Jednou žena v posteli za celý život

Anonymní
16.4.17 00:06

Jednou žena v posteli za celý život

Ahoj, myslíte si že muž dokáže mít jen jednu ženu v posteli za celý život? S partnerem jsme spolu už dlouho a já jsem byla jeho první, nedovedu si představit že by jsme spolu nebyli, patříme k sobě. Ale vrtá mi hlavou jestli existuje vůbec muž který by měl v postelí jen jednu?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

pohledmuze
16.4.17 00:09

Kolik mu je? Je to asi vyzva, to je jasny, ze mu to muze obcas vadit, ze si neco neuzil a nemuze porovnat. :think:

• Citovat
  • Upravit
15164
16.4.17 00:11

Pokud vám to bude klapat, bude Tě milovat, tak ho ani nenapadne nad něčím takovým, že by měl zkusit další ženu uvažovat, vůbec bych se neznepokojovala.

Příspěvek upraven 16.04.17 v 00:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
16.4.17 00:12

Ja jsem takoveho za cely zivot nepotkala, ale zenaty nebo zadany je pro me tabu, toz neporadim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11042
16.4.17 00:19

Já měla zatím jen jednoho chlapa - manžela, poznali jsem se, když mi bylo 14 :think: pokud nám to vydrží, tak jinýho chlapa taky nepoznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14548
16.4.17 00:24

Nikoho takového neznám (čímž neříkám, že takový nemůže existovat :) ). Ale když je chlap chytrý a má svojí ženu opravdu rád, nedopustí, aby se to dozvěděla.

Příspěvek upraven 16.04.17 v 00:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3557
16.4.17 00:25

Taky jsem mužova první a říká že mu stačím, že nepotřebuje nic jiného tak nad tím nedumám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
16.4.17 00:35

Muž je od přírody lovec, když mu žena vyhovuje, nemá potřebu hledat jinou… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
885
16.4.17 03:16
@Anturie píše:
Muž je od přírody lovec, když mu žena vyhovuje, nemá potřebu hledat jinou… :think:

To přece nedává smysl. Je lovec takze stale lovi. Navíc z podstaty veci ma zakódovano rozmnožovat se. Kdyz ne v reálu tak v hlavě o jiných ženských přemýšlí zcela jistě. Nebuďte naivní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19459
16.4.17 06:41
@Anturie píše:
Muž je od přírody lovec, když mu žena vyhovuje, nemá potřebu hledat jinou… :think:

Trochu mimo ne? Lovec loví a jedna kořist mu nestačí. Jak může vědět, že jinde by to nebylo lepší. Dřív nebo později to bude chtít zjistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 06:51

Já teda nikoho takovýho neznám. Nicméně pokud to není tématen dne, jste oba spolu spokojení a šťastní, tak bych nad tím vůbec neuvažovala. Někteří chlapi prostě nejsou tak zvědavý na jiný ženy, pokud mají doma tu svou královnu a ani nemusí být takovými lovci, jak se říká. Naopak si myslím, že chlapi jsou moc pohodlný, tak pokud mu s tebou něco nechybí, proč by se namáhal. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 07:16

Pokud máš sebevědomého muže a ne infantilního lovce, myslím, že ano může mít jednu ženu v posteli a být s ní nekonečně šťastný :srdce:
A k otázce ano znám, začli spolu na střední a teď mají mimino a on o své ženě vždycky krásně mluví, jednou ho chlapi opili a naváželi se do něj, že neměl víc bab a on řekl, že by nikdy neriskoval, aby si pošlapal štěstí které má kvůli něčemu co ani nemusí být dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19459
16.4.17 07:21
@Pipilota Citrónie píše:
Pokud máš sebevědomého muže a ne infantilního lovce, myslím, že ano může mít jednu ženu v posteli a být s ní nekonečně šťastný :srdce:
A k otázce ano znám, začli spolu na střední a teď mají mimino a on o své ženě vždycky krásně mluví, jednou ho chlapi opili a naváželi se do něj, že neměl víc bab a on řekl,že by nikdy neriskoval, aby si pošlapal štěstí které má kvůli něčemu co ani nemusí být dobrý.

Jasně, je mladý, má čerstvě dítě, takže ještě stále pluje na obláčku zamilovanosti. Otázka je, co bude říkat po x letech manželství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 07:23
@arada píše:
Jasně, je mladý, má čerstvě dítě, takže ještě stále pluje na obláčku zamilovanosti. Otázka je, co bude říkat po x letech manželství.

Jsou spolu 13 let a mají to srovnané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.17 07:25

Znám jeden pár jsou spolu přibližně 10let.. Od střední.. A stačí :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama