Reklama

Jely byste v 5 měsíci na Mauritius?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 22:24
Jely byste v 5 mesici na Mauritius?

Jely byste v 5 mesici na Mauritius? Ted jsem ve 4 mesici a neni mi nejlip. Pritel chce jet, rika ze je to posledni dovolena na dlouho, ale ja se bojim- napr ze tam budu mit komplikace, ze mi bude vedro atd. Je mi 35 a jsem podruhe tehotna ale prvni tehotenstvi nevyslo (potratila jsem prave nadovolene ale uz v prvnim trimestru).. Navic jsem v prvnim trimestru u soucasneho tehu porad krvacela.. pritel rika ze se bojim zbytecne- co myslite?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 27.02.17 22:28

Ja tedy rozhodne ne, po tvych zkusenostech se divimm, ze nad tim vubec premyslis.. zajedte na nejakej welnes tady v Cechach

ka2ka
Extra třída :D 12651 příspěvků 1 inzerát 27.02.17 22:28

Nejela bych

ivunak
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 27.02.17 22:28

Rozhodně bych nejela, pokud bych se i doma necítila dobře. A pokud bych měla zásadní komplikace i v prvním těhotenství tak v žádným případě.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 27.02.17 22:29

Ne, nejela. A co si k tomu celému myslím dál raději nebudu rozepisovat.

Navíc takto využitý anonym považuji za naprosto zbytečný.

Shari81
Kelišová 5994 příspěvků 2 inzeráty 27.02.17 22:31

Nejela bych ani omylem..promiň, ale čím přemýšlí tvůj chlap? Evidentně ne mozkem… :zed:

Alušáček
Závislačka 3074 příspěvků 27.02.17 22:31

V tomto případě bych neletěla nikam..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 22:34

No chlap rika ze neni rozdil zda budu v CRnebo u more, ze pry to na komplikace nema vliv ale ja si nejsem jista, predevsim zmena klimatu atd.. diky za vas nazory, asi je vazne hloupost jet.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 27.02.17 22:38

Asi hloupost? 100%hloupost! Chlap je doktor, ze zvlada vyhodnotit rizika? Ty by sis to vzala na svědomí a stalo by ti to za to, kdyby se neco stalo? Zase sme u ujasneni priorit ;)

veria
Generální žvanilka 23220 příspěvků 1 inzerát 27.02.17 22:39

Hlavně ten dlouhý let by byl pro tebe hrozne náročný. Nejela bych, je to moc daleko.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 27.02.17 22:40

Ne, určitě nelze doporučit jet

nejen kvůli věku ale i kvůli všemu co píšete, ten let není úplně krátký takže i dávka radiace kterou v letadle dostanete a hlavně…může se cokoliv potento… nestojí to za to, absolutně to za to nestojí

toto dítě již podruhé nebude, na Mauritius se za život ještě můžete podívat 20 krát…hýčkejte si drobka v bříšku a kašlete na let a pobyt který není neodkladně nutný

a držím palce
:kytka:

Moise
Hvězda diskuse 35308 příspěvků 15 inzerátů 27.02.17 22:41
@Anonymní píše:
Jely byste v 5 mesici na Mauritius? Ted jsem ve 4 mesici a neni mi nejlip. Pritel chce jet, rika ze je to posledni dovolena na dlouho, ale ja se bojim- napr ze tam budu mit komplikace, ze mi bude vedro atd. Je mi 35 a jsem podruhe tehotna ale prvni tehotenstvi nevyslo (potratila jsem prave nadovolene ale uz v prvnim trimestru).. Navic jsem v prvnim trimestru u soucasneho tehu porad krvacela.. pritel rika ze se bojim zbytecne- co myslite?

Když jsem četla název diskuse, tak jsem si říkala, že proč ne, klidně… ale když tě tak čtu, že jsi měla a máš potíže… tak ne, opravdu nejela.
A fakt neřeš to, že to bude poslední dovolená.. nebude. I s dětma jsou dovolené hezké, minimálně ta příští léto, kdy ještě bude prcek mimino a spoustu času prospí.
Nelámala bych to přes koleno

tini
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 5 inzerátů 27.02.17 22:42

Rozhodne nejela a muj chlap by byl prvni, kdo by to rusil, obzvlast po potratu a pokud jsi ted porad krvacela. Podle me neni vubec co resit

ugluk
Hvězda diskuse 42140 příspěvků 27.02.17 22:42

Kdyby ti bylo petadvacet, bylo to tve prvni tehotenstvi a otehotnela bys na prvni pokus, tehotenstvi by bylo od zacatku zcela bez komplikaci a citila byses skvele, dalo by se o tom uvazovat.
Chlapa bych se zeptala, jestli kdyby ty komplikace nastaly, je si jist kvalitou jejich zdravotnictvi, ze se tam bez problemu domluvite a hlavne, jestli bude pojistovna ochotna hradit ti lecbu komplikaci v tehotenstvi, pokud uz jsi tam po mnoha komplikacich odjizdela, a jak se pak budes dopravovat zpet.
My si tu posledni dovolenou uzil v poklidu v CR, a to jsem mela na papiru vypsane kontakty na nejblizsi nemocnice, kdyby cokoliv.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 27.02.17 22:43
@Anonymní píše:
No chlap rika ze neni rozdil zda budu v CRnebo u more, ze pry to na komplikace nema vliv ale ja si nejsem jista, predevsim zmena klimatu atd.. diky za vas nazory, asi je vazne hloupost jet.

kdepak je to velký rozdíl
takhle dlouhý let, změna klimatu, tlaku, radiace v letadle / let je dlouhý / úplně jiné počasí a klima…vše má vliv, pak byste si vyčítali do konce života že jste úplně zbytečně přišli v tomto věku o dítě

chlapovi by to došlo taky, ale pozdě
vono jim některý věci trvají…ehm…déle než jim dojdou
:mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama