Jednovelikostní kalhotkové pleny - jaké?

3501
28.3.20 14:24

Jednovelikostní kalhotkové pleny - jaké?

Zatím používám čtverce a ráda bych pořídila aspoň pár kousků kalhotkovek/AIO na noc/ven, výlety, atd. Poradíte jaké? Vyhovuje vám víc klasická kalhotkovka na patentky nebo snappku a jaká značka? Dcera je celkem učůraná, tak potřebuji něco, co hodně saje, ale nedělá moc velký zadek (jsou jí 3 měsíce). Koukala jsem po bambusových na snappku zn. Yháček, nemáte s nimi zkušenost? Budu ráda za tipy. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3839
28.3.20 14:33

Ahoj bambusové yhacek na snappi sponku skládačku bych řekla docela dobrý. Ale brzo podle mě ta snapka nedrží. Záleží jestli si to chceš opravdu usnadnit a na výlety brát jednu plenu vše v jednom a ne několik vrstev. Nebo jde o peníze. Bezkonkurenčně nejlepší plena AIO která hodně saje a přitom je tenká jako jednoráz je blueberry simplex organic. Prodávají u nás jeden obchod. Je opravdu hodně drahá Já jich mám 10, švagrová je též miluje. A vůbec většina látkovacek. Já bych ti doporučila aby si jednu zkusila. Než začneš nakupovat další pleny. Další pro mě super trouper AIO je bumgenius freetime. Ale jsou spíše pro buclaté děti, super rychle schnou. To jsou opravdu AIO které nemusíš vycpávat a při praní se sami rozeberou. Na noc ale AIO neni. To se ti budou hodit nějaké savejsi kalhotkové.
Kalhotkových plen přes které se dávají svrchní je hodně značek. Já miluji značku anýsek (na fb) ale brzo na menší děti funguje Lillibe.
Musíš zkoušet a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
28.3.20 14:41

@Leviatan naprosto souhlasim blueberry jsou nejlepsi plenky co mame. Sice jinym znacek mam milion, ale jako prvni vzdy saham po blueberry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3501
6.4.20 21:56

Koukala jsem na tu Blueberry a je to teda celkem pálka :think: Ale asi bych pár nějakých AIO/kapsovek chtěla koupit k doktorovi, na návštěvy, atd. Malé sedí hezky kalhotkovky Petit Lulu a nedělají velký zadek, tak uvažuju, jestli kapsová AIO bude taky tak fajn. Nemáte zkušenost? O té Blueberry budu uvažovat, jestli za ni dám takové nekřesťanské peníze :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama