Jednovaječná dvojčata- gemini monochoriati

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
patricie2014
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 30.10.14 20:01
Jednovaječná dvojčata- gemini monochoriati

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jsem ve 27tt. A čekám jednovaječná dvojčata gemini monochoriati. A nic moc extra informace jsem nenašla..Hledala jse ba betu a našla jsem že Miminka ve 36+5 (jsou jednovaječná s jednou placentou a ty se déle nenechávají) zda to tak opravdu je nebo je to hloupost.Moc děkuji za rady

Reakce:
Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 30.10.14 20:04

Je tu disluze Dvojcata s jednou placentou, zavitej tam za nami

fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 30.10.14 20:05

@patricie2014 Proč nepokračuješ v tvé minulé diskuzi? :think:
Ne, mo-bi dvojčata se déle než do 36.tt nenechávají právě kvůli jedné placentě. Mě nechali do 36+5, ale to jenom díky tomu, že jsem si splašila angínu a byla jsem KO. Jinak bych rodila už 35+6 ;)

patricie2014
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 30.10.14 20:06
@Bejbyy píše:
Je tu disluze Dvojcata s jednou placentou, zavitej tam za nami

Děkuji už se řítím..))
:dance:

patricie2014
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 30.10.14 20:08

Fragola..To je taky pravda,, uplně jsem na ní zapoměla,,,To je včechno kolem mě,, uplně stoho blbnu.

Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 30.10.14 20:12

Ja teda rodila 36+0 a nechali by me do 37+0 kdyby to slo a klukum se uvnitr darilo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >