Jely byste do nemocnice? Vnitřní třes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moniulik
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 16.03.18 14:22
Jely byste do nemocnice? Vnitřní třes

Holky ja uz nevím co dělat :( v úterý mě z práce odvezla kolegyně k doktorovi z ničeho nic se mi začalo úplně třepat celé tělo, motat hlava. Bylo mi úplně blbě :( dr. Mi nasadil kapacku hořčíku. Napsal restralin (antidepresiva)… Teď chodím každý den na kapacku hořčíku. Ale holky jsem jak střelena pytlem, pořád se mi motá hlava, nejak divně se mi dycha :( ikdyz v noci spím jsem neskutečně vyčerpaná. Motá se mi hlava, bolí mě, o žaludek mě bolí.
Když jsem to řekla dr. Řekl, že mám vydržet, že se to spraví.. A dal mi žádanku na neurologii (tam mě objednali 6.6)..
Je to normální?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 16.03.18 14:31

6.6.? 8o

Moniulik
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 16.03.18 14:32

@pedigka Joo. A to jsem volala do 3 neurologu. To byl nejdrivejsi termín :(

reny14
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 16.03.18 14:33

Vzal ti aspoň krev?

ivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 16.03.18 14:36

A udělal alespoň nějaká základní vyšetření?

-Evka-
Závislačka 3728 příspěvků 16.03.18 14:36
@pedigka píše:
6.6.? 8o

Termín chápu, i u nás je plno, proto jsem v době nouze jela za volnějším neurologem 250km.

Jinak neporadím.

Moniulik
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 16.03.18 14:38
@reny14 píše:
Vzal ti aspoň krev?

Byla jsem na preventivce na podzim.. A tam byla krev dobrá.. Tak říkal, že to bude vyčerpaní, že kapak určitě zabere.. Že kdyztak uděláme testy pak ještě jednou…

pedigka
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 16.03.18 14:41

Slo by to resit tim, ze by ti odvodak zaridil hospitalizaci v nemocnici a tam by se na tebe neurolog podival hned? Stejne tam jezdis na ten horcik. Do 6.6. je dlouha doba.

reny14
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 16.03.18 14:42

Tak záleží jestli máš být z čeho vyčerpaná…a neměla jsi třeba předtím chřipku?

Lenka_Hal
Kelišová 5612 příspěvků 16.03.18 14:44

Vzdyt uz je brezen, za pul roku se toho mohlo zmenit. Nechapu, ze ti tu krev nevzal. 8o ta vetsi unava ted muze byt z toho horciku. Zkus doplnovat I dalsi mineraly. Jinak bych asi trvala na tom vysetreni. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 15:00

Mám to taky. Jdu na lumbální punkci. Léčím se ale na boreliozu, chlamydie a EBV. Vše se mi reaktivace. Muzete mít infekční onemocnění, reakci na léky. Ja měla strašný třes a vnitřní neklid a zhoršené dýchání po podání kapačky guajacuranu-byla to paradoxní reakce. Můžete mít autoimunitní onemocnění anebo to ještě může být od zad. Někdy se skřípne nerv a můžete mít zhoršené dýchání i ten neklid. Každopádně co teď můžete je jít za obvodní a trvat na vyšetřeni na borelie, plicní chlamydie -western blot. Klidne si vymyslete, ze jste mela kliste od psa a po tele fleky (erythema migrans). Pokud Vas aspon trochu boli záda, tak fyzioterapeut a hlavně kvalitní neurolog a ne až v červnu. Kde bydlíte? A pak to samozřejmě může být i od psychiky, panická porucha. Ale s tím nemám zkušenost.

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 16.03.18 15:03

Rozhodně bych nejedla antidepresiva dokud by neudělal pořádné vyšetření.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 15:04

A ješte jsem zapomněla. Dobré je navštívit i endokrinologa. Můžete mít poruchu štítné zlazy, ale třeba i nador mozku, části produkujici prolaktin.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 15:08

A jeste jsem nedávno cetla neco o tetanii. Zkuzte načíst.

klenott
Kecalka 268 příspěvků 16.03.18 15:10

Stitna zlaza?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >