Reklama

Jen malá otázka ohledně strií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 16.06.09 19:51
jen malá otázka ohledně strií

ahoj, holky, jaký máte prosim zkušenosti s tim, že strie hodně souvisej i s nadměrným zakulacením se??..pár lidí kolem mi řikalo, že když přiberu 20,30 kg,tak s nima zkrátka musim počítat i kdybych k tomu jinak dispozice vůbec neměla…A opravdu, povětšinou holky, co znám a přibraly tak zdravě, těch 12-16 nic atd…Myslela jsem totiž, že poprvé a jedinkrát v životě se nebudu nijak omezovat v jídle, to samozřejmě nemyslím úplně doslova, ale když tohle slyšim tak si řikám,zda si neodpustit zkrátka některý věci uplně no…:-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.06.09 19:54

Já mám zkušenost takovou, že jsem přibrala sotva 12kg, břicho jsem neměla skoro vůbec (krom svého normálního :) ) a strie jo. Nic hrozného, navíc časem zesvětlaly, ale jsou. A to jsem mazala a mazala. Nejvíc jsou na prsou, a ty se mi taky nějak výrazně nezvětšila. Já myslím, že hlavní jsou ty dispozice, znám případy, že i bez mazání žádné strie nebyly.. Tak si to těhu pořádně užij a hlavně ať má šťastný konec.

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 16.06.09 20:03

Terko - já přibrala těch 30 kg a strie se mi neudělaly. Mimo jiné jsem si taky říkala, že se jednou v životě nebudu omezovat v jídle :wink: . Podruhé bych si to sakra rozmyslela. Ta kila navíc byla fakt zátěž a strašně mě to štvalo. Zaplaťbůh jsem po roce konečně na své váze :-) . Tobě přeju pohodové těhu :) .

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 16.06.09 20:07

Terko , přibrala jsem téměř 18kg (ale hodně byla voda), strie mám. A měla jsem na bocích už někdy ve 12letech, když jsem nabrala ženské tvary, takže určitě se ti můžou udělat víc, pokud se budeš v těhu krmit bůčkem a čokoládou a přibereš metrák :lol:
Ale ber to tak, že stejně budeš myslet na to, abys tam miminku posílala zdravou výživu, aby hezky rostlo, to člověku leckdy ztuhne ruka kroužící nad talířem větrníků.
Nemluvě o tom, že těhotenská cukrovka je sviňa.

pilcanda
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 16.06.09 20:12

Přibrala jsme u prvního těhu 19kg. poctivě jsem mazala a ke konci i masírovala kartáčkem a strie se mi udělali až po porodu ale na prsou na ty jsem zapoměla s mazání po porodu.

Fifik
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 16.06.09 20:22

Já jsem u obou kluků přibrala cca 15kg, v jídle jsem se teda neomezovala, to bych nezvládla :roll: Měla jsem šíííílené strie na zadku, o trochu méně na prsou, na břichu nic. Ted zadek byl fakt hrozný - tmavě fialové dlouhé čáry, šlo to až na bok. Nemazala jsem. Po obou porodech strie pomalu ale jistě zmizly a dneska to jsou skoro neznatelné světlé čáry. Kdyby šlo jen o ty strie, klidně bych mohla mít plavky tanga a nikdo by si ničeho nevšiml :lol:

Co jsem tak četla zkušenosti holek v diskuzích, nemá mazání na vznik strií moc velký vliv, je to tak 50/50 :roll:

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 16.06.09 20:22

dik..:-)..takže v podstatě je to jedno:-)..tak to je dobrý:-)..K větrníkům:moh­la bych jich denně deset:-((((..musim se strašně krotit..ve sladkym:-(..a to jsem ho nikdy nejedla..teď jo,tak uvidim, jak to dopadne:-)

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 16.06.09 20:46

Tak já jsme nejdřív 12kilo zhubla,pak 4kila přibrala a strie mám na spodní části břicha. Ale už nejsou skoro vidět.

malika
Kecalka 394 příspěvků 16.06.09 21:02
Terkaaa píše:
dik..:-)..takže v podstatě je to jedno:-)..tak to je dobrý:-)..K větrníkům:moh­la bych jich denně deset:-((((..musim se strašně krotit..ve sladkym:-(..a to jsem ho nikdy nejedla..teď jo,tak uvidim, jak to dopadne:-)

Takže to bude holčička :wink: Čekám už druhou a jsem závislá na čokoládě. Teď jsem si zakázala sladký a vydržela jsem to asi 3 dny :oops:

vulpes
Závislačka 4996 příspěvků 16.06.09 21:09

Mě na strie nevadilo nabrat před porodem 26kg, ale podepsalo se na mě rychlé zhubnutí po porodu…to se mi dělaly snad přímo před očima :? A to jsem si myslela, že mám vyhráno…

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 16.06.09 21:43

Strie mám hluboký jak macochu a pokud někomu časem světlají a mizí tak já to rozhodně nejsem… Je pravda že jsem v prvním těhu nabrala šílených 24kg, ale to jsem jich zas tak moc neměla, za to v druhém relativně brzy po prvním jsem fakt měla břich jak čerstvě zoranou brázdu a to jsem přibrala jen 8kg!!! No a teď se mi opět pěkně vybarvili, šíleně svědí a jak říkám ta hloubka je opravdu obdivuhodná… JO jinak moje máma nikdy neměla ni čárečku!! Takže dědičnost????

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.09 21:54

Terko, rozhodně bych neplánovala přibrat v těhu 30 kg 8O Nebudeš mít žádnou kondici k porodu a poporodu, strie všude - stehna, břicho, zadek, prsa, paže… Jak to pak budeš shazovat? Nebo chceš zůstat tlustá?…

L.

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 16.06.09 22:03

no to je dobrá otázka:-)..nechci, ale já vždy držela šíleně zdravou stravu a hrozně cvičila, od 15ti a bláhově jsem si myslela, že v těh můžu povolit..víc :-)…a řikala jsem si, že to těch pár měsíců svedu na těh :-) a pak se vrátim do starejch kolejí, ale ono to neni zřejmě tak jednoduchý, obávám se, že jsem byla silně naivní…Jak někdo píše o tý mamce, že neměla ani čárečku, tak to byla moje jediná útěcha, protože ani moje ne, tak to taky padlo:-)..no, tak zkrátka prot to uděám co bude v mých silách a hlavně ať je vše OK, díky
Ke sladkýmu:taky jsem si zakázala,vydržela jsem den :-),jsi lepší

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 16.06.09 23:19
malika píše:
Terkaaa píše:
Takže to bude holčička :wink:

Proč myslíš? (Viz metřík)

Moje mamka taky neměla ani jednu. A já jich máááááám (už po 1. těhotenství, kdy jsem nabrala podle mě rozumných 13kg). Mazala jsem. No co, no. Nemůžem být všechny nádherné, inteligentní, prudce vtipné :-( :lol: .

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 16.06.09 23:24

Ahoj Teri, ja byla vzdycky hubenour. V tehotestvi jsem pribrala 25kg, neomezovala jsem se. Z 60cm v pase se mi podarilo 110. Strii na brise mam jednu pidimalinkou a stejne uz neni videt, coz povazuju za dost velkou kliku. Bohuzel mi ale popraskala kuze na prsou, kdyz se po porodu nalily.
Ted vazim o 8kg vic nez pred otehotnenim, zustaly mi hlavne stehna a zadek a vim, ze kdyzbych to chtela namakat zpatky, tak by mi to dalo sakra zabrat. Az budu tehotna priste, tak se trochu omezovat budu, kdyz to jen trochu pujde. Podle me je vazne lepsi nenabrat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >