Jen co vlezu do vany, tak se mi chce čůrat

Anonymní
27.12.19 21:05

Jen co vlezu do vany tak se mi chce curat

Ahoj, prosim zanechat anonym
Mam posledni dobou takovy problem, trva to asi od brezna, obcas a kor ted kdyz je volno a zima se nalozim rada treba na 40minut do vany s knizkou, ale jen co tam vlezu chce se mi curat, vzdy jdu bezprostredne pred koupeli, tak tedy vylezu, sedim dve minuty na wc a vytece ze mne kapka, pak uz je to v poradku a jdu az treba po 4hodinach pred spanim. Ve sprse to nutkani nemam, doktorka mi delala vysetreni moci a nic vsechno ciste. Ledviny nic mne neboly, pres den neucuravam, nemam pocit na curani, chodim pomerne malo na to co vypiju, ale hodne propotim. Myslite ze je to nejaka reakce ze se studene telo ponori do horke vody?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

279
27.12.19 21:29

Normální reakce těla, taky se mi chce čůrat jen co vlezu do vany nebo i do sprchy. Dokonce jsem někde viděla na to nějaký pokud, že vyvolává pocit na malou i kapání vody, proud vody a dokonce i dívání se na vodu. Takhle se dělají i nějaký ty vtípky, že se spícímu ponoří prsty do vody a on se pak počůrá, ale to nevim jistě, nikdy jsem to nezkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
27.12.19 21:31

Normálka i u mě. Já však kvůli kapce z vany ven nelezu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1084
27.12.19 21:35

Je fakt že když chceš aby se dítě vyčůralo tak se pustí s kohoutku voda, ale to je normální, mě to dělá taky a holky když je dám do vany tak za chvíli ječí že musí na záchod, tak si stím nelámej hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4222
27.12.19 21:54

Vždyť i po porodu nám sestry vždy říkaly at jdeme curat do sprchy, jak jsme byly bolavy, to už se ted neříká?
Já mám zas problém, ze jak vlezu do většího obchodu tak se mi chce „to druhý“ :roll: fakt…uz asi 5let
Z legrace říkám, ze asi z tech cen :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
27.12.19 21:59

Mě třeba kolikrát stačí když venku prší :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
600
27.12.19 22:12

To je normální reakce těla, nedělej si s tím hlavu. Já běžne čuram ve sprše a dokonce jsem četla že kdyby to dělal každý tak neuvěřitelně ušetří na vodě. Protože když každý den ve sprše jedno čůrání jde s vodou, ušetřiš hned jedno zbytečně spláchnutí na záchodě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4222
27.12.19 22:18

@kruel to má svoji logiku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu