Jeho ex mi ničí život

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.03.18 17:05
Jeho ex mi nici zivot

Ahoj holky, muj pritel ma dite z predchoziho vztahu. My spolu mame 9mesicniho chlapecka. Priteluv syn je fajn, i kdyz tu pusu nekdy nezavre. Jeho matka mi ovsem „pije krev“. Neustale priteli vola a pise. Nejhorsi to je potom co ji syna vratime. I kdyz jsme ji jasne rekli, ze si neprejem, aby nas obtezovala zbytecnosti, je to stale dokola. Resila jste nektera podobnou situaci? Vyzivne platime a styk mame dany soudne. Co s takovou otravnou zenskou? Osobne se sejit nechce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2508 příspěvků 09.03.18 17:10

A vy na to reagujete, vždycky zvedne přítel telefon, vždycky odepíše?
Já osobně bych reagovala den po odjezdu dítěte, protože opravdu může vzniknout nějaká situace, která vyžaduje dotaz matky, a den před soudně stanoveným stykem. Zbytek dnů bych ji hodila do blokace, ať se třeba po.ere.

Monchichik
Závislačka 3265 příspěvků 09.03.18 17:11

Nejspíš jí na ty sms neodpovídat a telefon jí nezvedat. Styk máte soudně, tak přítel ví, kdy si ho má vzít, diskutovat po telefonu netřeba.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 09.03.18 17:16

A co po vás chce? To je taky otázka, která se nabízí tedy…

Janicka69
Povídálka 12 příspěvků 09.03.18 17:16

Možná k němu něco pořád cítí a snaží se o něj? :nevim: Asi byste měla pořádně vysvětlit té ženě situaci

Marcelka146
Kelišová 5023 příspěvků 09.03.18 17:17

Pokud víte, že řeší každý den jen blbosti, tak bych telefon nezvedala a reagovala jen na důležité SMS.

Anonymní  09.03.18 17:24

Naposledy vyvolavala, ze syn ma 3 tydny konzert. Bylo 10 vecer, vsechny vzbudila. Uz pred pul rokem jsme zavedli denicek, kde si vse dulezite pisem, ale ona proste zapomina, tak to resi telefonem.

Anonymní  09.03.18 17:25
@Janicka69 píše:
Možná k němu něco pořád cítí a snaží se o něj? :nevim: Asi byste měla pořádně vysvětlit té ženě situaci

To si nemyslim, po 5 letech si konecne nasla chlapa.

Monchichik
Závislačka 3265 příspěvků 09.03.18 17:27
@Anonymní píše:
Naposledy vyvolavala, ze syn ma 3 tydny konzert. Bylo 10 vecer, vsechny vzbudila. Uz pred pul rokem jsme zavedli denicek, kde si vse dulezite pisem, ale ona proste zapomina, tak to resi telefonem.

No tak vzbudit mě, tak už by nikdy nezavolala, to by si za rámeček nedala. Telefon večer vypínat zvuk, jí ho nezvedat a ignorovat.

Anonymní  09.03.18 17:32

To, ze vzbudila me nevadi, ale syn pak nemohl usnout. Kdyz se nejak ohradime, tak to otoci proti nam, ze se o syna nestarame. A jeste me urazi… Asi neresitelna situace…

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 09.03.18 17:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, muj pritel ma dite z predchoziho vztahu. My spolu mame 9mesicniho chlapecka. Priteluv syn je fajn, i kdyz tu pusu nekdy nezavre. Jeho matka mi ovsem „pije krev“. Neustale priteli vola a pise. Nejhorsi to je potom co ji syna vratime. I kdyz jsme ji jasne rekli, ze si neprejem, aby nas obtezovala zbytecnosti, je to stale dokola. Resila jste nektera podobnou situaci? Vyzivne platime a styk mame dany soudne. Co s takovou otravnou zenskou? Osobne se sejit nechce.

A jak vznikl váš vztah? Byla jste příčinou rozpadu jejich vztahu? Pokud ano, pak bych chápala, že se vám snaží škodit, ale pokud jste příčinou rozpadu vztahu nebyla, tak co se s ní snažit skamarádit? Také záleží, jestli ona má partnera. Pokud nemá, a třeba něco k vašemu příteli cítí, tak je možné, že se ho chce snažit získat zpátky. Také záleží, co řeší, dle vás, za blbosti. Třeba to je v jejím vnímání důležité. Např. vrátí se jí syn a vrátil by se s nevypraným oblečením z týdne u tatínka, tak je logické, že napíše sms, proč jste synovi nevyprali.

Anonymní  09.03.18 17:58
@Pucalkovic Amina píše:
A jak vznikl váš vztah? Byla jste příčinou rozpadu jejich vztahu? Pokud ano, pak bych chápala, že se vám snaží škodit, ale pokud jste příčinou rozpadu vztahu nebyla, tak co se s ní snažit skamarádit? Také záleží, jestli ona má partnera. Pokud nemá, a třeba něco k vašemu příteli cítí, tak je možné, že se ho chce snažit získat zpátky. Také záleží, co řeší, dle vás, za blbosti. Třeba to je v jejím vnímání důležité. Např. vrátí se jí syn a vrátil by se s nevypraným oblečením z týdne u tatínka, tak je logické, že napíše sms, proč jste synovi nevyprali.

Pricinou rozpadu jsem nebyla. Davno zili oddelene. A zkamaradit jsme se zkousely, ale pak otravovala jeste vic. Syn ma obleceni u nas, takze ho vracime v obleceni, ve kterym prijde ze skoly. Do skoly se s nim pripravuje pouze pritel, ctou, pocitaji, ukoly, atd. A Stejne si po kazde najde co nutne potrebuje rozebirat. Uz nekolikrat jsme ji nabizeli, ze se sejdem, ale ona je „hrdinka“ pouze po telefonu.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 09.03.18 18:03

Tak třeba se to zklidní, když si našla partnera, a bude řešit ty věci s ním. Co se těch událostí týče, zaveďte si sdílený kalendář, a tam si všichni všechno zaznamenávejte. Ona pak nebude mít potřebu vám to připomínat.

Lama Lama
Hvězda diskuse 46956 příspěvků 1 inzerát 09.03.18 18:04

A obtěžuje to jen tebe nebo i přítele? Jestliže ty telefonáty vidí jako nesmyslné i on, tak at na ně nereaguje. Ale to si musí rozhodnout on, možná, jako otec to vidí přeci jen jinak, než ty. V tom případě by možná nebylo od věci se s ním dohodnout, aby to na tebe zbytečně navalil, že to beztak neává smysl, zbytečně tě to zatěžuje a je lepší tě do těch žabomyších válek nezatahovat.

Monchichik
Závislačka 3265 příspěvků 09.03.18 18:13
@Anonymní píše:
To, ze vzbudila me nevadi, ale syn pak nemohl usnout. Kdyz se nejak ohradime, tak to otoci proti nam, ze se o syna nestarame. A jeste me urazi… Asi neresitelna situace…

No ale když jí to nezvedneš, tak s ní nemůžeš diskutovat. Ať si to otáčí jak chce, kam chce. Řekla bych jí, že pokud se jí něco nezdá, můžeme se bavit na sociálce nebo soudu, jinak mě její názory nezajímají. Vy se taky nestaráte, co dělá, když je u matky. tohle chce utnout hned na začátku, protože pak to nebere konce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama