Jeho trapné erotické sms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 08:38
Jeho trapné erotické sms

Ahoj dámy. Nemám vlastně problém, jdu si postěžovat :mrgreen: Mám jednoho kamarada, který bydlí v jiném městě ( dřív jsem tam bydlela) Píšem si přes fb. Jenže on to často stočí do erot.sms :zed: Zřejmě si myslí, že se mi to líbí nebo vzrušuje. To vůbec, on ví že jsem zadaná. Nechci s ním utnout kontakt, ale tohle mě vůbec nebaví, spíš mě to otráví. Napíše mi co máš na sobě atd. Já to vždy stáčím spíš do srandy. Proč si někteří chlapi myslí, že je ženská furt nadržená? nechci ho urazit.Ale nejradši bych mu napsala, ať mi ty čuňačiny nepíše, že mě to nebaví a už vůbec nevzrušuje :zed: :zed: :zed: :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 13.01.19 08:40

Tak proc mu to nenapises,?

Ginella
Kecalka 179 příspěvků 13.01.19 08:40

Tak mu to prostě napiš. A pokud by to nerespektoval, tak bych s ním utnula kontakt. :roll:

lachtanice86
Kelišová 7130 příspěvků 13.01.19 08:41

No tak snad si dospělá a když se ti něco nelíbí, tak to řekneš. Pokud ti vadí co píše, tak mu napiš ať toho nechá. A fakt nevím kde tyhle „kamarády“ všichni berou. Mám kamarády a nic takového mi nepíšou.

axelina
Závislačka 2608 příspěvků 13.01.19 08:42
@Anonymní píše:
Ahoj dámy. Nemám vlastně problém, jdu si postěžovat :mrgreen: Mám jednoho kamarada, který bydlí v jiném městě ( dřív jsem tam bydlela) Píšem si přes fb. Jenže on to často stočí do erot.sms :zed: Zřejmě si myslí, že se mi to líbí nebo vzrušuje. To vůbec, on ví že jsem zadaná. Nechci s ním utnout kontakt, ale tohle mě vůbec nebaví, spíš mě to otráví. Napíše mi co máš na sobě atd. Já to vždy stáčím spíš do srandy. Proč si někteří chlapi myslí, že je ženská furt nadržená? nechci ho urazit.Ale nejradši bych mu napsala, ať mi ty čuňačiny nepíše, že mě to nebaví a už vůbec nevzrušuje :zed: :zed: :zed: :roll:

všechny tyhle kamaradství v momente kdy jsem jasne naznačila že o toto nestojím skončiliy. ty stojíš o kamarádství ale on si hlavně říká „co kdyby“ :)

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 13.01.19 08:44

Normálně bych mu to řekla. Tohle nebo neco nad vínkem zkusí většina chlapů i na kamarádku. Stačí říct, ze ani omylem a daji pokoj.

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 13.01.19 08:44
@Anonymní píše:
Ahoj dámy. Nemám vlastně problém, jdu si postěžovat :mrgreen: Mám jednoho kamarada, který bydlí v jiném městě ( dřív jsem tam bydlela) Píšem si přes fb. Jenže on to často stočí do erot.sms :zed: Zřejmě si myslí, že se mi to líbí nebo vzrušuje. To vůbec, on ví že jsem zadaná. Nechci s ním utnout kontakt, ale tohle mě vůbec nebaví, spíš mě to otráví. Napíše mi co máš na sobě atd. Já to vždy stáčím spíš do srandy. Proč si někteří chlapi myslí, že je ženská furt nadržená? nechci ho urazit.Ale nejradši bych mu napsala, ať mi ty čuňačiny nepíše, že mě to nebaví a už vůbec nevzrušuje :zed: :zed: :zed: :roll:

Tak to je teda kámoš z mokré čtvrti. Co si ho bloknout?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 08:51
@Russet píše:
Tak to je teda kámoš z mokré čtvrti. Co si ho bloknout?

Není,normálně chodí do práce,žádný alkoholik

růžový achát
Kelišová 6148 příspěvků 13.01.19 08:52

Co zrušit blbej FB ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 08:55
@růžový achát píše:
Co zrušit blbej FB ?

To nechci,ale když o tom přemýšlím,tak by mi zas tak nechyběl :think: Bloknu ho a mám pokoj.

Verun83
Echt Kelišová 9243 příspěvků 33 inzerátů 13.01.19 09:23

Proc si pises s kamaradem, kdyz ses zadana? A hlavne, on kamarad neni, vyckava kdy si vrzne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 09:24
@Verun83 píše:
Proc si pises s kamaradem, kdyz ses zadana? A hlavne, on kamarad neni, vyckava kdy si vrzne.

Máš asi pravdu

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 13.01.19 09:24

@Verun83 ty si nepises s kamarády, když jsi zadaná? Co to je za blbost?

Verun83
Echt Kelišová 9243 příspěvků 33 inzerátů 13.01.19 09:27
@Tichošlápek píše:
@Verun83 ty si nepises s kamarády, když jsi zadaná? Co to je za blbost?

Ne. Na kamaradstvi mezi muzem a zenou neverim. Manzel mne kdysi rekl, ze vetsina muzu,,kamaradsky,, vztah udrzuje jen kvuli pripadnemu sexu. Kamarady jsem do te doby mela 2. Po par letech jsem se jich na nase kamaradstvi ptala a oba potvrdili, ze me chteli. Ale cekali na muj prvni krok
Takze tak.

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 13.01.19 09:28
@Verun83 píše:
Ne. Na kamaradstvi mezi muzem a zenou neverim. Manzel mne kdysi rekl, ze vetsina muzu,,kamaradsky,, vztah udrzuje jen kvuli pripadnemu sexu. Kamarady jsem do te doby mela 2. Po par letech jsem se jich na nase kamaradstvi ptala a oba potvrdili, ze me chteli. Ale cekali na muj prvni krok
Takze tak.

To není žádnej extra objev :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >