doktora a ten řekl, ať přijdu za 2-3 týdny, že je to ještě brzy. Doma jsem udělala další test a ten je negativní…. Stalo se někomu? A byla jste přesto těhotná? Přidávám i foto :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2563
19.10.21 10:35

Můžeš mít ještě slabý hcg v krvi a za dva - tři dny už test ukáže víc, nebo z toho nic nebude a přijde ms :nevim:
Nic jinýho ti nikdo bohužel neporadí, než čekat, znam holky, který i takhle byly těhotný a znam holky, který ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
19.10.21 10:37

Ten negativní byl z ranní moči? Jsi na začátku, udělej za pár dní další, ideálně stejnou značku toho papírového, jestli bude čárka silnější. Pak bez za 3 týdny k doktorovi. Teď si tam byla zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26309
19.10.21 10:46

Může jít o biochemko. Ale běžet k Dr s duchem na testu je fakt hodně brzo, tos měla ty dva týdny počkat tak jako tak. Takhle brzo stačí se víc napít a hned to vyjde negativní, navíc ten clearblue má nižší citlivost. Udělej klasický papirkovy hned z ranní moči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.21 10:46
@JancaS84 píše:
Ten negativní byl z ranní moči? Jsi na začátku, udělej za pár dní další, ideálně stejnou značku toho papírového, jestli bude čárka silnější. Pak bez za 3 týdny k doktorovi. Teď si tam byla zbytečně.

Ten negativní jsem dělala teď dopoledne, nebylo to z ranní moči :nevim:
Děkuju za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.21 10:49
@Kriss Tina píše:
Může jít o biochemko. Ale běžet k Dr s duchem na testu je fakt hodně brzo, tos měla ty dva týdny počkat tak jako tak. Takhle brzo stačí se víc napít a hned to vyjde negativní, navíc ten clearblue má nižší citlivost. Udělej klasický papirkovy hned z ranní moči.

Zkusím děkuju :) Snažíme se tak jsem zbytečně zajančila a šla tam hned 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
19.10.21 10:49
@Simonka 39 píše:
Ten negativní jsem dělala teď dopoledne, nebylo to z ranní moči :nevim:
Děkuju za odpověď

No tak to se není čemu divit. Testuje se z ranní moči zvlášť takto na začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.21 10:50

@JancaS84 zkusím díky 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9429
19.10.21 12:56
@Simonka 39 píše:
Ahoj, jsem tu nová a mám dotaz jestli má někdo podobnou zkušenost…. V neděli jsem se testovala, protože MS nepřišla jen jeden den slaboulinké špinění. Obyčejný test vyšel pozitivní, druhá čárka slabší. Manžel zašel do lékárny a koupil Clear Blue, ten ukázal + 1-2 týdny. Dnes jsem byla u doktora a ten řekl, ať přijdu za 2-3 týdny, že je to ještě brzy. Doma jsem udělala další test a ten je negativní…. Stalo se někomu? A byla jste přesto těhotná? Přidávám i foto :nevim:

Můžeš si zajít jako samoplátce na krev na odběr HCG, to je přesnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 20:14

Jo a bylo to biochemické.. I s tím clearblue

• Citovat
  • Nahlásit
21.10.21 20:49
@Anonymní píše:
Jo a bylo to biochemické.. I s tím clearblue

Děkuju za reakci u mě taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.10.21 19:42

Kamaradka to mela na stridacku jeden pozitivni jeden negativni a ma z toho tydeniho prcka. Pockejte a uvidite sance tu je :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 19:52

@Mishel2020
Podívejte se o reakci výš…

• Citovat
  • Nahlásit
56
22.10.21 19:53
@Anonymní píše: