Jen se potřebuji opravdu vypovídat

Anonymní
6.11.20 21:03

Jen se potřebují opravdu vypovídat

Potřebuji se vypsat.

Měla jsem vztah tři roky (moje první dětská láska). Je mi 26let máme 1ditko.
Prosím žádné urážející komentáře. Že jsem dítě nebo byla hloupá. Růžové brýle v zamilovanosti jsou, kdo byl zamilovaný tak to ví.

Bohužel nás vztah vlastně ani nebyl vztah. On odešel od své zeny kvůli mě, měli roční holčičku. A po dvou letech našeho vztahu to udělal mě. Celkem to udělal 5×, za poslední rok, ten třetí rok našeho vztahu. Po 5 té mě opustil opravdu nadobro. Má jinou ženu. Už to bude 5mesicu, nevim koho má, nebudu po tom pátrat, nedelam to, ublížilo by mi to, pouze mi řekl, že začal vztah s jinou a s ním bych nebyla šťastná..

Já tak nějak pořád v hlavě nemůžu pochopit pár věcí. Proč si neváží rodiny, proč si nevážil ženy, která ho doopravdy milovala ikdyž neměl peníze, postupem času se dopracoval k velké sumě peněz. A začal byt pak namyšlený, začal posilovat a začalo mu záležet pouze na sobě. Nemůžu pochopit, že jsem pro něj nic a jeho dítě též. Že mě nemiluje nejspíš nikdy nemiloval, že ho tenhle život baví, pořád střídat ženy, že nenapsal ani na svátek svému synovi, že ho viděl za tento rok pouze 2×, má narozeniny ani ho nechce vidět. Vůbec ho naše dítě nezajímá.

Když si vzpomenu, když něco provedl jak se snažil, jak ho to bolelo, jak se bál, že o mě přijde. A za poslední rok mě opustil tolikrat kvůli někomu jinému. Tak nějak jsem začala chápat, že on pro rodinu nikdy nebude a, že opravdu ho vůbec nezajímáme. Tak jsem sla do banky zrušit jeho přístup na můj účet. V tu chvíli mi volal, proč dělám rozbroje a nemá přístup k mému účtu. Což jsem nepochopila. Řekla jsem mu, že on od nás odešel, že má jinou ženu tak proč si neudělá společný účet s ní. Proč by měl mít dal přístup k mému účtu když on má svůj účet kam mu chodí výplata už skoro těch 5mesicu. On mi řekl že jde dál. Tak proč. A na to mi jen odpověděl: Nechápu proč jsi to udělala.. Občas mi napíše zprávu( je cesty zpět?) nechápu proč mi to píše. Nepřemlouvá nic, nenapíše. Jen tak 1× za měsíc tahle zpráva. Já na ni nikdy neodepisuji. Kdyby litoval a chtěl mě zpět, přece se snaží hodně. A ne jen touhle zprávou.
Já se snažím ho vypustit z hlavy. Ani už necítím, že bych ho chtěla zpět, protože mi hodně ublížil a udělal by to znovu. Ale bolí mě, že není chlap podle mich představ. Bolí mě, že jsem pro něj jen hračka, nic víc. Nic ke mě necítí. Vadí mi jaký je člověk. Co myslí pouze na peníze, na své libido a na ženský. Já a jeho dítě prostě nic. Neexistujeme.

Byla jsem u sociální pracovnice, pozvala si mě, protože jsem podala návrh na svěření ditete do moji pece+alimenty. A jak se mě vyptávala na nás vztah, tak mi řekla do očí. Takových případů mám mnoho. Tento muž je určitě jako ostatní. Udělají miminko a zdrhnou udělat dalsi miminko. A zase znovu. Prý nemají City a jsou to manipulátoři…

Zdají se mi ošklivé sny o něm. Snažím se žít normálně a říkám si, že mi to je jedno. Ale ve skutečnosti mi to jedno není. Pomohlo by mi kdyby mi ze života úplně zmizel. Aby mi ani nenapsal, ale i kdyby se stalo, představovala jsem si, že spolu zestarneme a umřeme. A když ve stáří umřu ani to nebude vědět.

Bolí mě, že je takový člověk, jak to mohl dopustit. Zranit. Nedokážu si ani napsat s jiným mužem a to mi chodí milion zpráv. Jak každý ví, že mě opustil, že jsem volna. Ale nemám pomyšlení na vztah s jiným. Dala jsem si cíl. Prace, nové bydlení a zaměřit se na děti. Ale myšlenky jsou.

Jak může se snažit v jiném vztahu, proč se nesnazil v našem vztahu. Proč teď dělá první poslední pro tu novou a ne pro nás. Proč jsme mu ukradení. Tohle bolí. Kdo dočetl do konce DĚKUJI.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.11.20 21:12
@Anonymní píše:
Potřebuji se vypsat.

Měla jsem vztah tři roky (moje první dětská láska). Je mi 26let máme 1ditko.
Prosím žádné urážející komentáře. Že jsem dítě nebo byla hloupá. Růžové brýle v zamilovanosti jsou, kdo byl zamilovaný tak to ví.

Bohužel nás vztah vlastně ani nebyl vztah. On odešel od své zeny kvůli mě, měli roční holčičku. A po dvou letech našeho vztahu to udělal mě. Celkem to udělal 5×, za poslední rok, ten třetí rok našeho vztahu. Po 5 té mě opustil opravdu nadobro. Má jinou ženu. Už to bude 5mesicu, nevim koho má, nebudu po tom pátrat, nedelam to, ublížilo by mi to, pouze mi řekl, že začal vztah s jinou a s ním bych nebyla šťastná..

Já tak nějak pořád v hlavě nemůžu pochopit pár věcí. Proč si neváží rodiny, proč si nevážil ženy, která ho doopravdy milovala ikdyž neměl peníze, postupem času se dopracoval k velké sumě peněz. A začal byt pak namyšlený, začal posilovat a začalo mu záležet pouze na sobě. Nemůžu pochopit, že jsem pro něj nic a jeho dítě též. Že mě nemiluje nejspíš nikdy nemiloval, že ho tenhle život baví, pořád střídat ženy, že nenapsal ani na svátek svému synovi, že ho viděl za tento rok pouze 2×, má narozeniny ani ho nechce vidět. Vůbec ho naše dítě nezajímá.

Když si vzpomenu, když něco provedl jak se snažil, jak ho to bolelo, jak se bál, že o mě přijde. A za poslední rok mě opustil tolikrat kvůli někomu jinému. Tak nějak jsem začala chápat, že on pro rodinu nikdy nebude a, že opravdu ho vůbec nezajímáme. Tak jsem sla do banky zrušit jeho přístup na můj účet. V tu chvíli mi volal, proč dělám rozbroje a nemá přístup k mému účtu. Což jsem nepochopila. Řekla jsem mu, že on od nás odešel, že má jinou ženu tak proč si neudělá společný účet s ní. Proč by měl mít dal přístup k mému účtu když on má svůj účet kam mu chodí výplata už skoro těch 5mesicu. On mi řekl že jde dál. Tak proč. A na to mi jen odpověděl: Nechápu proč jsi to udělala.. Občas mi napíše zprávu( je cesty zpět?) nechápu proč mi to píše. Nepřemlouvá nic, nenapíše. Jen tak 1× za měsíc tahle zpráva. Já na ni nikdy neodepisuji. Kdyby litoval a chtěl mě zpět, přece se snaží hodně. A ne jen touhle zprávou.
Já se snažím ho vypustit z hlavy. Ani už necítím, že bych ho chtěla zpět, protože mi hodně ublížil a udělal by to znovu. Ale bolí mě, že není chlap podle mich představ. Bolí mě, že jsem pro něj jen hračka, nic víc. Nic ke mě necítí. Vadí mi jaký je člověk. Co myslí pouze na peníze, na své libido a na ženský. Já a jeho dítě prostě nic. Neexistujeme.

Byla jsem u sociální pracovnice, pozvala si mě, protože jsem podala návrh na svěření ditete do moji pece+alimenty. A jak se mě vyptávala na nás vztah, tak mi řekla do očí. Takových případů mám mnoho. Tento muž je určitě jako ostatní. Udělají miminko a zdrhnou udělat dalsi miminko. A zase znovu. Prý nemají City a jsou to manipulátoři…

Zdají se mi ošklivé sny o něm. Snažím se žít normálně a říkám si, že mi to je jedno. Ale ve skutečnosti mi to jedno není. Pomohlo by mi kdyby mi ze života úplně zmizel. Aby mi ani nenapsal, ale i kdyby se stalo, představovala jsem si, že spolu zestarneme a umřeme. A když ve stáří umřu ani to nebude vědět.

Bolí mě, že je takový člověk, jak to mohl dopustit. Zranit. Nedokážu si ani napsat s jiným mužem a to mi chodí milion zpráv. Jak každý ví, že mě opustil, že jsem volna. Ale nemám pomyšlení na vztah s jiným. Dala jsem si cíl. Prace, nové bydlení a zaměřit se na děti. Ale myšlenky jsou.

Jak může se snažit v jiném vztahu, proč se nesnazil v našem vztahu. Proč teď dělá první poslední pro tu novou a ne pro nás. Proč jsme mu ukradení. Tohle bolí. Kdo dočetl do konce DĚKUJI.

To mě mrzí :( ale zkus se nad tím povznést, jednou se třeba najde někdo kdo si tě bude vážit a milovat tě. Já jsem se rozešla s chlapem po 7 letech, protože si mě tak zmanipuloval, mlátil mě, ponižoval..do teď nemůžu vylézt z baráku strachy. Kdyby se na mě a malou vykašlal, byla bych šťastná, ale žiju furt ve strachu, napětí a stresu. On ani s touto ženou nebude dlouho, manipulátoři nejsou rodinné typy. A my máme navíc, jen tomu věřit :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:19
@Anonymní píše:
To mě mrzí :( ale zkus se nad tím povznést, jednou se třeba najde někdo kdo si tě bude vážit a milovat tě. Já jsem se rozešla s chlapem po 7 letech, protože si mě tak zmanipuloval, mlátil mě, ponižoval..do teď nemůžu vylézt z baráku strachy. Kdyby se na mě a malou vykašlal, byla bych šťastná, ale žiju furt ve strachu, napětí a stresu. On ani s touto ženou nebude dlouho, manipulátoři nejsou rodinné typy. A my máme navíc, jen tomu věřit :kytka:

Dekuji, ty si to měla o stokrát horší. Tohle se mi nikdy nestalo. Zažívám teda taky katastrofální život zrovna. Ale to bych nechtěla rozebírat. Týká se to spíše finační záležitosti (střecha nad hlavou, jídlo) + ještě jeden citlivý problém. Ale to, že bych žila ve strachu, že by mě někdo mlátil, nikdy jsem nezažila a nechci zažít. Jednou mě kluk dlaně facku a řekla jsem Papa a nevidela ho. Já a tímhle byla hned hotová. To mě moc mrzí co prozivas :( tohle je silene.

• Citovat
  • Nahlásit
170
6.11.20 21:22

Zníš docela rozumně, že to máš v hlavě srovnané. Bohužel si myslím, že přesně to co teď cítíš ty, tak přesně tak se cítila jeho předchozí žena, když ji s ročním mimčem opustil kvůli tobě. Jak se během toho Vašeho vztahu choval ke své bývalé a jejich společnému dítěti? Pokud nijak a úplně je odstřihl, pravděpodobně můžeš čekat to stejné. Je to hrozné, ale je to tak a možná to stejné udělá i té další… jinak co pro zlepšení nálady film Jedna za všechny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:33
@Ardilera píše:
Zníš docela rozumně, že to máš v hlavě srovnané. Bohužel si myslím, že přesně to co teď cítíš ty, tak přesně tak se cítila jeho předchozí žena, když ji s ročním mimčem opustil kvůli tobě. Jak se během toho Vašeho vztahu choval ke své bývalé a jejich společnému dítěti? Pokud nijak a úplně je odstřihl, pravděpodobně můžeš čekat to stejné. Je to hrozné, ale je to tak a možná to stejné udělá i té další… jinak co pro zlepšení nálady film Jedna za všechny :lol:

Až ti řeknu jak se choval k byvalce a jak ona k nemu :roll: hele oni si celé tři roky povídali jako kamarádi. Ale od dcery se odstrihnul, vůbec ji nevidí. Od té doby žádný kontakt, ale u ní mě i pomlouval, volali si, psali, zprávy mazal. Oni spolu mluví jako kámoši do dnes. Upřímně já se divím ji. On to chtěl i po mě. Psal mi potom, že by semnou rád mluvil. Ale já nejsem jeho bývalá. V žádném případě s takovým člověkem nebudu komunikovat když se vykašlal na své děti. O takového člověka bych ani netipla cigaretu. Štve mě, že on je takovýto člověk.

• Citovat
  • Nahlásit
170
6.11.20 21:41
@Anonymní píše:
To mě mrzí :( ale zkus se nad tím povznést, jednou se třeba najde někdo kdo si tě bude vážit a milovat tě. Já jsem se rozešla s chlapem po 7 letech, protože si mě tak zmanipuloval, mlátil mě, ponižoval..do teď nemůžu vylézt z baráku strachy. Kdyby se na mě a malou vykašlal, byla bych šťastná, ale žiju furt ve strachu, napětí a stresu. On ani s touto ženou nebude dlouho, manipulátoři nejsou rodinné typy. A my máme navíc, jen tomu věřit :kytka:

To je šílené, vůbec nechápu, jak někteří muži dokážou i dost inteligentní ženy zmanipulovat tak, že snáší takovéto chování :,( a ještě v tu chvíli mají pocit, že za to mohou sami a že je ten muž přeci miluje. Bohužel jsem se sama taky nechala zblbnout, naštěstí to bylo prozatím jen psychické týrání, ale kdybych neodešla tak by časem došlo i k tomu fyzickému. Naštěstí spolu nemáme děti, ale i tak jsem po 3 letém vztahu s manipulátorem sbírala sebevědomí více než rok. Tobě to tedy vůbec nezávidím, že kvůli malé se od něj nemůžeš odstřihnout úplně…určitě máme všechny na víc věřte tomu :* já už teda toho svého našla a je opravdu rozdíl, když vás muž miluje, rozmazluje, pečuje o vás a nemá potřebu s vámi manipulovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 21:41

My Veličenstvo tvrdíme že:
Na každou sfini se vaří voda. Že Karma je zdarma. Vstaň z popela Fénixi, rozhlédni se a rozleť ve svojí svobodě. Partnera sobě pro život krásný jistě brzy najdeš. :andel: Hodně štěstí. Jdi dál! Zapomeň na minulost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
6.11.20 21:45
@Anonymní píše:
Až ti řeknu jak se choval k byvalce a jak ona k nemu :roll: hele oni si celé tři roky povídali jako kamarádi. Ale od dcery se odstrihnul, vůbec ji nevidí. Od té doby žádný kontakt, ale u ní mě i pomlouval, volali si, psali, zprávy mazal. Oni spolu mluví jako kámoši do dnes. Upřímně já se divím ji. On to chtěl i po mě. Psal mi potom, že by semnou rád mluvil. Ale já nejsem jeho bývalá. V žádném případě s takovým člověkem nebudu komunikovat když se vykašlal na své děti. O takového člověka bych ani netipla cigaretu. Štve mě, že on je takovýto člověk.

To jak se chovala ona k němu bohužel vůbec nemusí být pravda (mluvím z vlastní zkušenosti) to si jen on mohl vymýšlet pohádky, které ti namlouval, aby i v sobě ospravedlnil to proč ji kvůli tobě opustil… o tobě té nové teď taky bude vykládat jak si byla špatná a proto s tebou přeci už nechce být… to není nikdy jejich chyba :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 21:46

A ješte něco: Jemu opravdu jde jen o ten svůj harém. Děti jsou pro něj vedlejší produkt. Nemá svědomí. Je mu to jedno. Nic ho nebolí. Ani nepochopí proč se na něj zlobíš. Zbav se svých špatných pocitů, ubírá to energii pouze tobě a přenášíš to na své dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:52

@Ardilera
Jo je to síla. A kvůli takovymu psychopatovi ještě já musím jít k psychologovi, protože mě to tak poznamenalo, že jen slyším zvuk, který mám spojený s ním, roztřesu se jak malý dítě. Snad se to zlepší, ale nevím, jestli si k sobě ještě vůbec někdy někoho pustím a to jsem ještě mladá…

• Citovat
  • Nahlásit
134
6.11.20 21:56
@Ardilera píše:
To jak se chovala ona k němu bohužel vůbec nemusí být pravda (mluvím z vlastní zkušenosti) to si jen on mohl vymýšlet pohádky, které ti namlouval, aby i v sobě ospravedlnil to proč ji kvůli tobě opustil… o tobě té nové teď taky bude vykládat jak si byla špatná a proto s tebou přeci už nechce být… to není nikdy jejich chyba :roll:
Špatně jsi přečetla zadavatelčin text. :roll: S bývalou jsou prý kamarádi.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18334
6.11.20 21:57

No a co jsi čekala? Lásku jak z románu? Mělas žaludek odtáhnout ho od ženy a ročního dítěte. A kolo se točí dál. Litovat tě nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:58

@Ardilera
Jo ze začátku je to jako v pohádce, že si holka myslí, že lepšího by nikdy nenašla, a až se do něj totálně zamiluje jeho dokonalou hrou a přetvářce, tady máš! A letí k zemi..je jedno za co, důvod se vždycky najde

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 22:00

@Královna Kosmíru
Já už to dnes vím taky. Díky, pomáhá mi to :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
170
6.11.20 22:06
@Anonymní píše:
@Ardilera
Jo je to síla. A kvůli takovymu psychopatovi ještě já musím jít k psychologovi, protože mě to tak poznamenalo, že jen slyším zvuk, který mám spojený s ním, roztřesu se jak malý dítě. Snad se to zlepší, ale nevím, jestli si k sobě ještě vůbec někdy někoho pustím a to jsem ještě mladá…

Opravdu tě chápu a i já jsem nebyla psychicky vůbec v pohodě a to jsem ani nezažila to co ty :( určitě je dobře, že to řešíš i s psychologem, věřím, že ti pomůže :hug: ve svých 26 jsem si, ale udělala konečně čas na sebe, soustředila se na práci a postupně budovala sebevědomí. Pokaždé, když jsem někoho potkala jsem se pak při větší blízkosti začala couvat a začala brečet. Ale pak se jednoho dne objevil člověk se kterým jsem se cítila najednou zase sama sebou, vůbec jsem nad tím nemusela přemýšlet a všechno s ním bylo úplně snadné. Věř, že takový muži existují a až takového potkáš, tak to najednou půjde samo a už se ho nepustíš, protože si ho budeš neskutečně vážit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama