Jeho žena si myslí, že jí je se mnou nevěrný

822
1.5.17 00:58

Jeho žena si myslí, že jí je se mnou nevěrný

Zdravím, dneska se mi stala „zajímavá“ věc, o kterou bych se ráda podělila. I když mě osoba, o které budu hovořit pěkně namíchla svými urážkami, steně mi to nedá a je mi jí svým způsobem líto, neboť tu o nevěrách čtu téměř dnes a denně.

V rámci práce jsem potkala sympatického muže, který je cca o 25 let starší než já, ženatý (již potřetí) a se třemi dětmi. Za sebe můžu pouze říci, že bych do takového chlapa nešla, ale ráda s ním pokecám, díky práci máme společná témata a čas od času se stane, že po práci vyrazíme na drink či na večeři (čas od času je přibližně jednou za dva měsíce, kdybych to měla zprůměrovat). Naposledy jsme takto vyrazili ve čtvrtek, řešili jsme nějakou konferenci a v neformálním prostředí to prostě bylo lepší. Během večera ho začala „nahánět“ jeho manželka a starala se, kde se zdržel. Nevím, co jí řekl, netelefonoval s ní přímo přede mnou. Brzy na to se každopádně omluvil, že musí jít domů.

Netuším, jak se jeho žena dozvěděla, že byl právě se mnou, nejspíše přímo od něj + svou roli hraje možná to, že mi občas něco lajkne na facebooku atd. Abych kápla úplně božskou, tak bych řekla, že on je rád, že se mnou může občas někam zajít. Někdy padne nějaká lichotka, asi mu dělá dobře, že s ním někam jdu. No každopádně k ničemu dalšímu nikdy nedošlo a vídáme se opravdu sporadicky. Dneska mi zkrátka od jeho ženy přišla zpráva na FB, abych vysmahla z jejich života a nějaké další dost nepříjemné věci.

Moje otázka je jasná: reagovali byste na to nějak? Je něco špatného na tom jít s ženatým mužem na drink? Díky za odpovědi.

Edit: chyba vložení textu

Příspěvek upraven 01.05.17 v 01:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9124
1.5.17 01:05

Asi bych jí jen slušně krátce napsala, že s ním nic nemám a dál bych už nereagovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
1.5.17 01:09

Tobe by se to libilo? z pohledu te zeny? kdyby tvuj muz takhle „sporadicky“ vysedaval s jinou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19494
1.5.17 01:12

Úpřimně, mě by taky vadilo, kdyby můj chlap chodil s mladou babou na večeře a já seděla doma.To se jednoduše nedělá. Když nemá rozum on, měla bys ho mít ty. Takže vysmahni. Najdi si chlapa bez závazku a budeš mít klid.Jeho ženu chápu, chlap je po 3 ženatý, kdo ví, jak k němu přišla jeho nynější žena. Je dost možné, že s ní občas zašel na víno či večeři a byl ženatý. Logicky se jeho manželka bojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
1.5.17 01:17
@Aony píše:
Tobe by se to libilo? z pohledu te zeny? kdyby tvuj muz takhle „sporadicky“ vysedaval s jinou?

Upřímně řečeno se do toho nedokážu vůbec vžít, asi je to o důvěře. Navíc on dost často chodí na nějaké flámy, takže pokud si jeho žena myslí, že pokaždé když není doma, je se mnou, tak ji chápu. Jinak já mám převážně kamarády muže a ne každý je logicky svobodný. Dobře si s nimi rozumím a oni asi se mnou, vše je pouze v kamarádské rovině. Stalo se mi poprvé, že by mě něčí žena či přítelkyně kontaktovala, ale jak píšu, je mi jí celkem líto. S kolegou se tedy budu stýkat už jen v pracovním prostředí a neformální prostředí vynecháme, ale mrzí mě to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16382
1.5.17 01:19

Krom vekoveho rozdilu mezi vama dvema jsi zakladatelko nenapsala dost podstatnou vec a to sice zda si vdana, detna a jake mas vubec zavazky :think:, uprimne kdyby muj muz travil kazde dva mesice na udajne sebenevinnejsi veceri kvuli konferenci (dobra zasterka) tak by se mi to taky nelibilo, mmch konferenci muzete v klidu probrat v praci u kaficka a nebude ti kvuli tomu cizi zenska psat hystericke vyjevy. Takze vem zpatecku nebo kafickujte/obedvejte v kancelari a budete mit klid oba… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
1.5.17 01:22
@Hanka1 píše:
Krom vekoveho rozdilu mezi vama dvema jsi zakladatelko nenapsala dost podstatnou vec a to sice zda si vdana, detna a jake mas vubec zavazky :think:, uprimne kdyby muj muz travil kazde dva mesice na udajne sebenevinnejsi veceri kvuli konferenci (dobra zasterka) tak by se mi to taky nelibilo, mmch konferenci muzete v klidu probrat v praci u kaficka a nebude ti kvuli tomu cizi zenska psat hystericke vyjevy. Takze vem zpatecku nebo kafickujte/obedvejte v kancelari a budete mit klid oba… ;)

Jsem svobodná… z mojí strany jsou v tom sympatie, třikrát rozvedeného se třemi dětmi bych popravdě nechtěla, ale dobře se s ním kecá, pije atd. Nebavíme se jen o práci, začneme u ní, ale pak přejdeme i na normální věci. Ale jo, čekala jsem, že dostanu na frak, aspoň pochopím, jak se jeho žena cítí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3956
1.5.17 01:27

@Plavuše na tom není nic špatného jeho žena tím že na tebe žarlí, ve skutečnosti říká že na místě jejího manžela by s tebou zahla protože jseš zábavná a krásná atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
1.5.17 01:28

@Plavuše citi se ohrozene..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 01:28

@MartinKa36 co to meleš? :mrgreen: :mrgreen: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
1.5.17 02:14

Mě by taky vadilo, kdyby mi můj chlap lezl na večeře nebo drinky s nějakou kolegyní :nevim: Stačí se vžít do té situace. Nikam bych s ním takhle veřejně nechodila.Aby se ti nestalo že dostaneš jednou po držce. Já teda na nějaký velký kamarádství mezi mužem a ženou nevěřím, tím ale nechci říct že neexistuje. Já se manželce nedivím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12750
1.5.17 02:58

Mne osobne by to nevadilo, svemu muzi duveruji.
@Natalienaty1 Tobe nekdo stoupl na kuri oko, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
1.5.17 03:04
@Lenka_Hal píše:
Mne osobne by to nevadilo, svemu muzi duveruji.
@Natalienaty1 Tobe nekdo stoupl na kuri oko, ze?

Dva a půl roku si nevrzla, tak napadá ženské ve všech svých příspěvcích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 04:03

Ignorovala bych to, jemu bych to nerikala a dal se s nim vidala, jako s kamaradem. Kdyby chtel zahybat a ocekaval by vic, nebude ti nic verejne lajkovat ani se zminovat, ze s tebou je na veceri. Pritel take ma kamaradky, chodi s jednou do kina, maj radi urcitej zanr, co ja nesnasim, tak nevim proc by mel kvuli tomu jit sam. Rekne mi to a ja to neresim. Nehodlam byt furie. Jsme v 21.stoleti omg… ja take jdu s kolegou obcas na obed, drink a nikdo nema duvod k zarleni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4337
1.5.17 05:59

@Natalienaty1 ty mas asi velke problemy, vid?
@Plavuše ja te chapu, take si rozumim s chlapy bez „postranich umyslu“. Podle me je mozne, ze jako se schazi s tebou, zacal vztah s jeho soucasnou zenou a kdyz se pred ni dvakrat rozvedl a doma utrousi poznamku, jak se mu s tebou dobre povida nebo jinou lichotku, tak je jeho soucasna v nejistote a premysli, ze se klidne muze rozvest potreti.
Nicmene je to jejich problem. Nemyslim si, ze bys ty si mela cokoli vycitat. Rekla bych mu, ze to vypada, ze ty schuzky mu delaji doma problemy a ze je ti neprijemny, kdyz ti jeho zena pise.
Treba to nevidi a srovna se i ve vztahu ke sve zene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama