Přítel kamarádky hlídá, co si povídáme

dd2
59
1.6.16 10:46

Její přítel mě hlídá

Ahojky holky, zakládám a ptám se vás, jestli jste to taky zažily. Mám kamarádku, našla si přítele. Já jsem k němu zpočátku měla takový neutrální vztah, ale postupem času mi začal tak trochu vadit, tím že si mě i jí hlídá. Byly jsme někde ve společnosti, kde bylo více párů a prostě jsme si spolu chvilku povídaly, on si povídal opodál s chlapama, já jí vyprávěla vtipnou rodinou story a začaly jsme smát, on okamžitě zpozorněl a přišel, že ho drbeme a že si tu něco šuškáme. Tak jsem tu story mu zopakovala, kámoška se smála a on koukal jako zaražený prdy. Pak jsme byli v kině ve čtyřech, šly jsme spolu na záchod a tam fronty, vrátili jsme se za nějakou chvíli a zase kecy, že ho drbeme, pak nás od sebe držel v kině co nejdál, vyloženě říkal sedni si sem, seděli jsme ona, on, můj přítel, já. Teď žije v Německu, vídáme se jednou za 2-3 měsíce na chvilku zajdeme na kafe a zákusek, za tu dobu jí napíše asi 5krát, to jsem zažila vážně pokaždý. No a kdekoli v hospodě jí tak křečovitě drží a snaží se mě nepustit ke slovu. Já jim nebráním ve štěstí, kamarádku mu nechci brát, ale strašně mě od ní hlídá. Chápu, že to spolu myslí vážně, v ničem nechci bránit a prostě on má přede mnou přednost. Jako žádný tajnosti nemám, ale třeba jí chci něco jen tak říct mezi 4 očima. A není to nic proti němu ani proti mému příteli. Jí to asi nevadí, nic na to neříká, nic mi do toho není, ale zase prostě mě štve že mi nedá s ní ani na čtvrt hodiny pokoj a prudí aspoň smskama. Zažily jste něco podobného? Zatím to nechávám být, že se umouří, ale prostě občas mě to štve. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9148
1.6.16 10:51

@dd2 Co na to říká kamarádka? Jí to nevadí?  :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
1.6.16 10:52

Nezažila. Je to nesebejistý zakomplexovaný chudák. Nejspíš. Možná by fakt nebylo od věci ho kamarádce vymluvit. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2352
1.6.16 10:54

@dd2 A jak dlouho spolu ti dva chodí? Nepřijde mi to ani trochu normální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
1.6.16 10:56

Jak píše @Litta :nevim: Akorát bych jí ho asi nerozmlouvala, maximálně bych se zeptala, jestli jí to nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.16 11:00
@dd2 píše:
Ahojky holky, zakládám a ptám se vás, jestli jste to taky zažily. Mám kamarádku, našla si přítele. Já jsem k němu zpočátku měla takový neutrální vztah, ale postupem času mi začal tak trochu vadit, tím že si mě i jí hlídá. Byly jsme někde ve společnosti, kde bylo více párů a prostě jsme si spolu chvilku povídaly, on si povídal opodál s chlapama, já jí vyprávěla vtipnou rodinou story a začaly jsme smát, on okamžitě zpozorněl a přišel, že ho drbeme a že si tu něco šuškáme. Tak jsem tu story mu zopakovala, kámoška se smála a on koukal jako zaražený prdy. Pak jsme byli v kině ve čtyřech, šly jsme spolu na záchod a tam fronty, vrátili jsme se za nějakou chvíli a zase kecy, že ho drbeme, pak nás od sebe držel v kině co nejdál, vyloženě říkal sedni si sem, seděli jsme ona, on, můj přítel, já. Teď žije v Německu, vídáme se jednou za 2-3 měsíce na chvilku zajdeme na kafe a zákusek, za tu dobu jí napíše asi 5krát, to jsem zažila vážně pokaždý. No a kdekoli v hospodě jí tak křečovitě drží a snaží se mě nepustit ke slovu. Já jim nebráním ve štěstí, kamarádku mu nechci brát, ale strašně mě od ní hlídá. Chápu, že to spolu myslí vážně, v ničem nechci bránit a prostě on má přede mnou přednost. Jako žádný tajnosti nemám, ale třeba jí chci něco jen tak říct mezi 4 očima. A není to nic proti němu ani proti mému příteli. Jí to asi nevadí, nic na to neříká, nic mi do toho není, ale zase prostě mě štve že mi nedá s ní ani na čtvrt hodiny pokoj a prudí aspoň smskama. Zažily jste něco podobného? Zatím to nechávám být, že se umouří, ale prostě občas mě to štve. :roll:

mi to přijde jako že patologicky žárlí-má pocit, že ji nemá jen pro sebe.Je to ubožák, který je tak zakompexovaný, že se mi chce :poblion: NIméně můžeš se zeptat kamarádky, zdali jí to nevadí, to je tak vše co můžeš. Na tvém místě bych se mu obloukem vyhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dd2
59
1.6.16 11:10
@Veverka X Chodí spolu rok a půl, po půl roce jsem ho poznala a byl tenkrát ze mě hrozně nervózní. :D Já z toho byla na nervy taky, ale když jsem ho viděla, tak jsem se uklidnila a říkala si, jo ten bude v pohodě, záleží mu na ní a asi se mi chce zalíbit. :D :D
@radkka píše:
Jak píše @Litta :nevim: Akorát bych jí ho asi nerozmlouvala, maximálně bych se zeptala, jestli jí to nevadí.

Rozmlouvat ho nebudu, asi něco časem řeknu, ale chci to říct tak trochu kulantně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
1.6.16 11:11

@dd2 Je to fakt divné, normálně bych se jí zeptala, co to má znamenat :nevim: Pokud tedy máš možnost mluvit s ní bez něj 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2352
1.6.16 11:23

@dd2 Já jsem si totiž říkala, jestli to není nějaké omámení na začátku, že by ho takové chování po pár měsících přešlo. Po roce a půl si to už nemyslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
1.6.16 11:40

Kolik vám je prosim tě? jinak jo zažila před 20 ti lety…dodnes si pamatuju, jak mi do telefonu řikal jak Lenka nikam se mnou nepude, že ji kazim :mrgreen: a že on má super kamarády a ona nic atd…no dneska většina těch jeho kamarádů se na něj z vysoka a my se kamarádíme stále… ten vztah samozřejmě skončil…

Příspěvek upraven 01.06.16 v 11:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
1.6.16 11:41

@dd2 bála bych se o kamarádku, aby postupem času jí neodřízl úplně od všech známých, tohle mi nepřijde jako chování normálního zdravého jedince, ať se jedná o muže či ženu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72048
1.6.16 11:42

@dd2 Na rovinu bych řekla kamarádce, že mě prudí, jak se její přítel chová a že s ní ráda půjdu někam sama, ale ne s ním. A vymyslela nějakou akci, kde je třeba telefon vypnout / odložit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1910
1.6.16 11:56

Taky mám jednu takovou kamarádku a má podobnýho uzurpátora. ne teda sice tak hroznýho, ale taky se nemůžeme spolu ničemu zasmát, aniž on by věděl, o co jde :roll: taky vždycky přemýšlím, že jí to řeknu, ale zas jí to nechci „kazit“ a mají se teď za půl roku brát. zkrátka si jí potřebuje pojistit a přesně když spolu někde jsme, tak jí chodí zprávy od něj :nevim: a přitom to je tak fajn holka, mám jí moc ráda :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
1.6.16 11:57

@dd2, tobě určitě neublíží, i když je to psychouš, ale kamarádka by časem mohla mít problém. Tohle už vypadá jako začátek domácího násilí - nejprve ji odstřihne od přátel, potom od peněz, pak jí udělá dítě, aby si ji zavázal, a pak jí jednu vrazí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
1.6.16 12:02

Treba na tebe zarli 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu