Jeli by jste přes školní rok s dětmi na dovolenou?

Anonymní
12.8.21 15:56

Jeli by jste přes školní rok s dětmi na dovolenou.

Dobrý den, přemýšlíme že by jsme jeli/letěli na dovolenou 18.9. a vrátily se 23.10. Děti jdou do 2.třídy, 6.třídy a 9.třídy
Domluvily by jsme s učitelkami že by se učily na dovolené a plnily úkoly. Ve škole by chyběli 5 týdnu takže naproti distanční výuce ještě o. k. Šli by jste do toho?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52335
12.8.21 15:57

Já bych do toho klidně šla. Otázka je. Co na to učitelky. Ne všechny jsou přející.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
12.8.21 15:58

Pokud bych na to měla finance, tak proč ne. :mrgreen: jen je potřeba promyslet si, co bude pokud se zhorší covidová situace při návratu, pokud teda pojedete někam d ciziny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
12.8.21 15:59

Neudělala určitě, moje děti budou 4.a 8.tř. (pak ještě předškolák, tam je to ale jedno).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116

Ne nesla bych do toho. Jela bych v dobe prazdnin, kdy nemaji skolu. Je to ale na vas.

Na dovolene a ucit se? To pak asi uplne dovolena nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32490
@Anonymní píše:
Dobrý den, přemýšlíme že by jsme jeli/letěli na dovolenou 18.9. a vrátily se 23.10. Děti jdou do 2.třídy, 6.třídy a 9.třídy
Domluvily by jsme s učitelkami že by se učily na dovolené a plnily úkoly. Ve škole by chyběli 5 týdnu takže naproti distanční výuce ještě o. k. Šli by jste do toho?

No úplně nevím, v šestce si sotva začne zvykat na druhý stupen a devítka je prostě devítka. Já bych asi nejela, ale musíte si to rozhodnout sami. U nás třeba je, že po dovolené to není jak po nemoci, děti nejsou hájené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.21 16:00
@lucenka píše:
Já bych do toho klidně šla. Otázka je. Co na to učitelky. Ne všechny jsou přející.

Já jsem už na konci roku to s učitelkami „naťukla“. Bylo to o. k. až na deváťačku že tam mi to nedoporučuje vzhledem k ročníku dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
24327
12.8.21 16:01

Nejela bych, 5 týdnů takhle v začátku roku je dost a sami se těžko něco naučí a učitelka jim těžko bude posílat úkoly jako pri distancce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52335
12.8.21 16:03
@Mgree píše:
Ne nesla bych do toho. Jela bych v dobe prazdnin, kdy nemaji skolu. Je to ale na vas.Na dovolene a ucit se? To pak asi uplne dovolena nebude.

Moje dítě se třeba na dovolené učí běžně a problém to nikomu z nás nedělá. Dovolená to je stále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32490
12.8.21 16:04
@lucenka píše:
Moje dítě se třeba na dovolené učí běžně a problém to nikomu z nás nedělá. Dovolená to je stále.

taky je v devítce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1338
12.8.21 16:04

Jela bych. Já sama jsem takhle s rodičema jako dítě jezdila běžně. Jen je dobré mít vstřícné paní učitelky/ pány učitele a vedení školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52335
12.8.21 16:05
@vokishka píše:
taky je v devítce?

Ne není v devítce. Ale to nic nemění na tom, že se dítě učí i během dovolené, prázdnin. Nijak nám to dovolenou/prázdniny nekazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.21 16:07
@vokishka píše:
taky je v devítce?

Jak jsem psala výše u dítěte v druhé a šesté na to na konci školního roku reagovali že by to možná i šlo. U kluka v desítce mi řekla že už budou ve škole probíhat od konce září i přípravné kurzy a že hodně hodin zamešká. (syn už je přihlášený i na první pololetí vzhledem k nepovedenému vysvědčení tudíž ztrácí body na střední)

• Citovat
  • Nahlásit
4208
12.8.21 16:08

S ohledem na 6. a 9.tridu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32490
12.8.21 16:09
@Anonymní píše:
Jak jsem psala výše u dítěte v druhé a šesté na to na konci školního roku reagovali že by to možná i šlo. U kluka v desítce mi řekla že už budou ve škole probíhat od konce září i přípravné kurzy a že hodně hodin zamešká. (syn už je přihlášený i na první pololetí vzhledem k nepovedenému vysvědčení tudíž ztrácí body na střední)

v tom případě bych nejela. Kdyby to byl týden, dva. Ale pět týdnů je moc dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat