Jen se potřebuji vypovídat a znát jiný názor

Anonymní
30.4.17 19:50

Jen se potřebuji vypovídat a znát jiný názor

Ahoj, prosím Vás pokud Vás nebude zajímat dlouhé čtení nebo nebudete mít náladu řešit cizí problémy, tak nekomentujte. Potřebuji se vypsat a vidět i názory lidí, kteří mají odstup.
Něco o mě:
Je mi 25let, s mým manželem jsme spolu 6let, máme dvě děti. 4letou dcerku a 10měsíčního synka. Bydlíme v bytě 3+1,který jsme před 2lety společně koupili. Manžel má celkem slušně placenou práci, řekla bych, že co se financí týče, žijeme si tak průměrně. Náš vztah celkem fungoval, když nepočítám pár krizovek, které jsme vždy nějak zvládli. Až ted…
A ted Vám napíši jak to u nás funguje:
Manžel jezdí za prácí pryč, někdy i mimo Čr, takže jezdí domů nepravidelně. Někdy přijede jen na víkend, jindy je třeba 4dny doma. Když je v práci o vše se starám já, o finance, domácnost, děti, zvířata..o všechno. Syn má ABKM a astma. Dceru zatím testují na imuno kvůli neustále se opakujícím angínám, takže jsem jí musela i stáhnout ze školky. Jsem tedy s dětmi stále doma sama. Máme už ale zajetý režim, takže nemám potřebu někoho žádat o pomoc, většinou vše zvládám sama. Problém nastane, když je muž doma.
To mám totiž doma děti 3. Manžel jakmile dorazí domů, zasedne k Tv nebo pc a já ho musím obskakovat. Neuvaří si ani kafe. Jakmile není tak, jak chce on je protivný, nadává a svou špatnou náladu si vybíjí na nás. Když dělám tak jak chce, je v pohodě.
Jenže, mě už dochází mě fyzické a bohužel i duševní síly. Je mi smutno. Připadám si tu jak tygr v kleci, nikam nechodím, nemám ani žádné přátele. Manžel se o děti sám nepostará. Na výlety nejezdíme, na procházky s náma také nejde. Nechce jít se mnou do kina ani na večeři i přesto, že hlídání by nebyl problém sehnat. Nenavštevuje moji rodinu, i přestože já k jeho rodičům jezdím pravidelně. (hlavně tedy kvůli dětem a tchýni se kterou mám pěkný vztah) Rozčilují mě drobnosti, kterýh si on nevšimne, zapomene na moje narozeniny, na můj svátek, nemá ani tucha o výročí svatby. LEckdy ani netuší, že se blíží narozeniny dětí.
Celý jeho volný den spočívá v (jak on rád říká) odpočívání u pc nebo u TV. Když mu navrhnu, at jde s náma ven, nebo na výlet, tak hned vymyslí 100důvodůproč ne. Ale jakmile se mu ozve kamarád, tak to hned startuje auto a jede s ním kamkoli…Přijde mi, že si žije svůj život a já mám toto za trest…vězení…Jedinou útěchou jsou mi mé děti, které už jsou z pochopitelných důvodů na mě úplně závislé.

Máte to doma někdo podobně? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.4.17 19:54
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím Vás pokud Vás nebude zajímat dlouhé čtení nebo nebudete mít náladu řešit cizí problémy, tak nekomentujte. Potřebuji se vypsat a vidět i názory lidí, kteří mají odstup.
Něco o mě:
Je mi 25let, s mým manželem jsme spolu 6let, máme dvě děti. 4letou dcerku a 10měsíčního synka. Bydlíme v bytě 3+1,který jsme před 2lety společně koupili. Manžel má celkem slušně placenou práci, řekla bych, že co se financí týče, žijeme si tak průměrně. Náš vztah celkem fungoval, když nepočítám pár krizovek, které jsme vždy nějak zvládli. Až ted…
Manžel jezdí za prácí pryč, někdy i mimo Čr, takže jezdí domů nepravidelně. Někdy přijede jen na víkend, jindy je třeba 4dny doma. Když je v práci o vše se starám já, o finance, domácnost, děti, zvířata..o všechno. Syn má ABKM a astma. Dceru zatím testují na imuno kvůli neustále se opakujícím angínám, takže jsem jí musela i stáhnout ze školky. Jsem tedy s dětmi stále doma sama. Máme už ale zajetý režim, takže nemám potřebu někoho žádat o pomoc, většinou vše zvládám sama. Problém nastane, když je muž doma.
To mám totiž doma děti 3. Manžel jakmile dorazí domů, zasedne k Tv nebo pc a já ho musím obskakovat. Neuvaří si ani kafe. Jakmile není tak, jak chce on je protivný, nadává a svou špatnou náladu si vybíjí na nás. Když dělám tak jak chce, je v pohodě.
Jenže, mě už dochází mě fyzické a bohužel i duševní síly. Je mi smutno. Připadám si tu jak tygr v kleci, nikam nechodím, nemám ani žádné přátele. Manžel se o děti sám nepostará. Na výlety nejezdíme, na procházky s náma také nejde. Nechce jít se mnou do kina ani na večeři i přesto, že hlídání by nebyl problém sehnat. Nenavštevuje moji rodinu, i přestože já k jeho rodičům jezdím pravidelně. (hlavně tedy kvůli dětem a tchýni se kterou mám pěkný vztah) Rozčilují mě drobnosti, kterýh si on nevšimne, zapomene na moje narozeniny, na můj svátek, nemá ani tucha o výročí svatby. LEckdy ani netuší, že se blíží narozeniny dětí.
Celý jeho volný den spočívá v (jak on rád říká) odpočívání u pc nebo u TV. Když mu navrhnu, at jde s náma ven, nebo na výlet, tak hned vymyslí 100důvodůproč ne. Ale jakmile se mu ozve kamarád, tak to hned startuje auto a jede s ním kamkoli…Přijde mi, že si žije svůj život a já mám toto za trest…vězení…Jedinou útěchou jsou mi mé děti, které už jsou z pochopitelných důvodů na mě úplně závislé.Máte to doma někdo podobně? :(

Myslis si ze tohle je normalni chovani otce a manzela? Ani nahodou.. to je prvni vec. Tobe nevadi ze s vama jako otec a manzel neni doma kazdy den jako v jinych rodinach? A co se tyce sexu si myslis ze to dokaze takovou dobu vydrzet kdyz je furt pryc? Ses jenom jeho sluzka bohuzel. Jak si to zaridis takovy to mas. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5405
30.4.17 20:03
@Anonymní píše:
Něco o mě:
Celý jeho volný den spočívá v (jak on rád říká) odpočívání u pc nebo u TV. Když mu navrhnu, at jde s náma ven, nebo na výlet, tak hned vymyslí 100důvodůproč ne. Ale jakmile se mu ozve kamarád, tak to hned startuje auto a jede s ním kamkoli…Přijde mi, že si žije svůj život a já mám toto za trest…vězení…Jedinou útěchou jsou mi mé děti, které už jsou z pochopitelných důvodů na mě úplně závislé.Máte to doma někdo podobně? :(

Ne, nemam to doma podobne, zaplat panbuh. Jak jste si nastavila pravidla a meze, tak v nich Vas muz hraje. Blby je, ze jste na nem nejspis i financne zavisla, takze odejit nemuzete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 20:04

@Jogrr prijde po dlouchych dnech k rodine a zene a jeste je hnusnej no to me po… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1094
30.4.17 20:17

Takhle male deti muze „nebavi“. Detem se zavinaji vic venovat, az kdyz z nich vyrostou partaci. Cca kolem 5-6.

Jeho chovani v poradku taky neni, ackoliv se drzi tradicniho rozdeleni roli. Muz vydelava, zena se stara.
Zkusila jsi nekdy vypnout jistice pc a tv a zkusit si promluvit? Ze je obdivuhodne, jak dokaze zabezpecit rodinu a ze chapes jeho narok na odpocinek. A ze bys rada, kdybyste relaxovali spolu. Deti uz vnimaji fungovani rodiny a pokud s nimi nenavaze vztah ted, pozdeji se mu to bude tezko dohanet. A ze se bojis vaseho vzajemneho odcizeni a nerada bys, aby se vam rozpadla rodina. Zijetevedle sebe jako dva cizinci.
Zkus navrhnout llan na dobu, co je doma. Napr. 1 vecer bude venovat tobe, jeden ma pro sebe a kamarady a treti budete travit spolu jako rodina.

Dle popisu prace, neni nahodou kamionak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
30.4.17 20:19
@Natalienaty1 píše:
Myslis si ze tohle je normalni chovani otce a manzela? Ani nahodou.. to je prvni vec. Tobe nevadi ze s vama jako otec a manzel neni doma kazdy den jako v jinych rodinach? A co se tyce sexu si myslis ze to dokaze takovou dobu vydrzet kdyz je furt pryc? Ses jenom jeho sluzka bohuzel. Jak si to zaridis takovy to mas. :nevim:

Co to je za hlasku, jak si to zaridis takovy to mas? Ona zakladatelka urcite presne tohle chtela, manzela si tak vychovala a desne ji to bavi :roll:…manzel je proste sobec, co mysli jen na sebe a evidentne ho bohuzel rodina a manzelka vubec nezajima, proste si zije po svym. Bohuzel nevim co ti poradit, mela jsem doma to same v blede modrym a skoncilo to rozvodem. At jsem delala co jsem delala, po zlym po dobrym, stejne si jel tu svoji a pak se hrozne divil kdyz jsem mu rekla ze koncim. U nas to doslo tak daleko ze me i podvadel. Podle me se takovy chlapi nezmeni i kdyby jsi se na hlavu stavela. Bohuzel. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.17 20:22

@demian Děkuji za názor. Nene není kamionák, pracuje ve stavebnictví. Já mu rozhodně jeho nárok na odpočinek neberu, to rozhodně ne. Jenže ted byl třeba doma měsíc v kuse. Jezdil jen na školení, takže vyjížděl ráno v 7 a ve 12h byl doma. A stejně si nenašel ani hodinku pro nás.
Ale aby to nevypadalo, že hledám chyby jen na něm. I já umím být protivná. Dost často se mi poslední dobou stává, že už vstávám z pocitem, že to zase bude den na h… a už jen co otevřu oči, se těším, až zase bude večer a já budu moci jít spát. Takže se pak ani přes den nesměju, spíš funguju jako robot :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
14653
30.4.17 20:23
@Anonymní píše:
Něco o mě:

Je to hodně o výběru partnera. Jistě se nezměnil ze dne na den. Jenom jsi to možná doteď přehlížela. Tady je každá rada drahá. Chce to hodně spolu komunikovat. V klidu mu řekni o všech svých pocitech tak, jak jsi to sem napsala. Trvej na změně. Přenastav pravidla. Doporučuji návštěvu manželské poradny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 20:24
@Anonymní píše:
@demian Děkuji za názor. Nene není kamionák, pracuje ve stavebnictví. Já mu rozhodně jeho nárok na odpočinek neberu, to rozhodně ne. Jenže ted byl třeba doma měsíc v kuse. Jezdil jen na školení, takže vyjížděl ráno v 7 a ve 12h byl doma. A stejně si nenašel ani hodinku pro nás.
Ale aby to nevypadalo, že hledám chyby jen na něm. I já umím být protivná. Dost často se mi poslední dobou stává, že už vstávám z pocitem, že to zase bude den na h… a už jen co otevřu oči, se těším, až zase bude večer a já budu moci jít spát. Takže se pak ani přes den nesměju, spíš funguju jako robot :oops:
najdi si jineho kdo ti da lasku a pozornost. Tento partner te nemiluje a evidentne nema rad ani deti jinak by se mu po vas styskalo a vynahrazoval by vam to vsema zpusoby.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1914
30.4.17 20:24

To je smutny, no. Misto, aby se na vas tesil, tak nezajem. Kdyz nechce do kina on, nejaka kamaradka ci znama by nesla? Asi by chtelo mu to polopate vysvetlit, rict tve pocity- zadne naznaky, ale narovinu. Bud udelate nejaky kompromis nebo ti z toho hrabne a stejne od nej odejdes. Pochopila bych, ze si chce z prace oddechnout, ale musi cast sveho volneho casu venovat rodine. Kolik volneho casu pro sebe mas ty? Kdyz s nekteryma lidma asi neni zadna domluva a to je zacatek konce :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
30.4.17 20:26

No pochopila jsem, že jezdí domů za jídlem, gaučem a počítačem. A co za tebou??? Máte mezi sebou ještě vůbec nějaký vztah?
On by frajer potřeboval pořádně srovnat - rozvalit se k počítači a řvát po manželce, která je sama na domácnost a děti, toooo jako fakt ne-e. No jo, jenže otázka je, jestli když na něj zařveš zpátky, jestli ti neřekne ať táhneš. Protože nepamatovat si narozeniny, neřešit návštěvy, chovat se popsaným způsobem… holka moje, takhle láska a partnerství nevypadá.
Ohledně tří dětí ti nebudu nakládat na záda, jen bych si přála, aby tyhle debaty četly všechny holky, které nutně potřebují dítě hned po dvacítce nebo ještě líp před ní. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 20:28

Hodne smutne je ze kdyz si budou chtit promluvit dopadne to tak ze jemu to bude uplne jedno a ona bude mit akorat vykriky do vzduchu. Zapamatuj si jednu vec pokud te miloval nebo by mu bylo smutno delal by tyhle veci sam od sebe.. zapomene na narozeniny? Zenska on te ma uplne v pr…promin ale tohle je uz prehnana ignorace ze strany partnera. Jednoduse ho nedonutis aby tohle vse delal musi to chtit od citu a srdce a to on evidentne neciti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.17 20:30

@LAlezane To bych zase takhle nestavěla. Já svoje děti miluju nadevšechno na světě a věř mi, že jim dávám vše, co můžu. Snažím se, aby nijak nestrádaly, takže na výlety nebo procházky s nimi jezdím sama. Chodíme denně na hřiště, aby byla hlavně starší dcera mezi dětmi. Nemyslím si o sobě, že bych byla v něčem horší máma, než starší ženy. Zakl

• Nahlásit
  • Citovat
30.4.17 20:32

Poslední dny (možná roky, netuším ;) ) je tu na toto téma jedna diskuze za druhou. radu nemám, ale je zarážející, že je tolik můžu, kteří si pořídí děti a pak chtějí místo rodinného života klid a sedět u televize nebo počítače. Radu nemám, ale vzkaz pro tyto „partnery“ ano: Proberte se! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3549
30.4.17 20:33

Jakobys popisovala život moji kamarádky, až jsem si myslela, že to je ona… no, hrůza. Mrzelo by mě to, jsi mladá a máš právo na to si užívat. Takového lineho povalece bych doma nesnesla. Pokud se máte dobře, začala bych si dávat peníze stranou, abych měla do začátku, až se rozhodnes a půjdeš pryč, na kauci na byt atd. Řekni mu to a dej mu nějaký čas, když to nezmění tak jdi pryč. A rozhodně ho prestan obskakovat, nejsi jeho sluzka a bohužel mu ani nestojís zato aby ti koupil byť jen maličkost k narozeninám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama