Reklama

Jely byste na dovolenou bez svého dítěte, pouze s jeho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kubikova
Kecalka 233 příspěvků 22.07.18 19:30
jely byste na dovolenou bez svého dítěte, pouze s jeho?

Ve zkratce - pojede partner, jeho matka a jeho dcera. Chce vzít i mě, ale moje dítě už ne, protože v autě by se prý vzadu moc mačkali. Takže aby měla jeho dcera dost místa, moje dítě by muselo zůstat u babičky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10356 příspěvků 22.07.18 19:31
@kubikova píše:
Ve zkratce - pojede partner, jeho matka a jeho dcera. Chce vzít i mě, ale moje dítě už ne, protože v autě by se prý vzadu moc mačkali. Takže aby měla jeho dcera dost místa, moje dítě by muselo zůstat u babičky.

Ne. Ale já bych nechodila s dětným mužem. Aby nedělal rozdíly mezi dětmi :jazyk:

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 22.07.18 19:32

Nejen že bych nejela, ale ještě bych ho kopla do zadku.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31633 příspěvků 22.07.18 19:32

Rozhodně bych nejela a zvažovala bych, zda s takovou osobou nadále mít vztah

pupa99
Povídálka 28 příspěvků 22.07.18 19:33

Myslím, že tady je odpověď už jasná. Ne a to jenom z principu. Jeho dítě může a tvoje ne? Zvláštní :roll:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 22.07.18 19:33

Nejela bych na dovolenou s tchýní, ani kdyby to bylo soukromým letadlem, natož bez svého dítěte :lol: Proč nad tím vůbec uvažuješ?

Russet
Extra třída :D 10356 příspěvků 22.07.18 19:33

Proč musí jet maminka?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 19:34

To ne,jela bych rozhodne i se svym nebo vubec..

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 22.07.18 19:36

nejela bych, bylo by mi mého dítěte líto. A, ze by se jeho dítě v autě mackalo je blbá výmluva.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 22.07.18 19:36

nejela. Proč s takovým chlapem jsi, když tvoje dítě ho nezajímá? a s tchýni? To bude asi mamánek, ne?

magdickakocicka
Kecalka 479 příspěvků 22.07.18 19:36

Nejela bych a jeho nakopala do koulí, že má tu drzost vypustit tohle vůbec z pusy :pocitac:

Markéta80
Hvězda diskuse 39327 příspěvků 22.07.18 19:37

hlavně bych nejela s tchýní na dovolenou :mrgreen:

Kriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 22.07.18 19:37

Ani omylem, buď všichni nebo bych zůstala doma s dítětem, nechápu proč musí jet tchyně a nemůže dcera, nebo když už chcete pohodlí pujčte si větší auto :nevim:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 22.07.18 19:38
@kubikova píše:

Nepřistoupila bych na to a je to dost sobecký nápad, buď s dětmi nebo bez dětí, že se vůbec na toto ptáš, mezi soureozenci bys rozdíl dělala?

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 22.07.18 19:38

určitě bych nejela, ani bych to nikdy nezvažovala, jediné co bych zvažovala je to, jestli s takovým chlapem chci být, je to totiž fakt hodně divné

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama