Jemné tmavé chloupky na hrudi , zádech a zadku

Anonymní
2.4.21 00:50

jemné tmavé chloupky na hrudi , zádech a zadku

Ahoj všichni, 15.4 jdu poprvé na gyndu, a chci ji o tomhle říct, ale nevím co mi na to dá jestli nějaký prášky, nebo injekci nevím, a chci se zeptat jestli jste chlupatý jako já a zašel jste stím na gyndu a něco vám na to dal/a pomohlo vám to? a jak se ty tmavé chloupky zesvětlají? :,(, je mi 15.. a dost mě to štve, nemůžu nosit tílka ani kraťasy, hrozně mě to štve a brečím kvůli tomu každou noc, a trápím se, nějaké rady? jak to mám říct gynekološce? stydím se to ukázat.. co když si o mě bude myslet že jsem chlupata jako chlap? no ostuda :,(, budu ráda za odpovědi.. Kačka.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.4.21 01:12

Mas vysetrenou štítnou žlázu? Může to s tím souviset, mohou to dělat hormony.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 11:09

Já jsem také tmavší typ a jsem chlupatější, než bych měla být :think: Na základní škole jsem si i chvilku holila ruce, protože jsem se styděla nosit krátký rukáv :zed: Pravidelně si musím depilovat “knírek”, prsty na rukách a hřbet ruky po zápěstí. :roll: Ruce mám chlupatější než manžel :mrgreen:, ale s tím jsem se nějak naučila žít. Chlupatá mám i ramena, zadek, prsa, okolo pupíku (tam se teď taky holím, protože jsem těhotná a příčí se mi vytahovat chlupaté břicho)…přesně jak píšeš. Je to :cert: Ale kdybych to měla všechno holit, tak nedělám nic jiného.
Nikdy jsem to ale neřešila s dr., jen tě chci utěšit, že nejsi sama :hug:
Klidně se pak sem i napiš, jak si dopadla, ráda si to přečtu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 11:26
Nene nemám.. teď půjdu na gyndu tak jí vše řeknu snad mi nějak pomůže.. kvůli tomu jsem se i řezala.. vím je ti trapné ale neměla jsem na výběr, Kačka. @Anonymní píše:
Mas vysetrenou štítnou žlázu? Může to s tím souviset, mohou to dělat hormony.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 19:56

Je to děs, ale musíš se s tím naučit žít. Nebo šetřit na nějakou laserovou epilaci, ale nejsem si jistá výsledkem. Nadměrné ochlupení hirsutismus je bohužel docela běžné. Můžeš se nechat vyšetřit na endokrinologii, ale dost často nic nezjistí. Žádné léky na to nejsou. Vím, že v tomhle věku je to náročné, ale můžeš jenom změnit přístup k sobě samé, máš dvě ruce, nohy, lidi řeší horší věci, nemoci…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat