Jemné vlásky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Popokatepetla
Závislačka 3259 příspěvků 10.10.14 10:10
Jemné vlásky

Ahoj, mám dva dotazy na holčičí i klučičí vlásky - první učesy :)

1. Dcerka takové ty klasické jemňounké rovné vlásky, už začínají být delší, vpředu už jí jdou přes uši, vzadu přes krk. Na „palmičku“ to ještě není :mrgreen: ale už začínají být trochu neposedné. Nemáte tip na nějaké sponečky, gumičky, čelenky, atd. které máte ozkoušené a dobře drží?
  1. Tipy na učesy pro malé chlapečky, uvítám fotky :) nechci ho nechávat mašinkou do hola

Nejnovější recenze z kategorie Dětské šampóny

Reakce:
Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 10.10.14 11:26

@Popokatepetla Ahoj, já dávala dceři ze začátku sponky na patku, teď už děláme culíčky z těch gumiček, co z nich všichni pletou náramky, dcera si je nesundavá, protože to tahá a já jí vždycky tu gumičku večer přestříhnu, aby jí to sundavání netahalo. :) pošlu ukázat pár fotek co se líbí mě :)
Zaplétám jí i francouzské copánky, to jde i na krátké vlásky :palec:

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 10.10.14 12:12

Hm, já moc originální nejsem. Mám dva kluky, první má husté tvrdé vlasy, takže toho nechávám vždycky vylupat úplně nakrátko a tak, aby z toho nahoře šel nagelovat „kohout“, takže tam to má o něco delší než na zbytku hlavy. Oříškem je pro mě teď mladší. Je pravým opakem svého bratra a má úplně jemňounké vlásky. Navíc mu to roste tak divoce, že nahoře, vzadu a ofinu už má pěkně dlouhé, vzadu už mu jde culík, vepředu už má ofinu v očích a po stranách má pořád takové jakési kouty a neroste mu to tam skoro vůbec. Takový punk číro. Potřebuji ho nechat ostříhat, ale asi ho sjedu mašinkou, protože mě nic jiného nenapadá. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >