Jeho kolegyně ma peknej zadek :)

Anonymní
21.11.15 21:05

Jeho kolegyne ma peknej zadek :)

Pro nastineni - muz 33, ja 28, dve male deti narocne na udrzbu - batole a ne zcela zdravy predskolak.

O co mi jde? Necitim se moc dobre. Nejde o zivot a zazemi - jsem stastna. Mame kde bydlet, co jist, mame se radi. Jsem fakt spokojena, ale necitim se prijemne. Pred rokem k chlapovi do prace nastoupila nova kolegyne, hned po skole (muze ji byt tak 25?) a je jeho prima podrizena (v zasade ji ukoluje tim, co sam nestiha). Chci rict, ze nezarlim. Opravdu mu verim, vim, ze nas miluje. Porad po mne touzi a dava mi to najevo, veskery volny cas travi s nami. Ta holka mi taky nevadi, je celkem fajn, ale proste se vedle ni necitim prijemne. Prestoze je prakticky moje vrstevnice, citim se proste o moc starsi, cuchtovatejsi. Pritom ona je sportovni typ, moc se nelici, ma hezkou sportovni postavu, hezkej zadek, ale zadna modelka to taky neni, proste takova normalni holka. Ja nejsem nijak zanedbana, postavu mam lepsi nez pred detma, spinava nechodim. Nelicim se teda, ale to jsem nedelala nikdy. Myslim, ze mi vadi to, ze je mi podobna, ale je bezstarostna a bez zavazku. Proste takova free. Uvedomuju si, ze nekdy chlapa prudim provoznima zalezitostma kolem domacnosti a deti, ze si tu zodpovednost za ne hodne uvedomuju a prenasim to i na nej..

Co mam delat? Jak se dostat do stavu, aby me nevykolejila pritomnost obycejny holky, ktera za nic nemuze, stejne jako chlap? Jde jen o muj pocit. Sebevedomi mi nechybi, rekla bych.. Jo ten zadek mam teda ted placatej, malo drepuju :lol: Ale proc mam teda tenhle pocit? Je to tim, ze citim, ze jsem proste dospela a chlap jeste tak uplne ne? (Je fakt nekdy jak malej :).. ) Nebo je to jen pozustatek nizke sebeduvery z obdobi detstvi a dospivani? Nebo proste jen vetrim potencialni nebezpeci?
Asi jsem se chtela jen vypsat, vcera jsem totiz holcinu videla na jedne akci v minisukni, zatimco ja tam nahanela syna, ktery se bavil uprkem opocena az kdovikde a ten neprijemnej pocit, co jsem v tu chvili mela, me prekvapil a nastval, protoze takovy pocity nemivam, myslim, ze takova nejsem.. :nevim:

Asi jsem se chtela jenom vypsat, ale jestli nekdo hodi zkusenost, dik.
Za anonym sorry, manzel zna muj nick. Sice nesleduje, co tu pisu, ale vite co :) i kdyz by mu to mohlo polichotit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Frantiskaaa
21.11.15 21:08

Hledáš problémy tam, kde nejsou.

Jednu radu mám, tudíž ti ji dám - začni dřepovat a nebudeš mít ten placatej zadek - třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
26162
21.11.15 21:10
@Anonymní píše:
Pro nastineni - muz 33, ja 28, dve male deti narocne na udrzbu - batole a ne zcela zdravy predskolak.

O co mi jde? Necitim se moc dobre. Nejde o zivot a zazemi - jsem stastna. Mame kde bydlet, co jist, mame se radi. Jsem fakt spokojena, ale necitim se prijemne. Pred rokem k chlapovi do prace nastoupila nova kolegyne, hned po skole (muze ji byt tak 25?) a je jeho prima podrizena (v zasade ji ukoluje tim, co sam nestiha). Chci rict, ze nezarlim. Opravdu mu verim, vim, ze nas miluje. Porad po mne touzi a dava mi to najevo, veskery volny cas travi s nami. Ta holka mi taky nevadi, je celkem fajn, ale proste se vedle ni necitim prijemne. Prestoze je prakticky moje vrstevnice, citim se proste o moc starsi, cuchtovatejsi. Pritom ona je sportovni typ, moc se nelici, ma hezkou sportovni postavu, hezkej zadek, ale zadna modelka to taky neni, proste takova normalni holka. Ja nejsem nijak zanedbana, postavu mam lepsi nez pred detma, spinava nechodim. Nelicim se teda, ale to jsem nedelala nikdy. Myslim, ze mi vadi to, ze je mi podobna, ale je bezstarostna a bez zavazku. Proste takova free. Uvedomuju si, ze nekdy chlapa prudim provoznima zalezitostma kolem domacnosti a deti, ze si tu zodpovednost za ne hodne uvedomuju a prenasim to i na nej..

Co mam delat? Jak se dostat do stavu, aby me nevykolejila pritomnost obycejny holky, ktera za nic nemuze, stejne jako chlap? Jde jen o muj pocit. Sebevedomi mi nechybi, rekla bych.. Jo ten zadek mam teda ted placatej, malo drepuju :lol: Ale proc mam teda tenhle pocit? Je to tim, ze citim, ze jsem proste dospela a chlap jeste tak uplne ne? (Je fakt nekdy jak malej :).. ) Nebo je to jen pozustatek nizke sebeduvery z obdobi detstvi a dospivani? Nebo proste jen vetrim potencialni nebezpeci?
Asi jsem se chtela jen vypsat, vcera jsem totiz holcinu videla na jedne akci v minisukni, zatimco ja tam nahanela syna, ktery se bavil uprkem opocena az kdovikde a ten neprijemnej pocit, co jsem v tu chvili mela, me prekvapil a nastval, protoze takovy pocity nemivam, myslim, ze takova nejsem.. :nevim:

Za anonym sorry, manzel zna muj nick. Sice nesleduje, co tu pisu, ale vite co :) i kdyz by mu to mohlo polichotit :mrgreen:

Nedostatek sebedůvěry…a jak píšeš ani ona ani tvůj manžel za nic nemůžou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
21.11.15 21:11

Tak s tím sebevědomím u tebe nevím nevím :oops: :) Jinak pokud je tvůj muž rodinný typ, máš pro něj jedinečnou hodnotu už tím, že jsi matka jeho dětí. Navíc se zjevně udržuješ, dbáš o sebe, v manželství to klape…Pokud manžel není od přírody sukničkář, není důvod se předem bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
21.11.15 21:13

Kdybys neměla nízké sebevědomí, tak ti je ta holka ukradená. Zapracuj na sobě, děti dej občas někomu na hlídání a udělejte si s manželem bezstarostný večer/víkend.

Já před manželem randila s kolegou, se kterým sedím v kanceláři (jen my dva), manžel to ví, protože jsme tehdy bývali spolubydlící, tak ho párkrát potkal :oops: Je mu to uplně jedno, je si sebou totiž sakra jistej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
21.11.15 21:19

Neblbni. S ní pracuje, ale k tobě se vrací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mowla
21.11.15 21:30

Může to být tím, že nejsi ve vztahu úplně spokojená, kdyby tomu tak bylo, tak by tě to ani nenapadlo. A nemusí to nutně znamenat, že máš málo seběvědomí, i sebevědomá ženská žárlí, když má doma vola.

• Nahlásit
  • Citovat
7016
21.11.15 21:33

Takova minikrizicka osobni integrity? Prvni nenapadne obavy ze starnuti? A ona je jako tvoje ja, ktere udelalo jina rozhodnuti, tam kde ty jsi sla vpravo, ona sla vlevo a nastavuje ti zrcadlo, jake to mohlo byt, kdyby…

To kolem 30 padne na spoustu lidi. ;) Kor kdyz je se starsim ditetem vic prace, mladsi je jeste male. Snaz se to zaridit tak, abys mela cas pro sebe, precist si knizku, jen tak ptemyslet o zivote, o tom, jakou cestou jsi se dala, casem se zase dostanes do rovnovahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 21:41

@Frantiskaaa jak rikam, nejsem zanedbana, sportuju hodne. Placatej zadek mam geneticky. Ano zakulatim ho. Ale za cenu stovek drepu se zatezi. Vysokou zatezi. Zvladla jsem to s fitkem 4× tydne. Ted cvicim sice intenzivne, ale doma a bez zeleza, takze kulatej zadek nemam :)

@Malaga ja si uvedomuju, ze za nic nemuzou. Nejsem na ne neprijemna, ale sama mam takovej neprijemnej pocit a vadi mi. A jen u ni. Nevim proc. Chlap se denne potka s mnohem hezcima holkama, dela s lidma a z toho blbej pocit nemam. Resim to jen kvuli sobe a sve psychice, jak se proste zbavit pocitu, ze vedle ni vypadam jako smudla, i kdyz realne nejsem - a ja vim, ze nejsem..

@pe-terka No rodinnej typ moc neni. Je monogamni typ a workoholik (v kanclu 8 hodin a neplacenej homeoffice dalsich x hodin :mrgreen: ) Ze by ho braly prochazky s detma to zas ne. Ja nemam obavu, ze by mi zahnul. Mela bych mit? Ja resim jen ten svuj blbej pocit a jak se ho zbavit. Nesnasim, kdyz se citim jako tele a tuplem, kdyz si ten pocit vnutim sama.. :nevim:

@radkka Opakuji, ze se nebojim o chlapa, jen je mi neprijemna. Ale ted si uvedomuju, ze to asi zacalo v dobe, kdy jeden nas spolecny kamarad prvne videl tuhle novou kolegyni a jakoze vtipne mi sdelil neco ve smyslu, ze asi brzo budu samozivitelka. Mozna to zustalo v podvedomi a ted mam pocit, ze bych se s ni mela srovnavat? U jinych zenskych me ten pocit absolutne neprepada.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3691
21.11.15 21:43
@Anonymní píše:

Za anonym sorry, manzel zna muj nick. Sice nesleduje, co tu pisu, ale vite co :) i kdyz by mu to mohlo polichotit :mrgreen:

Já tě chápu. Jsi doma, ale to neznamená, že se nemůžeš naličit. I když jsi to nikdy nedělala. Řasenka skoro nic nestojí, rtěnka taky ne. Já jsem byla doma 11 let, a když jsem se nalíčila, cítila jsem rozdíl. Ne v chování manžele (vlastně ano, ocenil to), ale hlavně u sebe. Což mě na jednu stranu štvalo, že pozlátko dělá takový rozdíl… holt, dělá. Sebevědomí je všechno.

Teď jsem ještě nakoupila laky na nehty. Ano, mohu zajít do salonu, ale na to nemám čas (mám 4 děti). Nalakaluji si teď nehty doma, pár dní to vydrží, a odezva (teď už i v práci od kolegů) je neuvěřitelná 8o. Chlapi na to prostě reagují…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
21.11.15 21:44

Jednoduše si jedna z těch, která trapně žárlí a čichá snad konkurentku. :mrgreen:
Buď ráda, že máš chlapa hravého a važ si toho! Ještě oceníš! :D
Zklidni hormony :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
21.11.15 21:48

A proč ses vlastně tak upnula na poměřování zadků? Obvyklejší mi přijde srovnávání prsou, tak proto se ptám. Díky, M. ;)

Příspěvek upraven 21.11.15 v 21:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
21.11.15 21:49
@Anonymní píše:
@Frantiskaaa jak rikam, nejsem zanedbana, sportuju hodne. Placatej zadek mam geneticky. Ano zakulatim ho. Ale za cenu stovek drepu se zatezi. Vysokou zatezi. Zvladla jsem to s fitkem 4× tydne. Ted cvicim sice intenzivne, ale doma a bez zeleza, takze kulatej zadek nemam :)

@Malaga ja si uvedomuju, ze za nic nemuzou. Nejsem na ne neprijemna, ale sama mam takovej neprijemnej pocit a vadi mi. A jen u ni. Nevim proc. Chlap se denne potka s mnohem hezcima holkama, dela s lidma a z toho blbej pocit nemam. Resim to jen kvuli sobe a sve psychice, jak se proste zbavit pocitu, ze vedle ni vypadam jako smudla, i kdyz realne nejsem - a ja vim, ze nejsem..

@pe-terka No rodinnej typ moc neni. Je monogamni typ a workoholik (v kanclu 8 hodin a neplacenej homeoffice dalsich x hodin :mrgreen: ) Ze by ho braly prochazky s detma to zas ne. Ja nemam obavu, ze by mi zahnul. Mela bych mit? Ja resim jen ten svuj blbej pocit a jak se ho zbavit. Nesnasim, kdyz se citim jako tele a tuplem, kdyz si ten pocit vnutim sama.. :nevim:

@radkka Opakuji, ze se nebojim o chlapa, jen je mi neprijemna. Ale ted si uvedomuju, ze to asi zacalo v dobe, kdy jeden nas spolecny kamarad prvne videl tuhle novou kolegyni a jakoze vtipne mi sdelil neco ve smyslu, ze asi brzo budu samozivitelka. Mozna to zustalo v podvedomi a ted mam pocit, ze bych se s ni mela srovnavat? U jinych zenskych me ten pocit absolutne neprepada.. :nevim:

rodinnej typ neberu nutně jako chlapa, který nadšeně poskakuje za kočárem nebo pokořuje kilometry. Jde o preference a vtělené hodnoty a co píšeš bych řekla, že je rodina hodně vysoko. Že by zahnul se nemusíš bát, resp. ne víc než kterákoli zadaná žena s normálním chlapem. Spíš změň vlastní náhled na sebe :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
21.11.15 21:54

Myslím, že ten problém máš jenom u ní, protože jak jsi sama napsala, ona je na tebe podobná, je mladší, nemá děti, a ještě jako na potvoru, má namakaný zadek.
:mrgreen: Prostě máš strach, že by se tvůj manžel mohl do ní zakoukat, protože jste úplně stejné typy, a ty zrovna nejsi v takové kondici, aby jsi ji mohla
konkurovat /tvůj pocit./Prostě na sobě trochu mákni. Děti za čas povyrostou, ty budeš zase ve skvělé kondici a třeba potkáš jednou ji, s kočárkem, dětma, upocenou a placatým zadkem.To je holt život. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
21.11.15 21:58
@Malaga píše:
A proč ses vlastně tak upnula na poměřování zadků? Obvyklejší mi přijde srovnávání prsou, tak proto se ptám. Díky, M. ;)
řekla bych, že je to tím, kde cítíš mindrák (nedostatek), který naopak sokyně nemá. Pokud mi od mlada vadí, že mám placatej zadek a kolem muže se mi motá baba s tvarem kytary (hrušky), holt to uvnitř bodne. Ale chce to jistou soudnost, člověk by se měl naučit přijmout věci, které nezmění…Zas má jiné přednosti :think:

Příspěvek upraven 21.11.15 v 21:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama