Jen tak se chci podělit - mám radost :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 05.08.10 20:54
Jen tak se chci podělit - mám radost :)

Ahoj, jen se chci s někým podělit o radost. Máme za sebou tři nepočurané noci, aniž bych musela malou budit na nočník :dance: :dance: :dance: Bez plínek je od 19ti měsíců, a to i na noc (sama plínu nechtěla) a doteď jsem ji musela vždy po dvou hodinách spánku posadit na nočník (i když u toho spala a o čurání nevěděla).

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Shílenka
Závislačka 2972 příspěvků 05.08.10 20:57

Tééédy, výborně… malá je šikulka :palec: :palec: :palec:

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.10 20:58

Nooooooooooo, moc a moc gratuluji, šikulka :srdce:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 05.08.10 20:59

Sikulka :palec: :palec:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 05.08.10 21:00

Taky se připojuji a gratuluji :palec: :palec:

Kamca78
Kecalka 425 příspěvků 05.08.10 21:00

gratuluji…máš doma velkou šikulku :kytka: :potlesk:

kacabus
Kelišová 6885 příspěvků 05.08.10 21:02

Je moc šikovná.gratuluji!

kitty25
Neúnavná pisatelka 16073 příspěvků 05.08.10 21:02

gratulace.

my jsme tři noci bez pleny, ale musíme čůrat. ale i tak paráda, protože kdybych mu plenu nechala, nedostali bychom se nikam

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 05.08.10 21:03

""http://www.ce­lysvet.cz/skin/smi­le/s8188.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s8188.gif

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 05.08.10 21:05

Ahoj chápu Tě :kytka:
Malá je bez plínek od 18.měsíců, od 19.měsíců na ven i v noci :dance:
Buď spí celou noc bez probuzení nebo se budí sama. Já buzení v noci na čurání neuznávám, zvlášť u takového prcka, to bych raději nechala plenku. Ale každého věc.

Napřed jsem samozdřejmě dávala plenu do obchodu, do auta, ale teď už jen, když jdeme na velký nákup nebo jedeme autem. V autě není vždy možnost urychleně zastavit a z obchodu plného lidí se taky hned nedostanu.

Za začátku jsme s sebou všude nosili nočník, nedokázala se vyčurat v závěsu na rukách, teď už to umí :palec: Ale stejně jsem pro pohodlí nás obou objednala s mimibazaru cestovní skládací. Budeme ho používat hlavně jako redukci na WC na návštěvách, protože malá je od minulého týdne velká holka a nechce nočník, jen WC :-D

No a na hřišti maminky jen tiše závidí. Zvlášť ty, jejichž děti mají kolem 2 let plenu.
To není narážka, i moje první dítě mělo plenu do 2 let.

Ostatní, nezlobte se na nás za tuto diskuzi a za to, že se tak nekriticky chlubíme :mrgreen: :lol:
Já mám radost hlavně z finanční úspory, pleny téměř nepotřebujem. A tu „tichou závist“ si taky trochu užívám. Za pár měsíců už to nebude „vidět“. Malá nebude mít na čele napsáno: „odplenkováno v 18.měsících“ :dance:

Příspěvek upraven 05.08.10 v 21:13

j.citra
Echt Kelišová 8078 příspěvků 05.08.10 21:06

Gratuluju,šikulka:-)Jen tak dál!:-)

KIKOLETEK
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 05.08.10 21:08

tak to je malá fakt ŠIKULKA :mrgreen: :dance:

Kajaaada1
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 05.08.10 21:13

Připojuji se ke gratulaci. :potlesk: :potlesk:

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 05.08.10 21:14

Gratuluju :kytka: . Já jestli se toho dožiju, vyvěsím prápor :wink:

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 05.08.10 21:16

Jůů, moc děkuju, že to s náma tak „prožíváte“ :hug:

Já ji na noc budit nechtěla, ale když ona si tu plínku prostě ze dne na den nenechala nasadit. A zase abych ji nechávala každou noc počurat…byla by v mokrém, ne vždy se ve vlhku vzbudila, musela bych denně prát..

Taky si užívám, že je v tomhle prostě hrozně šikovná, znám jednoho kluka, co ještě ve čtyřech letech do plíny kadil a za nic na světě se nevykadil jinam.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >