Jen abyste, maminky, věděly, co je u lékaře možné zažít

80
14.11.19 15:28

Jen aby jste věděly maminky co vše je možné

Ahojky maminy, jdu se jen podělit, ze zkušeností.. Mám doma skoro 8 měsíčního špunta a vlastně už hodně dlouho, skoro od začátku nás trápilo bříško. Teda to jsem si myslela, že bříško. Malý neustále tlačil a měl neustále zácpu. Takže jsme pořád chodily k dr, ta nám pokaždé změnila um a dala kapky na bříško za X set a ještě probiotika úplně k hovnu, vůbec to nepomáhalo. Tak už jsem se v létě naštvala a sly jsme na chirurgii, kde mu vzaly krev na alergii a udělali ultrazvuk, nic nenašly. Tak jsem se prostě trošku smirila stím, že malý má linejsi střeva, že se to zlepší, až se bude víc hýbat. Bylo mi doporučeno to takto brát. Tím že jsme začaly jist příkrmy se stolice ještě zhorsila nemohl to chudáček ze sebe dostat. Zkoušela jsem vše našlo kompot vynechat mrkev prostě vše co se doporučuje půl hodně tak mě vůbec nenapadlo že by mohl být právě problém tu. Před měsícem malý dostal trochu rýmu jenže pak přestal jist pít tak jsme šly k dr jestli nemá angínu nebo něco doktorka že ne že mu rostou zuby pak jsem tam stím to byla ještě dvakrát řekla to samé. Jenže teď v pátek dostal malý hrozný kašel a horečky tak jsem sním šla k dr a prý viroza dala nam kapky do nosu syrup na kašel. V noci mi přestal dýchat bohu dík jsem ještě ne vyhodila podlozku z postýlky a my se dostaly do nemocnice a tam zjistili že má zánět v ledvine tudíž že vše co vypije vycura a nic se nedostane do stolice proto tlačí má zácpu měl chudáček suchou stolici mě nenapadlo že to tak je kdyz jsem viděla kolik toho vypije. Začalo to být horší prikrmama protože uznedistaval tolik mlika. Jinak jako bonus to máme na pruduskach takže naše úžasná p doktorka musela zanedbat tu angínu kterou jsem si myslela že má. Já jen opravdu se nenechte odbyt jako já teď už to zpátky nevezmu ale je mi hrozně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2298
14.11.19 15:32

Angína se neprojevuje kašlem, je bakteriální a na průdušky se nepřesouvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
14.11.19 15:36

@Petula306 jo dobře ale i tak odpoledne viroza když to v něm chrcelo jak ve výtahu. Měla by vrátit diplom. Nehledě na to když jsem tam byla xkrat kvůli tomu tlaceni tak ho nevysetrila pořádně. Tohle už byla poslední kapka. Odcházíme a ať nepočítá s dobrou pověsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20037
14.11.19 15:38

Aspoň ty čárky ve větách, tohle se nedá číst :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
14.11.19 15:40

@zuzik1221
To slysim poprve, ze vse co vypije vycura, neco preci musi jit do kuze, kvuli dehydrataci. A to mel zanet ledviny celych 8 mesicu, kdyz nekadil? To pochybuji… spis by meli v nemocnici vyloucit nemoci strev, treba hirschprungovu nemoc. A angina se projevuje jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
14.11.19 15:41

Tam je tolik hrubek, že z toho bolí oči. A samozřejmě za vše mohou ti zlí dochtoři, určitě to udělali schválně, fuj. Jen těch vyšetření, co se udělalo a za které jsi určitě nezaplatila ani korunu, někdy prostě trvá, než se na příčinu přijde, obzvlášť když to není úplně obvyklé. Takže ano, možné to je a nijak mě to nerozčiluje. Čímž nechci zlehčovat trápení miminka, ale tohle spravedlivé rozhořčení matek, co o medicíně nemají páru mě vždycky nezvedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
14.11.19 15:44

@zuzik1221 Mrzí mě to, co se stalo, ale angína v tomto věku je velmi nepravděpodobná, navíc se projevuje úplně jinak než popisuješ. Lékařka je taky jen člověk, hlavně aby byl prcek v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66847
14.11.19 15:46

Hele, to se nedá číst. Nemá to hlavu ani patu. Nevíme, co má za zánět ledvin - akutní, něco chronickeho? Je to vůbec infekční, bakteriální nebo najaka nefritida? tu angínu měl prokázáno nebo je to tvoje domněnka? Kojenci teda angínu moc běžné nemivaj. Zkus to Z formulovat trochu souvisejí, zjistit, co opravdu zjistili a třeba snaž pochopíme tvé rozčarování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
14.11.19 15:47
@Killingpink píše:
Tam je tolik hrubek, že z toho bolí oči. A samozřejmě za vše mohou ti zlí dochtoři, určitě to udělali schválně, fuj. Jen těch vyšetření, co se udělalo a za které jsi určitě nezaplatila ani korunu, někdy prostě trvá, než se na příčinu přijde, obzvlášť když to není úplně obvyklé. Takže ano, možné to je a nijak mě to nerozčiluje. Čímž nechci zlehčovat trápení miminka, ale tohle spravedlivé rozhořčení matek, co o medicíně nemají páru mě vždycky nezvedne.
Špatné to chápeš jestli někoho odsuzují tak je to obvodní doktorka nikoho jiného stačilo vzít crp a věděla by že má někde zánět nikoho jiného nesoudim v nemocnici udělaly první poslední.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
14.11.19 15:52
@zuzik1221 píše: Špatné to chápeš jestli někoho odsuzují tak je to obvodní doktorka nikoho jiného stačilo vzít crp a věděla by že má někde zánět nikoho jiného nesoudim v nemocnici udělaly první poslední.

Ja, kdyz nemam jistotu, nabidnu dr., ze crp zaplatim. Ona ho nikdy tedy zaplatit nechce, ale udela ho. Ja mam klid a ona v podstate take. Konzultuj s lekari, ptej se, nech si veci polopate vysvetlit. Predchazi to dotazum na netu a hledani priciny, kdyz ti neco nesedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66847
14.11.19 15:54
@zuzik1221 píše: Špatné to chápeš jestli někoho odsuzují tak je to obvodní doktorka nikoho jiného stačilo vzít crp a věděla by že má někde zánět nikoho jiného nesoudim v nemocnici udělaly první poslední.

No, ono prdiky, tlačení, problémy se stolici má tak trictvrte kojencu. A příčinou fakt obvykle není zanet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 15:57

@zuzik1221 no crp udělat mohla, já to beru tak, že i doktor se může někdy zmýlit…

chápu, že seš ted rozrušená, když ti málem dítě umřelo, doktorku změň, už jen kvůli svému pocitu…

naše doktorka si u dcery spletla neštovice s moluskama :-) jinak dobrý, tak jsme ji ještě nevyměnili :-)

• Citovat
  • Nahlásit
18971
14.11.19 15:57

Je mi líto, že máš nemocné dítě, ale je nesmysl, aby mělo zánět v ledvině osm měsíců. Zažila jsi to někdy vůbec? To bolí jako prase. Takže buď ten zánět byl velmi krátkodobá záležitost nebo velmi slabý. Navíc bych ti doporučila použít strejdu googla a než tu budeš někoho kritizovat, tak si aspoň ověř jaký nesmysly tu šíříš. Z ledvin, že nejdou tekutiny do střeva? No samozřejmě, že nejdou :roll:. Tekutiny se totiž vstřebávají v tlustém střevu a teprve potom jdou do ledvin, nikdy ne naopak. Takže ono je taky možné, že jsi to byla ty, kdo si nevšiml, že dítě těch tekutin má málo, proto se nemůže vyprazdňovat a proto má teď zánět v ledvině. Ono je sice hezké, že můžeš vinu na někoho svalit, ale tady opravdu neměla lékařka možnost něco zjistit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66847
14.11.19 15:58
@lolink píše:
Ja, kdyz nemam jistotu, nabidnu dr., ze crp zaplatim. Ona ho nikdy tedy zaplatit nechce, ale udela ho. Ja mam klid a ona v podstate take. Konzultuj s lekari, ptej se, nech si veci polopate vysvetlit. Predchazi to dotazum na netu a hledani priciny, kdyz ti neco nesedi.

No, ale stejně tak nemusel mít zánět ledvin, ale něco jiného a psala by tu, že stačilo udělat krevní obraz. A nebo ultrazvuk břicha. A nebo rentgen. Nebo stačilo nabrat minerály. Udělat testy na alergii. Nebo nebo nebo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66847
14.11.19 16:00
@Janli píše:
Je mi líto, že máš nemocné dítě, ale je nesmysl, aby mělo zánět v ledvině osm měsíců. Zažila jsi to někdy vůbec? To bolí jako prase. Takže buď ten zánět byl velmi krátkodobá záležitost nebo velmi slabý. Navíc bych ti doporučila použít strejdu googla a než tu budeš někoho kritizovat, tak si aspoň ověř jaký nesmysly tu šíříš. Z ledvin, že nejdou tekutiny do střeva? No samozřejmě, že nejdou :roll:. Tekutiny se totiž vstřebávají v tlustém střevu a teprve potom jdou do ledvin, nikdy ne naopak. Takže ono je taky možné, že jsi to byla ty, kdo si nevšiml, že dítě těch tekutin má málo, proto se nemůže vyprazdňovat a proto má teď zánět v ledvině. Ono je sice hezké, že můžeš vinu na někoho svalit, ale tady opravdu neměla lékařka možnost něco zjistit.

Ale samo, žeuze být v ledvin 8 měsíců. Nemusí být bakteriální. Ale i ten může být chronický. Ale to zakladatelka právě vůbec nepise, co a jak je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat