Jehlová EMG - bolest po

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lollitka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 10.08.18 17:20
Jehlová EMG - bolest po

Ahojte,
dnes jsem byla na jehlové EMG a teď mě dost bolí ta noha (část stehna), kam jehlu píchali a kde s ní „rýpali“ ve svalu. Je to po tomto vyšetření normální? Trošku hůř na nohu našlapuji kvůli bolesti, tak snad to přejde. Už jsem jednou na jehlové EMG byla (tak před 10ti lety) a to si bolest právě vůbec nepamatuji. Měli jste to také tak, kdo jste na tom byli? Modřinu tam nemám, sotva je vidět místo vpichu. Bolest mi nevadí, jen se ptám, jestli je to po tomto vyšetření normální, jsem trochu plašan a napadají mě různé scénáře. Díky moc.

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3689 příspěvků 10.08.18 20:30

Byla jsem vloni a v jednom vpichu se mi udělala modřinka. Také to bolelo pár dnů.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 10.08.18 20:38

@-Evka- Díky moc za reakci, takže je to normální, když to bolí. To jsem potřebovala slyšet :-). A můžu se zeptat, proč ti to dělali? Doufám, že ti to dobře dopadlo.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 10.08.18 21:04

Co si pamatuju, tak to bolelo jak čert. Jak se podráždí ty nervy, tak pak mohou dělat neplechu.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 10.08.18 21:10

@Lerista Také moc díky za reakci, jak čert to naštěstí nebolí, ale cítím to, hlavně když chodím, sedám si… ale když říkáte, že to k tomu patří, tak budu klidná.

-Evka-
Závislačka 3689 příspěvků 10.08.18 21:28

Byla jsem tam pro bolesti svalů. Výsledek nebyl špatný.
@Lollitka

Lerista
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 10.08.18 22:26

já měla hraniční hodnoty. Bylo to vážné, ale hledali úplně špatně. Měli vyšetřit úplně něco jiného.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >