Reklama

Jen tak jít a nakoupit dětem oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 21:23
Jen tak jít a nakoupit dětem oblečení

Tohle mě napadlo, když jsem byla o víkendu v OC s dcerou shánět přezůvky do školy a balerínky k sukni. Jak by to bylo fajn, jen jít a vše nakoupit - nemuset shánět po bazárcích atd., domlouvat se na předání, chodit na poštu… pak to nesedí… Jak by bylo fajn, jít a koupit bundy, boty, kalhoty - třeba klidně za jedno odpoledne. Z finančních důvodů tohle nezvládáme (máme 3 děti různého pohlaví), hodně po sobě dědí, ale ne vše. Nechci nic řešit. Jsem si vědoma toho, že je to zcela přízemní „problém“, jen si říkám, jestli po tom také někdo touží jako já :-).

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 21:32

Já jdu občas a jen tak něco nakoupím občas s mladší dvou letou,to jdeme na hračky. Nebo jdeme se staršíma holkama od přítele a ony si prostě něco vyberou. je to fajn jen tak dívčí odpoledne bez malé dvouleté. Ale jinak holky jsou tři a taky dědí jedna po druhé a co je třeba sháním na netu přes bazárky. Ale jsem na oblečení náročná, takže top stavu to musí být i tak. Ale já to mám ráda shánět na netu a pak mám radost jak seženu něco top třeba i v sekáči. A hlavně top za top cenu :-). Jako třeba teď mám pro nejstarší už zimní bundu za luxusní cenu.

Safrunka
Povídálka 24 příspěvků 03.09.18 21:33

3 ruzna pohlavi? 8o :dance: :mrgreen: :pankac: :mavam: :nevim: :mrgreen: :jazyk:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 03.09.18 21:34

Netoužím. Nové oblečení si můžu koupit, ale nedělám to. Příjde mi to škoda peněz, je to neekologické a co mě poslední dobou hodně štve je ten přehnaný konzum kolem. Jako by se lidi zbláznili a museli mít všechno.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 21:37
@Martina84 píše:
Netoužím. Nové oblečení si můžu koupit, ale nedělám to. Příjde mi to škoda peněz, je to neekologické a co mě poslední dobou hodně štve je ten přehnaný konzum kolem. Jako by se lidi zbláznili a museli mít všechno.

Ono ve slevách už to vyjde hodně stejně jako starší. Jen já mám tu radost z těch kousku co nikdo nemá. a ještě za luxusní ceny. Ale pak je to ten přehnaný konzum…nebo dcera toho má až moc. Dneska jsem vlezla do sekáče s kámoškou a říkám pro Káju nic…!! A dala jsem to :D

lampicka11
Závislačka 3318 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 21:38

Taky bych brala mít neomezenou kreditní a házet věci do košíku jak v Americkych filmech :lol: .
Ale popravdě, když už jsem měla více peněz tak mi bylo líto naopak je utratit za oblečení a radši jsem je schovala na výlety :nevim: .

_0812_
Kecalka 463 příspěvků 03.09.18 21:41

Tak já na dceru mám hodně po ségrách, ale když prostě chci a potřebuju, tak jdu do obchodu a koupím tam co je třeba i něco navíc. Ale zase mám jedno dítě a nakupuju v Takku, Pepcu nebo Tescu FF. Na tu chvíli než mi z toho vyroste mi to dostačuje a nekupuju přehnané drahé. Zato na sebe už bych uvítala opravdu mega nákup, oblečení jsem si vyjma semtam trička nenakupovala dobré tři roky :mrgreen:

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 03.09.18 21:43

Hruza bohuzel dnesni matky si nadelaji deti pak to takhle dopada obleceni po bazarech fuj

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15524 příspěvků 03.09.18 21:46

Hadrů jsou všude kvanta za pakatel, někdy mám pocit, že se v nich až topíme :jazyk: Hodně praktikujeme s kamarádkami různé výměny, takže kolují igelitky a pytle s oblečením :palec:
Kupovat nové, zvláště pak dětem, mi přijde až škoda, i z hlediska ekologie :think: Když mi něco chybí, zajdu do sekáče a obvykle seženu :think: Zásilkové bazárky nepraktikuji, právě kvůli pracnosti, zdlouhavosti procesu a nejistému výsledku :think: V sekáči vyzkouším a hned vím :think:
Jinak pobavila mě hláška „tři děti různého pohlaví“ :mrgreen: Byt samozřejmě chápu, jak to zakl myslela :kytka:

Příspěvek upraven 03.09.18 v 21:47

Mistee
Kecalka 416 příspěvků 03.09.18 21:46

@nataniela1???? 8o 8o 8o :roll: :zed:

Romilda
Kecalka 401 příspěvků 03.09.18 21:49

Tak já nakupuju 50/50 (bazar vs. nové) Za ty roky, co mám děti už vím, kdy a kde co nakoupit, takže i dost ušetříme. Oblečení nenakupuju v Lindexu, kde stojí bodyčko i 400,– Kč ( za ty prachy koupím v Lidlu, nebo Kaufu i šestery) ale radši zajdu do Kiku, nebo teď se těším na podzimní bazarky pořádané maminkami, kde je to vůbec nejlevnější,tam nechám vždycky majlant, ale odnáším si vždy tašku plnou krásných věcí. Takže radost veliká, že ušetříme a je to i svým způsobem šetrné k přírodě.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 362 příspěvků 03.09.18 21:50

Já mám ráda bazárky, sekáče. Ve většině je to jako nové, spousta akorát bez cedulky, značkový a člověk si odnáší hromadu za cenu 3 nových, značkových věcí. :) Na sebe koupím nové, jelikož předpokládám, že to nějaký ten měsíc unosím. Ale pro malé dítě které si to může lehce zničit je to obrovská výhoda a pro mimčo které z toho za měsíc, dva vyroste ani nemluvě. Ale chápu, jak to myslíte. My to měli doma stejně, zase si teď ale nových věcí mnohem víc vážím a co si pamatuji, tak jsem po tom jako dítě ani netoužila. Taky jsem dědila a měla jsem hlavně radost, že se mi věci líbí. :dance: ;)

renap
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 03.09.18 21:51

Tak já to tedy mám právě naopak,utrácet bych mohla,i kdybych dala měsíčně několik tisíc za hadry,tak je to jedno. Ale vyloženě nesnášim lezení po krámech,vidim OC a chytá mě migréna. Víceméně všechno,samozřejmě kromě fuseklí a spodního prádla nakupuju na bazaru,hlavně na MMB. Strašně mě to baví a dají se tam sehnat kvalitní značkové věci,nenošené,nebo téměř nenošené v super stavu za zlomek pořizovací ceny. A většinou to pak ještě i prodám. Takže šetřim ,peníze i životní prostředí a ještě mam z toho radost.
My spíš utrácíme za zážitky,než za hadry,přijde mi to zbytečný .

jenny.fields
Generální žvanilka 24584 příspěvků 03.09.18 21:51
@Safrunka píše:
3 ruzna pohlavi? 8o :dance: :mrgreen: :pankac: :mavam: :nevim: :mrgreen: :jazyk:

Co umet cist???? 8) ;)

Evickamicka
Stálice 92 příspěvků 03.09.18 21:52

@nataniela1 a jak to dělali naši rodiče? Jedno tričko odnosila polovina vesnice a zvládli jsme to. To je lepší aby každá mamina kupovala nový a sotva by z toho dítě vyrostlo tak by se to vyhazovalo?? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama