Jeho práce- zkazí nám vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 17:39
jeho práce- zkazí nám vztah?

AHoj, potřebuju se asi vypsat, mám 3letý vztah, je mi 21, příteli 25. Vždy byl hodně ambiciozni, což mi i celkem imponovalo. Nedávno se ale dostal do firmy, které ve 25 v podstatě šéfuje, byla jsem na něj pyšná. Ale… přijde mi, že dost zpychnul. Chová se důležitě, znevažuje mou práci učitelky. Nutno zmínit, že šéfuje cca 16 mladým i starším ženským, takže mužský sen. Kolikrát z práce přijde a jen se blbě culí. Často (2× za týden) jezdí po celé ČR kontrolovat různé pobočky. Teď jel na týdenní služebku, bylo vidět, jak se těší, já se aspoň tešila na odpočinek. Každopádně ozve se sporadicky, a na profilu firmy běží jedna fotka za druhou, jak se svými podřízenými pije v noci drinky, ráno společně snídá, hraje golf a ping pong. A já zas budu poslouchat, jak to tam bylo unavující. V podstatě nevím, jak to popsat, nemyslím si, že by mě snad podvedl, ale i to je asi možné. Vadilo by vám tohle? Často mu také kolegyně píší večer smsky ohledně nějakých hrozně důležitých věcí a on s mobilem chodí pyšně po pokoji.
Může nám toto zkazit vztah? Mně zakazuje soukromě mladší chlapi. Vím, že až se vrátí, budu mít tendenci být nepříjemná, ale to nesmím co?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 17:41

Edit: soukromě učit mladší chlapi :D

/učím ruštinua němčinu/

Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 16.04.19 17:42

Učitelka v 21? 8o Tvůj přítel je pěkně nafrněný. Asi ho málo obdivuješ. A vztah vám nekazí jeho práce, ale jeho hloupé chování.

Náměsíčná
Závislačka 4336 příspěvků 16.04.19 17:42

On ti zakazuje mladší? A starší jsou OK?

Uživatel je onlineDenisa56
Kelišová 6645 příspěvků 16.04.19 17:48

Klasickej MIPS - Mladý Idiot Plný Sil. Floutek bez životních zkušeností dostal funkci a vrazilo se mu to na mozek. Buď s ním vydržíš a budeš doufat, že se časem srovná a dospěje, nebo to ukonči hned. Znevažuje tvoji práci, diktuje ti, koho smíš a nesmíš učit, celkově tě má tak nějak na háku. Cítí se jako king. Potřeboval by krapet zatnout tipec. Já bych ho kopla kamsi.

Sany80s
Kelišová 7226 příspěvků 16.04.19 17:50

Mně nikdy ambice neimponovaly.
Nebo jak to říct. Neimponovaly mi ambice pro ambice.
Můj manžel měl ambice, aby ho práce bavila, živila a neomezovala jeho rodinný život víc, než by bylo zdrávo.
Ještě nikdy jsem nepotkala člověka, který by byl z morálního a funkčního hlediska pro rodinu přínosem a přitom měl ten druh ambicí, co má tvůj přítel.
A jo, on teď nemusí mít milenku, ale tento druh lidí ji asi jednou mít bude. Třeba ani ne proto, že ty bys ho nebavila, ale prostě proto, že se bude cítit důležitěji.

Maiandra
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 16.04.19 17:53

Vztah vám nekazí jeho práce, ale jeho ego. To, že shazuje tvůj obor, není v pořádku. A to, že ti zakazuje učit i chlapy, už vůbec ne, copak ty mu zakazuješ mít v práci kolegyně a podřízené ženy? Asi sotva. To ti nemá co zakazovat, proč taky, jednou je to tvoje práce, pokud si takto přivyděláváš nebo jsi prostě lektorka cizích jazyků, tam je člověk rád za každého studenta, a ne aby si ještě vymýšlel a nechal si zakazovat celou velkou skupinu studentů, protože přítel asi žárlí, nebo co.
Takže jestli si z nás neděláš srandu, proč ho necháš, aby se k tobě takhle choval (míněno znevazovani práce a zákazy)?

vejilka
Kelišová 5054 příspěvků 16.04.19 18:00
@Bellatrix Lestrange píše:
Učitelka v 21? 8o Tvůj přítel je pěkně nafrněný. Asi ho málo obdivuješ. A vztah vám nekazí jeho práce, ale jeho hloupé chování.

Může být v MŠ :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 18:03

Nene, špatně jsem to napsala, jsem ke studiu OSVČ lektorka jazyků:)

arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 16.04.19 18:10

Vztah vám nekazí jeho práce ale jeho hloupé chování :nevim:

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 16.04.19 18:12

Nějak mu to stouplo holenkovi do hlavy. Dal bych mu jasně najevo, že se chová jak kokot. On se pravděpodobně naštve a dá ti v afektu kopačky, protože to ON je ten lepší, víš?

Sakra ženská, takový poklad doma máš. :palec:

baimoli
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 16.04.19 18:58

Pan důležitý. Ať si srovná priority, chová se jak šašek!

Mysticlipstick
Kecalka 127 příspěvků 16.04.19 19:09
@Denisa56 píše:
Klasickej MIPS - Mladý Idiot Plný Sil. Floutek bez životních zkušeností dostal funkci a vrazilo se mu to na mozek. Buď s ním vydržíš a budeš doufat, že se časem srovná a dospěje, nebo to ukonči hned. Znevažuje tvoji práci, diktuje ti, koho smíš a nesmíš učit, celkově tě má tak nějak na háku. Cítí se jako king. Potřeboval by krapet zatnout tipec. Já bych ho kopla kamsi.

MIPS :lol: to si musím zapamatovat :palec:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 16.04.19 19:09
@Anonymní píše:
Edit: soukromě učit mladší chlapi/učím ruštinua němčinu/

Ale VŠ snad máš, nebo ne?

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 16.04.19 19:16

Můj manžel se takhle chová (tedy nic mi nezakazuje, já jsem pěkná mrcha, takže to by si dal :lol: ) ale on má skutečně vedoucí pozici a na starosti několik set lidí v různých státech. Na začátku vztahu to byl takový normální kluk a jak lezl výš a výš v kariéře, tak se jeho ego pomalu roztahovalo taky. Mne to ale neva, když hodně machruje, tak mi nedělá problém ho usadit. Rozdíl vidím v tom, ze on si mne váží, neznevazuje nic co dělám. Tohle bych si byt tebou ujasnila - ukocirujes to, co se z nej stává nebo s tebou bude orat? Pokud to druhé, tak mas nakročeno k nešťastnému vztahu

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama