Jen tak pro pokecání :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9792 příspěvků 21.01.18 13:40
Jen tak pro pokecání :)

Přeji krásnou neděli :mavam:

Toto téma zakládám jen tak pro pobavení a odhlechčení :) nevím jak to popsat aby to vyznělo tak jak to mám namysli :lol:.

Co musí být tak a né jinak? :D

Třeba to že když ležím v posteli nemůže mi z té postele koukat ani noha ani ruka a musím být přikrytá až po krk i v léte nebo nedokážu usnout. Nebo že nedopíjím spodky u čajů, kafí a všeho možné :mrgreen:.

Je to možná hloupá diskuse ale jen tak na pokecání jak jste na tom vy? :mrgreen: :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 23729 příspěvků 21.01.18 13:45

Tak já musím mít na každé pití čistý hrneček nebo skleničku…nedo­lévám…mám velkou spotřebu čistého nádobí ;).

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 21.01.18 13:47

Když odněkud přijedu domů, musím jít hned čůrat, i když nepotřebuju. A když je tam přítel, jsem úplně nepříčetná, že mi kazí rituál. Říká mi pak “má autistická dívko”. Neovlivním to, jsem v tomhle fakt divná :lol:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 21.01.18 13:50

To, co jsi napsala, pro mě platí taky :mrgreen:. Napadá mě to, že bezprostředně po vaření musím umýt nádobí a sporák. Žádné takové, že to nechám ve dřezu na pak. Když si holím nohy, musím vždycky začít levou :mrgreen: :mrgreen:. Věšet prádlo musím já, po příteli to vždy předělám :oops:.musí být ustláno, ne rozkopané peřiny… Když dojíme, okamžitě umírám stůl, byť není třeba, a rovnám židle. Nesnáším hadry po židlích, křeslech atd a ve skříni musím mít komínky, žádný hala bala naházený :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.01.18 v 13:51

Tableta
Závislačka 3936 příspěvků 21.01.18 13:50

Knoflíky u duchny a polštáře musí směřovat vždy směrem k nohám, jinak neusnu.

Všechny dveře musí být zavřený a všechny židle zasunutý.
Jo a talířky po dojezení vždycky perfektně vyškrábu lžičkou a tu pak olíznu. Talířky ale nevylizuju :mrgreen: Vlastně nádobí myju skoro čistý :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.01.18 v 13:53

Bandii
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 21.01.18 13:51
@Tableta píše:
Knoflíky u duchny a polštáře musí směřovat vždy směrem k nohám, jinak neusnu.Všechny dveře musí být zavřený a všechny židle zasunutý.
:pankac: přesně tak :mrgreen:

michee
Závislačka 3584 příspěvků 2 inzeráty 21.01.18 13:52

@Petruna21 s tou postelí to mám úplně stejné, léto, zima, prostě musím být zamotaná do své deky.

M-A
Kecalka 161 příspěvků 21.01.18 13:52

@Tableta taky :lol:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 21.01.18 13:53

@Tableta přesně :lol: a taky hned uklízím nádobí, i v průběhu odkládám přímo do myčky, co nejde hned umyvam :lol: oblečení musím taky hned po příchodu uklidit :mrgreen:

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 1988 příspěvků 21.01.18 13:57

Když přijdu zvenku, musím si umýt ruce předtím, než na cokoli sáhnu. blbé je, že si třeba jdu hned umýt ruce, pak si uvědomím, že se mi chce na wc a poté si je musím umý znovu :lol: takže si myju ruce dvakrát během pěti minut po příchodu :)

neusnu přes den, to už musím být opravdu unavená, musí být na spaní prostě tma nebo šero, knoflíky od peřiny mám také raději u nohou…

strašně mě štve máchat nové nádobí, takže zásadně piju z jednoho hrnku celý den:)

Petruna21
Echt Kelišová 9792 příspěvků 21.01.18 14:04

@Tableta S těmi knoflíky to mám taky tak hrozně mě to rozčiluje když je má přítel u sebe tak že mu vezmu deku a obrátím mu to vždy nadává že jemu to nevadí :mrgreen:

Uživatel je onlineSára 1
Echt Kelišová 8540 příspěvků 21.01.18 14:07
@Tableta píše:
Knoflíky u duchny a polštáře musí směřovat vždy směrem k nohám, jinak neusnu.

Všechny dveře musí být zavřený a všechny židle zasunutý.
Jo a talířky po dojezení vždycky perfektně vyškrábu lžičkou a tu pak olíznu. Talířky ale nevylizuju :mrgreen: Vlastně nádobí myju skoro čistý :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.01.18 v 13:53

Taky jsem to tak mela, ale teď nastal problém - mám povlečení, které má zip na straně. :nevim:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9171 příspěvků 21.01.18 14:09

Nesnáším nacinani novych balení před využíváním tech původních :cert: a to i u parfémů. Ale nejvíc mne to depta u stavy. Když je otevřená pomerancova, tak se proste pije ta a borůvkovou budou mít az na ni prijde rada :cert:

Miriana
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 21.01.18 14:16

Perinu povlikam vzdycky tak, aby to co bylo pred tim u nohou tak aby bylo zase u nohou.

Uživatel je onlineKalamityJohn
Kelišová 5680 příspěvků 21.01.18 14:21

Krájet chleba z obou konců prostě nedovolím.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama