jen se ptám :-) Seminárka těhotenství a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimulinka
Nováček 2 příspěvky 15.02.09 17:03
jen se ptám :-) Seminárka těhotenství a porod

ahojky maminky, ani nevíte jak vám závidím vaše nejkrásnější období, já si na něj budu muset ještě dlouho (pár let) počkat. :-) Ale proč jsem se rozhodla sem napsat? Mám neobvyklý dotaz či prosbu. Blíží se nám zkouškové a já jsem si vyfasovala těhotenství a porod, musím vypracovat průběh těhotenství to jest kontroly, vyšetření a podobně. Což o to není to nic až tak těžkého, ale jelikož jsem studující tak se v mém okolí nenachází žádná těhulka a prosit někoho na ulici tak to fakt ne :-). Proto by jsem chtěla touto cestou poprosit některou hodnou těhulku, která se nade mnou smiluje a pomůže mi. Nepotřebuji osobní údaje nic takového vůbec, ale chtěla jsem poprosit jeslti by některá byla ochotná okopírovat a zaslat mi Těhu průkaz na maila jen vyšetření, kontroly aby jsem se měla čeho chytit a vypracovat těhotenství až do porodu. Nikoho nenutím jen se ptám. Jen by mi to ulehčilo práci. Předem díky a jinak se nezlobte, že jsem otravovala a všem hodně štěstíčka a spousty hodných a zdravých dětiček. mějte se krásně :)

Reakce:
Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 15.02.09 21:36

Ahoj, no víš, oni ten průkaz v porodnici zkonfiskují, takže až do porodu by ti to mohl poslat jedině někdo těsně před TP. Jestli ti jde o vyšetření, která je třeba absolvovat, zapátrej spíš v diskusích, určitě to tu je. Z té průkazky bys stejně celkem houby vyrozuměla (i těhotná často rozumí houby). Měj se.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 15.02.09 22:06

Ahoj, jeden pěkný příspěvek je na uvodní strane a jmenuje se ,, Jak jsem prožívala své první těhotenství'' . Snad to nebude autorce vadit. Ale má to pěkně podrobně napsaný od záčátku do konce těhu. Z prukazky toho moc nevyčteš. Tak at se zadaří :)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 15.02.09 22:08

Jo a mě mudra nechala oba prukazy, prej pro vzpomínku :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.09 22:41

taky těhu prukaz mám i když jsem už rodila,ale s toho nic nevyčteš kromě datumu

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 16.02.09 00:42
Kykoušek píše:
Jo a mě mudra nechala oba prukazy, prej pro vzpomínku :lol:

Hej, tak to je protekce. A čemu temu mi je vzali? (Měla jsem na tom prvním fakt mooooc pěkné miminko.)

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.09 08:50

Tady ti dám odkaz na přesné KO v těhotenství - já chodím zatím úplně přesně podle odkazu :wink: :wink: :wink:
Snad ti to k něčemu bude
 http://maminky.eu/…hotenstvi-7/

mimulinka
Nováček 2 příspěvky 16.02.09 09:22

Krásný ráno všem :) jojo vím jsou to čmáranice, samá zkratka a člověk by se v tom nevyznal, ale právě o ty zkratky mi jde :) proto jsem se jen zeptala jeslti by je někdo mohl ofotit nebo opsat, dostala jsem ho k mé zkoušce i s porodním plánem ale ten jsem zvládla :D :D teda všem vám závidím to štěstí z vás jen září, už se těším až taky budu v očekávání, :) je to krásné vidět ty malé drobečky :D i když vychovávat jedno vydá za deset miminek v porodnici 8) :wink: jinak všem mooooc děkuju za reakce a pomoc :) a ať vám to dobře dopadne a máte ty drobečky zdravé :wink:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 16.02.09 12:10
[quote:670817f38­1]Hej, tak to je protekce. A čemu temu mi je vzali? (Měla jsem na tom prvním fakt mooooc pěkné miminko.)

Lentilkah: tak se zeptej mudry, že by jsi ho chtěla. Alespon okopírovat. Vždyt to je tvuj prukaz :wink:

Euphorbia
Kecalka 268 příspěvků 16.02.09 20:01

Já těhotenský průkaz mám, někdy i celkem podrobné záznamy. Dokonce mám dva monitory ještě z porodnice, zprávu o porodu, zkrátka jsem stará archivářka a ač v jiném oboru studovaná, medicína mě zajímá :)

Jestli máš zájem o něco z toho, napiš mi SZ. Rodné číslo a jméno bude ovšem začerněno 8)

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 16.02.09 21:46

Mé průkazky teda zůstali vždy v porodnici. Ani mě nenapadlo, že by šlo jinak? Jenom teda fotečky z UTZ ty jsem si vyndala, ale průkazku mi teda vzali.

Berenike
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 18.02.09 17:36

Taky mi průkazku vzali v nemocnici :-( kdybych to věděla dřív, ofotím si ji :-( chtěla jsem si ty váhy a údaje nechat :cry: no nic, někdo má holt štěstí .....

Hodně štěstí s diplomkou, já už si to bohužel nepamatuju, takže nepomůžu…

Nikynka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.09 18:54

Ja teda nevim,ale u nas se taky prukazky nechavaji…
kamaradce ho vzali a ona si o nej rekla a zase ji ho dali…
Podle me,je to nas prikaz a proc by ho mel nekdo brat a nechtit vratit???
Ja jim ho tedy taky nenecham :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >