Jen tak, při neděli :-) záhada se skleničkou

9549
7.2.16 12:24

Jen tak, při neděli :-) záhada se skleničkou

Ahoj a dobrou chuť při nedělním obědě :-)
Jelikož jsem doma sama, manžel vzal děti za sněhem na hory, tak mě napadlo jen tak pro pobavení napsat, jaká záhada se nám onehda stala. Je to fakt hloupost, ale zatím nevysvětlitelná ;)
Mám doma jogurtovač na 7 skleniček, každá má jinak barevné víčko. Jogurty v těchto skleničkách vozíme i na chalupu. Víkend po Silvestru, kdy jsme měli na chalupě pozvané dvě rodiny, jel na chalupu jen manžel s kamarádama, na běžky a slavit narozeniny a tak. Když se vraceli, volal mi, že našel na botníku poloprázdnou skleničku s jogurtem, kterou jsme tam asi minule nechali, tak ji vezme domů. Jenže mně žádná sklenička nechyběla! Opravdu je to naprosto identická sklenička s oranžovým víčkem, kterou mám doma. Obvolala jsem všechny, kteří nás kdy navštívili na chalupě, jestli jim tato sklenička nechybí, i když vím, že jogurtovač s tímto typem skleniček mám jen já, jinak nikdo. Skleničku jsem podrobila zkoumání, má i stejná jakésik ta sériová čísla a písmenka vespod, naprosto shodný závit, naprosto shodné víčko - ale je osmá :-)
Vrtá nám to všem od té doby hlavou, neboť jogurty dělám velice často, skleničky mám pořád v ledničce na očích.. jen tu jednu místo do jogurtovače ted musím dávat na topení 8)
Jsem opravdu zvědavá, jak se (pokud se) tato záhada jednou vyřeší.
Kdyby vás napadlo jakékoliv vysvětlení, sem s ním! Ale od známých opravdu není.. leda že by se nám tam potvory skleničky bez dozoru množily :jazyk:
Hezkou neděli přeji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9878
7.2.16 12:31

Asi od vaší rodiny z jiné dimenze. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6079
7.2.16 12:32

@Iffka množí se, zkus DNA :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
7.2.16 12:32

Nekdo z rodiny ji rozbil, ztratil, utopil…
A aby jsi to nepoznala, tak ji rychle koupil(sehnal).
Ale mezitim se nasla ta puvodni a je to :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
7.2.16 12:33

A jeste me napadla jedna moznost, ale moc bych do ni nerypala… :D
A to, ze kdyz byl manzel na chalupe jen s kamarady, tak tam treba byly i nejake kamaradky :oops:
A jedna z nich si privezla jogurt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
7.2.16 12:38

Nemohla tam být od začátku jako náhradní??..a nějak se s tou druhou oranžovou míjely:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
7.2.16 12:41

Nechci roztomilé téma nějak shodit, :D ale podobné záhady řeším skoro s čímkoliv. Jakmile člověk má víc než jednu domácnost a nežije vyloženě sám, vždycky se něco vyskytne. Kdybyste, holky, věděly, co u nás je lichých ponožek, ručníků nevíme odkud, atd… :D
Už se těším na demenci a sklerózu, kdy mi to bude úplně jedno… :D

• Citovat
  • Upravit
10668
7.2.16 12:46
@sara1000 píše:
Nekdo z rodiny ji rozbil, ztratil, utopil…
A aby jsi to nepoznala, tak ji rychle koupil(sehnal).
Ale mezitim se nasla ta puvodni a je to :lol:

Ta původní rozbitá? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jela
7.2.16 12:49

@Iffka to jsou takove kuchynske nevysvetlitelne zahady. My mame doma nevim jak sedmej nuz, i kdyz set priboru je po 6. nikdo nevi, kde se tam vzal, naprosto identickej nuz, stejna znacka, proste stejnej. A puvodni baleni je takove darkofe, jsou tam zarezy na misto pro kazdej kus, a opravdu jich tam nebylo 7.
tak to neresime :mrgreen:
Myslim, ze se najdou dalsi holky, ktere neco takoveho doma taky maji

• Citovat
  • Upravit
26556
7.2.16 12:51
@sara1000 píše:
A jeste me napadla jedna moznost, ale moc bych do ni nerypala… :D
A to, ze kdyz byl manzel na chalupe jen s kamarady, tak tam treba byly i nejake kamaradky :oops:
A jedna z nich si privezla jogurt…

No to mi přijde pravděpodobné. Nebo možná nějakému kamarádovi vypadla z tašky a byla od jeho „kamarádky“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
7.2.16 12:53

Takhle máme doma ručník, utěrku, dvě mističky a knížku… :nevim: Vždy jsme obvolali všechny, co šlo - nikomu nikdy nic nechybělo. Tak už to neřeším, bych se z toho musela zbláznit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
7.2.16 12:54
@Jela píše:
@Iffka to jsou takove kuchynske nevysvetlitelne zahady. My mame doma nevim jak sedmej nuz, i kdyz set priboru je po 6. nikdo nevi, kde se tam vzal, naprosto identickej nuz, stejna znacka, proste stejnej.
:D :D :D
To je ale ta lepší varianta, že.
Já mám zase svých svatebních příborů naprostý nedostatek, ale v tomto případě bohužel vím, kam se ztratily. Zachránila mě Vaňkovka a obchod NANU, kde jsem dokoupila vyhovující příbory do „páru“. :)
  • Citovat
  • Upravit
9549
7.2.16 12:55

@Jela a přesně proto jsem vám to sem napsala, abyste mě uklidnily, že JSEM NORMÁLNÍ! :-D že takové věci se běžně dějí.
@sara1000 kdepak, měla jsem jich pořád 7, jogurty dělám minimálně jednou týdně už několik let, takže tohle by neprošlo.. a nápad se slečnami je velice zajímavý, asi manžela podrobím důkladnému výslechu :jazyk: naštěstí znám jak jeho, tak jeho kamarády, takže v tomto jsem naprosto klidná. Ale legraci si z něj udělat můžu, to je fakt!
@coninka nee, jogurtovač byl zakoupen se 7 skleničkami, víc se jich tam fakt nevejde, ani do origoš krabice :think:

joooo, kdyby se tak třeba daly rozmnožit i peníze, to bych po záhadě vůbec nepátrala a množila a množila a bylo by mi jedno, že mám skleničku navíc :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
7.2.16 13:13

Tak to mne vecne neco chybi, nez ze by prebyvalo - ponozky, pribory, uterky, to nam tu nekdo zere, ale nikdy nic neprida :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9878
7.2.16 13:16

@KPKristy Přemistují se k těm štastnějším rodinám, kde to potom přebývá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu