Jeho manželka prosí, ať ho nechám

Anonymní
31.1.20 16:37

Jeho manželka prosí, ať ho nechám

Holky,

našla jsem si přítele, který je o 19 let starší. Podnikatel, je s ním legrace, je zajištěný. Tři dospělé děti. S manželkou nežije, bydlí v rodinném domě, kam ona nikdy moc nejezdila (je to takové venkovské stavení), takže jsem tam párkrát potaka jen děti. Ale nic jsme jim neříkali, vzhledem k tomu, že on tam i podniká, tak jsem byla brigádnice :-) vše je super, byli jsme s jeho kamarády na dovolené, vytáhl mě i na koncert.
Jenže se to prolátlo a neočekávaně za mnou přijela jeho manželka (on je ženatý, ale říká, že ji opustil a že s ní už dlouho nežije), ať ho nechám, že se pro mě nehodí, že to není tak, jak on mi říká. Dokonce mi přinesla čokolády pro mé děti. jenže mě uhání on, ne já jeho. On, když se to dozvěděl, zrovna byl s kamarády kdesi na dovolené, tak se šíleně vztekal a křičel, že to s ní skutečně skončí a že bude vidět.

Co byste dělaly? Jsem zamilovaná, on asi taky. Máme jet spolu s jeho kamarády na lyže do Švýcarska do nějakého super hotelu, pak ještě do Thajska asi na 14 dnů.

Na druhou stranu mu jeho manželka poslala návrh rozvodu a v tom je, že on se odstěhoval z rodiny asi před dvěma lety, ale poád se za nimi nějak vracel. Návrh mi dal číst, abych uvěřila, že s ní opravdu nebydlí.

fakt nevím, ale chtěla bych ho.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31.1.20 16:42

Vis co buď s nim, až si s tebou pak hezky vytre prdel, tak to bude pěkná životní zkušenost. Stejně nedáš na nic z toho, co ti tady kdo napíše, takže dělej jak uznas za vhodné. Karma je zdarma :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
31.1.20 16:45

No a tak ti tedy ta manzelka vysvetlila jak to je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5924
31.1.20 16:47

Já myslela že jsi nějaký mladý jelito, ale vzhledem k tomu, že už máš děti, tak zas tak mladá nebudeš. Ale rozumu si moc nepobrala. Zlatokopka no. Jde přes mrtvoly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
706

Ten Tě vypráší až si Tě užije… a stoprocentně nebudeš první ani poslední… Klasický příběh podnikatele s třema dětmi a o 20let mladší milenkou… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9822

No tak budou se rozvadet nebo nebudou? To je dost podstatne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1525
31.1.20 16:48

Tuhto pohádku slýchávám poměrně často..on s ženou nežije, nefunguje jim to, nevycházejí spolu, jsou spolu jen kvůli detem či majetku. Prober se má tě jako pěknou ozdobu..až trochu zestárneš povolí ti prsa a zadek tak tě vymění za hezčí, mladší a reprezentativní model…ale taky zkušenost… osobně bych nebyla s nikým kdo nemá vyřešenou minulost. jemu bych omlátila dovolenou o hlavu a víckrát bych se s ním odmítala vidět… Odmítala bych být jen panenka na hraní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 16:48

Jsi zamilovaná, protože jedete do Švýcarska na lyže, a pak do Thajska? :lol: :lol: :lol:
Hele, řekla bych, že takových zlatokopek sklátil už víc, a pak se v klidu vrátí za svou manželkou.
Kdyby to bylo, jak tvrdí on, byl by dávno rozvedený…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 16:50
@jita22 píše:
No a tak ti tedy ta manzelka vysvetlila jak to je?

Řekla, že to mezi nimi není tak hrozné, jak on určitě říká, že sice on bydlí tam, ale věci má v tom domě, kde ona stále bydlí s jejich dětmi, že spolu i spí, a ať ho nechám být, že ona o manželství stojí. Ale za dva měsíce od tohoto rozhovoru on dostal na stůl návrh na rozvod, kde je napsáno, že on se už před lety odstěhoval, ale že se vracel. A že on hodně pracoval, takže se odcizili.

• Nahlásit
  • Citovat
845
31.1.20 16:52

Podle mě seš pro něj naprosto bezvýznamná. Je jedno, jak se rozhodneš, jeho život to neovlivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
31.1.20 16:53

Chceš jeho nebo ty výhody s tím spojené? Párkrát tě někam vyveze, a až tě bude mít jistou tak to bude horší. Jsi jenom zblblá možnostmi který jsi neměla, a dělá ti to dobře. Vzpamatuj se včas, ať potom nezakládáš diskuzi jak tě skvělý milenec kopl do zadní části těla. Jo a rozhodně bych jela pouze ve dvou, a ne s jeho kamarádama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 16:54
@MrsNorris píše:
Podle mě seš pro něj naprosto bezvýznamná. Je jedno, jak se rozhodneš, jeho život to neovlivní.

Říká, že je zamilovaný, jak nikdy v životě, jezdí za mnou 45 km, abychom se viděli, pořád mě uhání, ať s ním jedu tam a tam, pořád mě někomu představuje - proč by to jinak dělal?

• Nahlásit
  • Citovat
8795
31.1.20 16:55

Těžko říct, jak to má..naši spolu třeba už 10 let nežili a rozvedení taky nebyli, to bych nějak nebrala v potaz..A jestli jsi byla u něj doma i přes noc, zřejmě s ní opravdu nežije..ale byla bych obezřetná..pravdu se asi jen tak nedozvíš, od něj určitě ne..leda se zeptat někoho, kdo je dobře zná…ať víš, na čem jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
31.1.20 16:56

A proc to resis az po dvou mesicich? Ted uz je to asi jedno, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32759
31.1.20 16:57

Jestli pak ho budeš tak milovat, až se mu po rozvodu scvrkne majetek a nebude si moc třeba dovolit to co teď, až mu budeš prát ponožky a až třeba nebude vycházet s tvými dětmi? Nebo až bude sponzorovat svoje děti a ty ti to budou dát sežrat, že jsi rozvedla jejich mámu a tátu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama