Jeli byste na pohotovost? mám střevní potíže

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.12.19 20:47

Jely byste na pohotovost?

Ahoj. Vím, že nejste doktoři, ale ptám se, zda byste už byly na pohotovosti. V neděli odpoledne cca od 15 hodin mi začlo být divně, pocit jako bych snědla pytel cementu. Večer 3 krát zvracení+ průjem. V pondělí jsem šla do práce, průjem pořád skoro voda, pocit na zvracení, křeče b břiše, musela jsem si chodit sedat. Podotknu, že dělám s potravinama :oops: vedoucí jsem to hlásila. Nezájem, hlavně že to tam funguje jak má. Průjem stále trvá, vodnatý, bolesti břicha v etapách, kdy si musím lehnout, není chuť jíst, moc to ani nejde. Včera večer jsem ještě dvakrát zvracela a teplota byla 37,4 :nevim: Většinu dne ležím, mívám pocity na zvracení. Mám jet zítra na pohotovost? v pátek bych měla jít do práce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2178
25.12.19 20:50

Ano může to být z salmonela, kapilo… A pokud děláte s potravinami tím tuplem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
25.12.19 20:54

Šla bych…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
25.12.19 20:55

Já bych teda rozhodně jela. Přeji brzké uzdravení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
25.12.19 21:05

Ano, jela. A jako chodit s tímto do práce, když děláš s potravinama :zed: Neuvěřitelná drzost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4851
25.12.19 21:07

Jela bych :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
25.12.19 21:07

Ano, pokud držíš dietu, bereš nějaké léky a máš to pořád, určitě bych jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23416
25.12.19 21:08

A pak nemá mít sra. čku kde kdo :zed: to nemáš trošku rozumu? Jinak já bych nejela, nedávno tohle přivlíklo dítě a všichni horečka a běhavka trvalo to dost dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
25.12.19 21:19

Tak hlavne bych nesla do prace 🙈 🙈 totalni nezodpovednost. Co kdyz to od vas chyti male decko? Kdyz se podivate co to dela s vama, pro male dite to muze byt katastrofalni. Trosku soudnosti by neuskodilo, z neschopenky se jeste nikdo nikdy nezblaznil a kram bez vas tez nespadne… u doktora uz jste mela byt davno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4585
25.12.19 21:19

Ano urcite bych klusala k lekari a neptala se na to po netu. Promin, proste mi to prijde nezodpovedne, kdyz delas s jidlem, tak tim zvlast :roll: podrobny nazor si necham pro sebe :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3982
25.12.19 21:20

Tak do prace, kdyz delas s potravinami, urcite ne. Jestli ti to trva i po sucharovy diete a Endiaronu, tak k lekari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43211
25.12.19 21:24
@Anonymní píše:
Ahoj. Vím, že nejste doktoři, ale ptám se, zda byste už byly na pohotovosti. V neděli odpoledne cca od 15 hodin mi začlo být divně, pocit jako bych snědla pytel cementu. Večer 3 krát zvracení+ průjem. V pondělí jsem šla do práce, průjem pořád skoro voda, pocit na zvracení, křeče b břiše, musela jsem si chodit sedat. Podotknu, že dělám s potravinama :oops: vedoucí jsem to hlásila. Nezájem, hlavně že to tam funguje jak má. Průjem stále trvá, vodnatý, bolesti břicha v etapách, kdy si musím lehnout, není chuť jíst, moc to ani nejde. Včera večer jsem ještě dvakrát zvracela a teplota byla 37,4 :nevim: Většinu dne ležím, mívám pocity na zvracení. Mám jet zítra na pohotovost? v pátek bych měla jít do práce.

Jo. Děláš s jídlem. Můžeš mít i něco jiného než salmonelu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43211
25.12.19 21:26
@ka2ka píše:
A pak nemá mít sra. čku kde kdo :zed: to nemáš trošku rozumu? Jinak já bych nejela, nedávno tohle přivlíklo dítě a všichni horečka a běhavka trvalo to dost dlouho

Já si hlavně nedovedu představit, jak bych to se sra. čkou v práci 8 hodin vydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
25.12.19 21:29

Ježiš přesně na takový jsou na pohotovosti zvědaví. Týden je ti špatně, ale najednou si vzpomeneš. :zed: Pohotovost je akutní lékařská pomoc. V čem ty konkrétně vyžadujes neodkladnou lékařskou pomoc?! Prostě dodržuj zásady diety u průjmu a ať tě ani nenapadne chodit do práce. Lidi prosím vás, zapojte to, co máte na krku než něco uděláte. No hlavně, že šéfová nemusí shánět náhradu, že. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23416
25.12.19 21:42
@Russet píše:
Já si hlavně nedovedu představit, jak bych to se sra. čkou v práci 8 hodin vydržela.

vid, z nás to šlo horem dolem já nebyla schopná ani stát, sra. čku má týden tak bych na pohotovost nejela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat