Jeho děti a rozchod

Anonymní
22.1.20 10:24

Jeho děti a rozchod

Ahoj všem, omlouvám se za anonym ale potřebuji se někam vypsat. Dva roky jsem chodila s partnerem, který byl z daleka. Vídali jsme se i tak minimálně jednou týdně na pár dní ale plánovali jsme společnou budoucnost, měl se stěhovat ke mě, měl výhodu možnosti práce homeoffice a služebního auta, po D1 to nebyla až tak příšerná vzdálenost.
Bohužel, byl ten vztah celý trošičku zvláštní…poznali jsme se rok po jeho rozvodu, kdy jsme spolu začali trávit čas. Já se zamilovala po chvíli, bylo mi s ním strašně fajn i přes větší věkový rozdíl (15 let), on to tak ale asi nebral, po roce, kdy já už to prostě začínala vzdávat, začal on strašně škemrat a tvrdit, že beze mě nedokáže být, nabídl stěhování a začal se strašně snažit, i tak bylo v tom vztahu ale něco zvláštní…nejvíc mi vadilo to, že mě drží co nejdál od dětí z jeho předchozího vztahu, bylo to zvláštní ale nedovolil mi jet s nimi ani na výlet, nešlo mi o to jim nahrazovat mámu nebo se vnucovat, ale šlo mi spíš o to, abych je poznala, než se vrhnout do vztahu s ním a zjistit za pár let, že to but já nebo jeho děti nezvládáme a ublížit si tak ještě víc…vím sobecké, jenže on na tohle nereagoval, stále mě od nich držel co nejdál to šlo, viděla jsem je za ty dva roky dvakrát…teď když už jsem to začínala vzdávat, mi přiznal, že jeho děti prostě nechtějí vídat mě…a já se s ním rozešla…protože myslím, že nemůžu být mezi nimi…jenže mě to bolí…byla jsem hodně zamilovaná…byl to ve většině ohledů ten nejlepší chlap jakého jsem kdy potkala…a já bych jen chtěl slyšet co si o tom myslíte..udělala jsem správně? Omlouvám se, jestli to nedává smysl nebo je to samá chyba..nevím jak se jinak vyjádřít :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

110
22.1.20 10:27

A když si smrádci usmyslí, že nechtějí vídat jeho další partnerku, tak bude chlápek už bez vztahu, nebo co? Pokud jsi to napsala v rámci možností objektivně, pak jsi jednala zbrkle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85043
22.1.20 10:35

Ja třeba zase nechápu lidi, co do nových vztahů hned zatahují děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
437
22.1.20 10:36

Jednala si zbrkle, děti pravděpodobně nebudou uznávat žádnou jeho ženu, s tím nic nenaděláš…Kamarádka a její bratr nikdy neviděli novou ženu jejich tátu, prostě se stýkají mimo jejich bydlení, ale u nich je to zapříčiněno tím, že ona mohla za rozvod rodičů. Jestli si ho potkala už jako svobodného, tak by se s tím dalo něco dělat, ale musel by jim to rozumně vysvětlit přítel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57349
22.1.20 10:36
@Permon píše:
A když si smrádci usmyslí, že nechtějí vídat jeho další partnerku, tak bude chlápek už bez vztahu, nebo co? Pokud jsi to napsala v rámci možností objektivně, pak jsi jednala zbrkle.

Zbrkle? 2 roky jí neukáže děti a ona je zbrklá? :think:

Zakladatelko, Já myslím, že ty děti k životu nepotřebuješ. Spíš bych řekla, že je problém jinde - na mě to dělá dojem, že on bud s tebou nepočítal dlouhodobě, nebo už je zklamaný a nechce vážný vztah se vším všudy. Takže jo, chápu tě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 10:37
@Anna766 píše:
Ja třeba zase nechápu lidi, co do nových vztahů hned zatahují děti.

Myslíte, že dvouletý vztah je nový? :) já se jen ptám…

• Nahlásit
  • Citovat
85043
22.1.20 10:38
@Anonymní píše:
Myslíte, že dvouletý vztah je nový? :) já se jen ptám…

Je nový ve smyslu nový po rozchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57349
22.1.20 10:38
@Anna766 píše:
Ja třeba zase nechápu lidi, co do nových vztahů hned zatahují děti.

Hned, 2 roky? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 10:42

Já myslím, že lepší než bojovat s dětma je opravdu lepší se rozejít…a taky kdyby chtěl, tak to těm dětem nějak vysvětlí, to, že oni tě vidět nechtějí a on to tak nechá…nevím z toho nekouká nic dobrého pro život, myslím, že jedině dobře, že jsi to skončila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 10:47

Ja bych si taky pripadala jako pritelkyne s r. o. deti se sice hned nezatahuji, ale spis ve smyslu: to je nova maminka/tatinek, od ted se milujte, budeme rodinka, ale takovyho navstevnika s uplne odstrihnutou pulkou zivota bych proste nechtela, no. Prijde mi to hodne kompromisni a vhodne pro nejake -pardon- hodne starsi lidi, co uz neplanuji velke szivani a novou rodinu a podobne projekty :nevim:

Obavam se, zes udelala dobre, on to akceptuje a ty budes mit zlomene srdce :hug: drz se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85043
22.1.20 10:47
@Lama Lama píše:
Hned, 2 roky? :think:

Tak jí vídat nechtějí no. Zrejme nechtějí tátu vídat s žádnou jinou. Rekla bych že to ani není o zakladatelce, ale o jiné partnerce otce celkově. Co má ten otec dělat, nutit je, poručit jim…asi ne že.
Jo dva roky není krátký vztah, ale nový ano, tady se zase bude slovíčkařit zbytečně i když o to vůbec nejde.
Ve vedlejší diskuzi dostala zakladatelka děsný pojeb, když si po několika měsících nastěhovala domu nového chlapa a doma děti z bývalého vztahu. A dle mě i spravedlivě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
22.1.20 10:53

Jistěže je to zbrklé, pokud použila tohle jako jediný důvod k rozchodu, tak je to i neskutečně hloupé.
Prostě se jí dotklo, že ji děcka nechtějí potkat a jak za to může on? A jak by do toho vstupovala? On byl s ní i s nimi a jinak byl úžasný, podle ní.

Děcka nebudou chtít žádnou jeho partnerku a ona přišla o fajn chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4213
22.1.20 10:53

Smysl to co pises dava a k tomu neni co radit. Maximalne si pro sebe vzit ponauceni, ze kdyz nechces at se to opakuje, tak si najdi chlapa bez deti. Jestli jsi udelala spravne uvidis az s odstupem casu, ale podle me urcite jo. Pokud byste spolu bydleli, tak decka by ti udelaly doma peklo, zrejme jsi citlivejsi a nejsi dost dominantni mrcha na to, abys jim pak zatapela, jako to delaji ty „spravne“ macechy co zde casto pisou(najdou chlapa s deckem, poridi vlastni a pak vypisuji, ze je nenavidi). :zed:
Takze za me cajk rozhodnuti, jen to chce pretrpet ten rozchod a pak zvesela do noveho vztahu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8052
22.1.20 10:55

Asi jsi udělala správně, proč ti tedy nabízel stěhování? To by bylo pak jak, když bys s ním žila? Dny co by měl děti, bys šla z bytu, nebo on by byl ty dny pryč? Po dvou letech vztahu si myslím že už bylo na čase aby jste se lépe poznali. Ty děti asi nebudou tolerovat žádnou táty přítekyni, budˇjim vysvětlí situaci jak je, nebo bude sám, dokud nevyrostou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57349
22.1.20 11:02
@Anna766 píše:
Tak jí vídat nechtějí no. Zrejme nechtějí tátu vídat s žádnou jinou. Rekla bych že to ani není o zakladatelce, ale o jiné partnerce otce celkově. Co má ten otec dělat, nutit je, poručit jim…asi ne že.

Ano, klidně bych je po 2 letech nutila. POkud by byl důvod jen že nechtěj, bez nějaké konkrétní „závady“. Nemusí se s ní bavit, nemusíme s ní být furt. Ale obecný bojkot - nesmíš být v naší přítomnosti se svou dlouholetou partnerkou - to fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama