Jely byste na dovolenou bez svého dítěte, pouze s jeho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kubikova
Kecalka 233 příspěvků 22.07.18 19:30
jely byste na dovolenou bez svého dítěte, pouze s jeho?

Ve zkratce - pojede partner, jeho matka a jeho dcera. Chce vzít i mě, ale moje dítě už ne, protože v autě by se prý vzadu moc mačkali. Takže aby měla jeho dcera dost místa, moje dítě by muselo zůstat u babičky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13200 příspěvků 22.07.18 19:31
@kubikova píše:
Ve zkratce - pojede partner, jeho matka a jeho dcera. Chce vzít i mě, ale moje dítě už ne, protože v autě by se prý vzadu moc mačkali. Takže aby měla jeho dcera dost místa, moje dítě by muselo zůstat u babičky.

Ne. Ale já bych nechodila s dětným mužem. Aby nedělal rozdíly mezi dětmi :jazyk:

Lianys
Kecalka 289 příspěvků 22.07.18 19:32

Nejen že bych nejela, ale ještě bych ho kopla do zadku.

lucenka
Vesmírná mluvilka 33653 příspěvků 22.07.18 19:32

Rozhodně bych nejela a zvažovala bych, zda s takovou osobou nadále mít vztah

pupa99
Povídálka 28 příspěvků 22.07.18 19:33

Myslím, že tady je odpověď už jasná. Ne a to jenom z principu. Jeho dítě může a tvoje ne? Zvláštní :roll:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 22.07.18 19:33

Nejela bych na dovolenou s tchýní, ani kdyby to bylo soukromým letadlem, natož bez svého dítěte :lol: Proč nad tím vůbec uvažuješ?

Russet
Extra třída :D 13200 příspěvků 22.07.18 19:33

Proč musí jet maminka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 19:34

To ne,jela bych rozhodne i se svym nebo vubec..

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 22.07.18 19:36

nejela bych, bylo by mi mého dítěte líto. A, ze by se jeho dítě v autě mackalo je blbá výmluva.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 22.07.18 19:36

nejela. Proč s takovým chlapem jsi, když tvoje dítě ho nezajímá? a s tchýni? To bude asi mamánek, ne?

magdickakocicka
Kecalka 496 příspěvků 22.07.18 19:36

Nejela bych a jeho nakopala do koulí, že má tu drzost vypustit tohle vůbec z pusy :pocitac:

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 41239 příspěvků 22.07.18 19:37

hlavně bych nejela s tchýní na dovolenou :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 22.07.18 19:37

Ani omylem, buď všichni nebo bych zůstala doma s dítětem, nechápu proč musí jet tchyně a nemůže dcera, nebo když už chcete pohodlí pujčte si větší auto :nevim:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 22.07.18 19:38
@kubikova píše:

Nepřistoupila bych na to a je to dost sobecký nápad, buď s dětmi nebo bez dětí, že se vůbec na toto ptáš, mezi soureozenci bys rozdíl dělala?

Kaileee
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 22.07.18 19:38

určitě bych nejela, ani bych to nikdy nezvažovala, jediné co bych zvažovala je to, jestli s takovým chlapem chci být, je to totiž fakt hodně divné

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >