Jeho bývalá neustále něco řeší

Anonymní
28.1.21 21:28

Jeho bývalá neustále něco řeší

Dobrý večer holčičky,
potřebovala bych se s vámi poradit nebo spíš bych chtěla vědět, jak by tuhle situaci řešily i jiné ženské. 😀 Takže, mám přítele, teď už snoubence a je nám moc hezky, bereme se jako životní partneři, ale to není to, co tady chci řešit. Předtím, než jsme se poznali měl každý z nás dvou vztah. Já 14 let, on 5 let… No a co mi leží na srdicku..? S bývalou společně pracovali v zahraničí, je to cizinka a rozešli se před skoro třemi lety. Po dvou letech jsme se poznali my dva. No, o co mi jde. Vím, že to má vše s bývalou v sobě urovnane a nevadí mi, když si napíšou, jak se komu daří, jak se kdo má, ale myslím si, že to tak nemá ona a že na mě žárlí. Podle mě je normální napsat si s bývalým, jak se komu daří, jak se kdo má, ale co mi nepřijde normální je to, že pokaždé, co mu ona napíše, jelikož ona píše vždy první…,tak se to týká našeho soukromí, např. Mu napsala, že jak se máme, co děláme a že jak si on zvykl na panelák, že co celé dny děláme, jestli děláme děti… 8o :roll: dneska opět… Napsala mu, že se jí o něm zdálo, že v tom snu byl mrtvý… Já mám jen strach, co přijde příště, 8o vadí mi to a nevím, jak se teď zachovat? Jen ať si nemyslíte, že příteli kontroluji zprávy, to vůbec ne, sám mi vždy řekne, co mu bývalá napíše, je tam maximální důvěra… Holky, co byste dělaly na mém místě, přemýšlela jsem, že bych jí něco napsala, ale myslím si, že by ona z toho měla akorát radost, že jsem do teď na nic nereagovala… Moc moc děkuji všem za rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4043
28.1.21 21:30

Tak pokud ji napíšeš holcicko, tak se celkem těším na odpověď :lol: nepsala bych ji nic, je to trapne. Řekni chlapovi, ze ti to vadí a ze by bylo fajn, kdyby slečně napsal, ze není vhodné ho neustále kontaktovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:32

Podotýkám, že je ode mě starší, bude ji 39,tak jsem si myslela, že by už mohla mít holčička trochu rozumu 🤣 🤭

• Citovat
  • Nahlásit
1516
28.1.21 21:34

No já nevím a nevidíš trávu růst? Když takhle píšu někomu, s kým jsem měla vztah, tak se taky ptám, jak se mají oba, jak se má žena, nikdy ne jen na jeho samotného. A je to z důvodu respektu jejich vztahu, nedělám, že manželka není a ptám se úplně stejně jako u sourozenců nebo kamarádů..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:38

V tom s tebou souhlasím, jen vím, že to není upřímné, což mi řekl i přítel. A určitě bych se neptala nebo nerypala do soukromí. Co vím, tak se snažili o mimi, ale nevyšlo to. A otázky tohohle typu, že co dělá celé dny, jestli děti a takové rypani mě nepřijde upřímné, kamaradske..

• Citovat
  • Nahlásit
1516
28.1.21 21:41
@Anonymní píše:
V tom s tebou souhlasím, jen vím, že to není upřímné, což mi řekl i přítel. A určitě bych se neptala nebo nerypala do soukromí. Co vím, tak se snažili o mimi, ale nevyšlo to. A otázky tohohle typu, že co dělá celé dny, jestli děti a takové rypani mě nepřijde upřímné, kamaradske..

To máš pravdu, to je divné. Tak ale ať jí přítel neodpovídá a je to. Ty jí nepiš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:44

Máš pravdu… Psát ji nebudu

• Citovat
  • Nahlásit
193
28.1.21 21:49

Možná sonduje, jestli na tom přítel momentálně není líp, než ona. Víš jak- třeba se i teď pokouší o dítě a furt nic, tak zkouší, jestli aspoň ani on se nikam dál nepohnul. Nechci domýšlet jak by reagovala, kdyby jí odepsal: máme se skvěle, druhé dítě na cestě, snad stihneme dostavět do termínu barák. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
28.1.21 21:50

Nebo ať jí přítel krátce jakoby neurčitě odpoví a na další SMS už nereaguje. Aby ta odpověď byla jakoby ze slušnosti. Vy jí určitě nepište, to by jí bylo hned jasné, že vám její zprávy vadí a to se vám nedivím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
28.1.21 21:55

Jinak nejlepší stěr na tyhle zprávy od bývalých je napsat: Kdo jsi? (Jste). :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
28.1.21 21:56

Me to zas nijak sileny neprijde. Ta otazka na delani deti je trochu do soukromi - pres caru, ale jinak bych to nehrotila. Kdybys videla, co vyvadela ex meho chlapa…!? kdyz jsme se dali dohromady, tak byli dva nebo tri roky od sebe, a bombardovala ho cele noci smskama, volala spolecnym kamaradum, chtela se veset, travit, nevim co jeste…
Roky mu kazdy narozeniny a vanoce nosila darky (maji hodne spolecnych kamaradu, tak se vzdy nasla cesta), ostatni se pred ni bali i o mne mluvit. Zlepsilo se to az kdyz se nam narodilo dite. Tvoje trable s tou holcickou, to nic neni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:57

No, on ji něco v tom smyslu napsal… Že jde vše popořadě, tzn. Zásnuby, což jsme se už zasnoubili, pak svatba a pak teprve děti. 😀 Vždycky ji takhle odepsal že slušnosti a dneska už mě to vážně naštvalo, on má před operací, byl zdravotně špatný a myslím si, že za tohle může psychika, neboli to období, kdy byl s ní… Už jednou mu v době, kdy spolu byli rekla, že doufá, že má rakovinu a dneska napíše, že měla sen, že je mrtvý… Já se už obávám další zprávy od ní. Jinak o dítě se prý už nepokousi, před půl rokem mu sama od sebe napsala, že se šířila s tím, že děti mít nebude, což si myslím, že se nesmirila

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:59

Ježíš, tak to jsi měla taky dobre nervy… To je šílené, jak to čtu, co některé ženské dokážou. 😳 🙄 Tohle jsem říkala i já, že si myslím, že dá pokoj, až budeme mít rodinu

• Citovat
  • Nahlásit
1563
28.1.21 22:01

Vyzvídá, žárlí, asi se před rozchod nepřenesla a závidí, že chlap má novou životní (jak ty říkáš) partnerku. Myslím, že by měl přestat na takové zprávy reagovat a snížit to odepisování na minimum.

To, že se ptá v množném čísle mi přijde normální.

To, že se ptá jestli děláte děti, je trapný a je v tom zvědavost a závist.

A to, že mu píše, že se jí zdál sen, že je mrtvý znamená, že bude partner dlouho žít. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
28.1.21 22:19
@Anonymní píše:
Ježíš, tak to jsi měla taky dobre nervy… To je šílené, jak to čtu, co některé ženské dokážou. 😳 🙄 Tohle jsem říkala i já, že si myslím, že dá pokoj, až budeme mít rodinu

Jojo, nektere nemaji ani kousek sebeucty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat