Jeho máma si zlomila nohu a ruku a

Anonymní
25.6.21 12:00

Jeho máma si zlomila nohu a ruku a

Ahoj, jsem docela smutná a trochu to na mě i padlo, protože si nejsme jistá, zda mě tušení je správné. O víkend si přítelova máma zlomila ruku a nohu. Tak že za ní přijel a stará se.
Jenom že, my jsme se od té doby neviděli. Sice mi psal, volal. Ale od včerejška je divný. Když bych nezavolala já, tak se asi neozval.

Jeho máma mě moc nemusí, a já ji také ne, ale stejně jsme se viděli u ní, u mě, u něj.
Ale… Prostě včera jsem mu ještě naspala, že se teda dlouho neuvidíme (5 týdnů bude mít sádru)a on mi na to nic neodepsal. Vůbec nic. A já mám takové tušení, že se vzdaluje, snaží se náš vztah vysumet, ač nevím proč… Každé ráno mi psal a dneska ještě ne, a to byl online, včera také ne. Vím, že to zní ujete a dětinsky, ale mám divný pocit, protože v úterý byl ještě normální.

Samozřejmě jsem mu nabídla i pomoc, že třeba nakoupím Apod, ale odmítl, prostě chlap.

Promiň anonym, jinak smazat. Mám tu ségru.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3302
25.6.21 12:06

Jindy bych možná projevila pochopení, ale dnes nemám náladu.

Problém toho co popisuješ je tvoje malé sebevědomí a nejistota. To vyřeš, pak budeš mít ok vztahy a pak ti taky dojde, že nonstop se psát nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 12:10

@Altavista Neumí, samozřejmě že ne. A nedělám to spíš na. On spíš píše, volá. Teď se chová zvláštně, od středy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 12:11
@Anonymní píše:
@Altavista Neumí, samozřejmě že ne. A nedělám to spíš na. On spíš píše, volá. Teď se chová zvláštně, od středy.

Nemusi.

• Citovat
  • Nahlásit
3302
25.6.21 12:13
@Anonymní píše:

No tak má nemocnou matku, já bych asi taky nebyla zrovna juchava a nadšená, takže bych si třeba brucela doma v pokoji, že tam musím být nápomocná.

To neznamená, že tím ruší váš vztah.

Znovu zdůrazňuji, problém je tvé sebevědomí a nejsitota, že za vším něco hledáš. Zapracuj na tom aby jsi si věřila, věřila vztahu a ono se to do života odrazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
25.6.21 12:16

Neřešilabych to, určitě ti napíše až bude mít čas. Pokud by se choval divně až se vrátí tak to je něco jiného. Z nepsaní bych se nehroutila. Kor když jinak píše denně. Takže třeba mají dnes nějaké oběhávání, tak nemá čas. Určitě ti přes víkend napíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
25.6.21 12:16

A za 3 strany se dozvíme, že problém je někde jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12835
25.6.21 12:36

Intuice funguje.
Ale to stejne nevyresis tim, ze mu budes psat, co se deje. Obcas mu zavolej a zkus to neresit. Pripadne se i behem te doby potkejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46804
25.6.21 12:52
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem docela smutná a trochu to na mě i padlo, protože si nejsme jistá, zda mě tušení je správné. O víkend si přítelova máma zlomila ruku a nohu. Tak že za ní přijel a stará se.
Jenom že, my jsme se od té doby neviděli. Sice mi psal, volal. Ale od včerejška je divný. Když bych nezavolala já, tak se asi neozval.

Jeho máma mě moc nemusí, a já ji také ne, ale stejně jsme se viděli u ní, u mě, u něj.
Ale… Prostě včera jsem mu ještě naspala, že se teda dlouho neuvidíme (5 týdnů bude mít sádru)a on mi na to nic neodepsal. Vůbec nic. A já mám takové tušení, že se vzdaluje, snaží se náš vztah vysumet, ač nevím proč… Každé ráno mi psal a dneska ještě ne, a to byl online, včera také ne. Vím, že to zní ujete a dětinsky, ale mám divný pocit, protože v úterý byl ještě normální.

Samozřejmě jsem mu nabídla i pomoc, že třeba nakoupím Apod, ale odmítl, prostě chlap.

Promiň anonym, jinak smazat. Mám tu ségru.

a jak to je daleko? urcite tam chlapa nepotrebuje mit 24 hodin denne, tak tam za nim muzes prijet :nevim: muzete se jit treba nekam projit spolu, nebo prespat tam by neslo? asi tam ma nejak svuj pokoj, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46804
25.6.21 12:52

A jinak jsem cetla jeho mama mi zlomila nohu a ruku :oops: :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
25.6.21 12:58

A jinak spolu bydlíte ý máte děti nebo jak? Jak je to daleko? Nedávné ti bylo něco podobného, myslím že umřel otec a chlapec už se prostě nevrátil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
25.6.21 13:07

Tak ono záleží, jak moc je nesobestacna.
Pokud ji musí utírat zadek a nosit mísu, tak na nějaké cukrování nebude mít čas ani náladu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
25.6.21 13:13
@a12 píše:
A jinak jsem cetla jeho mama mi zlomila nohu a ruku :oops: :oops: :mrgreen:

Já taky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
25.6.21 15:44
@pikola píše:
A jinak spolu bydlíte ý máte děti nebo jak? Jak je to daleko? Nedávné ti bylo něco podobného, myslím že umřel otec a chlapec už se prostě nevrátil

To byl ten muž, co utěšoval macechu? :think:
Já už jsem to pak asi ztratila ze zřetele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
25.6.21 15:46

Vykašli se na to. Jestli se nemá vrátit, tak se nevrátí. Jestli ho máma dostatečně zpracuje, stejně s tím nic neuděláš. Akorát se budeš trápit.
Chtěla bys chlapa, kterému nestojíš za odpověď?

Zatím se mu neozývej, užij si volný víkend a on se snad brzy ozve. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat