Jednovaječná dvojčata 29. tt (malinké zašpinění)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
patricie2014
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 10.11.14 00:29
jednovaječná dvojčata 29tt.(malinké zašpinění)

Ahoj holky! Chci se zeptat. Asi před 10min, jsem šla čůrat, a po utření jsem na toaletnim papíru našla pár teček krve! Malinkaté. Hodně jsem se lekla a začínám plašit. Chlap na noční. Nikdo doma. Ležím holky se v břichu vrtí jako normálně. Žádné bolení nemám. Dala jsem si vložku pro jistotu. Zítra na 10h mám jet do nemocnice na kontrolu. Jenže já bych nejraděj jela už hned. Prostě jsem uplně hotová. Malá chrupká v pokojí a já jsem nervní. A tak nevim zda zavolat chlapa a jet. Nebo počkat do rána? Omlouvám se že se tak blbě ptám ale jsem uplně hotová!

Reakce:
Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 10.11.14 00:42

Prosim te neplas a bud v klidu, to vypada tak maximalne na nejakou zilku. Ja jsem ted ve 32tt a asi dva tri tydny zpatky jsem behem tydne asi trikrat slabe spinila, jen takove maznuti.
Naprosto nic to nebylo a doktorka neobjevila nic, z ceho by to mohlo pochazet. A od te doby uz v klidu.
To se proste muze stat, je to tam dole cele prekrvene.
V klidu bez zitra v deset na kontrolu a uvidis, ze to nic nebude.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 10.11.14 00:44

Pokud to bylofakt tak malinko, a jinak je vše ok, těch pár hodin do rána bych vydržela :hug:

petraw
Kecalka 458 příspěvků 10.11.14 00:45

Pokud to nebude pokračovat a sílit, buď v klidu. To nic nebude. Ale chápu, že jsi se vyděsila…

patricie2014
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 10.11.14 01:06

Holky jste zlata. Fakt že jo. Asi fakt plaším. A to už jedno dítko doma mám. Jenže nikdy se mi nic takového nestalo. Holky sebou šijou uplně normálně. Žádné bolení a pořád chodím se kontrolovat a nic. Snad máte pravu. Děkuju za vaše názory.

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 10.11.14 01:11

@patricie2014 Neboj, urcite to nic neni. Ja uz zazila v tehotenstvi i krvaceni jak z vola a i to dobre dopadlo. Takove slabe zaspineni, to je fakt celkem normalka, muze to byt z cehokoliv, co vubec nesouvisi s delohou. Dobrou noc :mavam:

patricie2014
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 10.11.14 01:29

No je to asi těma hormonama.Fakt, to člověku prolítne hlavou ten nejhorší monolog, že ani sát nemužu :pocitac:

Deborah
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 10.11.14 02:05

Mne sa stalo to isté, keď som čakala dvojičky.. bola som nejak v 33.tt, už neviem presne. Tiež som sa riadne zľakla. Išla som hneď, aj ma nechali v nemocnici. Neviem fakt už presne ako to bolo, možno ešte nejaká kvapka sa potom vyskytla, ale všetko bolo OK, tak ma chceli po pár dňoch hospitalizácie pustiť domov, no vyskočil mi tlak :roll:, tak som ešte musela ostať v nemocnici, ale to už je o inom. Inak teda všetko bolo OK ;) Ale nervy som mala riadne :|

Deborah
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 10.11.14 02:08

Podľa mňa, kontroluj, či sa to nezhoršuje.. ak nie, počkaj kým manžel príde z nočnej a potom choď doktorovi. Drž sa, nech je všetko OK :hug: :kytka:

patricie2014
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 10.11.14 03:08

Děkuji, Nemužu stoho spát. A pořád chodím na záchod, a nic žádná krev, :dance:

Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 10.11.14 03:17

Holcicky budou urcite v poradku :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >