Jen tak pokecat o všem možném

13
14.5.20 20:39

Jen tak pokecat o vsem moznem

Zdravím vás holky, jen se nudím a chtěl bych pokecat na jakékoliv téma. Nechce některá jen tak pokecat? Su jen „debilní“ řidič kamionu, co všechny zdržuje a všem zavazí, ale najednou v této situaci jsem i potrebný, když vozím potravinu. A najednou už nezavazím a nezdržuju, zas jen do doby až se toto opatřeni zruší a vše bude jak před koronou, kdy zese budeme kamionaci ti nejhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

262
14.5.20 21:48

Co dělá kamioňák na emiminu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
14.5.20 21:54

Dobrá otázka. Co tu dělá zbytek chlapů a nejsou kamioňáci? To nejsem človek, když řídím kamion?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
14.5.20 21:58

Jsi člověk. Nemyslela jsem to zle. Jen mě to udivuje:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
14.5.20 22:13

Mám taky rodinu, tři děti, manželku a starosti i radosti všedních i nevšedních dní, jako každý. Myslíš, že kamioňák si nemá o čem povídat v emiminu? Že je to jen drsoň co řídí velké auto? V poho já vím, že je to divné, že su tu, ale má otazka"proč ne"? Máme tu zákaz, protože jsme kamioňáci? Jsem tu, protože žiju s dětmi, manželkou a tady to je přece o tom, né? ( rodina, vztahy, sex, deti atd)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
14.5.20 22:17

Je to nevídané nic víc v tom nehledej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
14.5.20 22:30

V pohodě, nehledám v tom nic, jen jsem vysvětlil proč bych tu nemohl být. Jakeho chlapa ty si představuješ co řídí kamion? Nezlob se byť tu práci mám rád, ale o ní se mi moc psát nechce. Su rád, že zastavím a můžu si pokecat o čemkoliv jiném jen ne o tom co jsem dělal, protoze za celý den su rad, že můžu"vypnout" sice jen do rána, ale diky bohu aspoň za těch pár hodin klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
14.5.20 22:56

Tak když se nechceš bavit o tvé práci atd, tak ti nemusím říkat jakého chlapa já si představuji co řídí kamion :lol: Co tedy děláš ve svém volnu mimo toho, že se věnujes rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
15.5.20 06:27

Musím souhlasit, taky se mi nechce mluvit o praci, když mám po práci :lol:. Jinak chlapů je tu spousta, dost se jich vydává i za ženský a mají z toho pr.del 8), holt když se ajťáci nudí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama