Jen zírám, takový člověk!

Anonymní
30.6.15 22:57

Jen zírám, takový člověk!

Ahoj… jdu se Vám spíš vypovídat… Jsem ze všeho vykulená, zmatená, trochu pobavená a především smutná.
Skoro dva roky se vídáme s kamarádkou, dosud nejlepší kamarádkou, společné dovolené, kafíčka, vínečka, děti si společně hráli, prostě fajn. Myslela jsem si, že to že jsme každý z jiné soc. třídy nebude až takový problém, nikdy jsem neměla problém a přátelé mám různé. Kamarádce jsem hodně pomáhala, at odvozem věcí, stěhováním, mimo to i finančně trochu, dluží mi 3000,–. Je samoživitelka ted už, a neustále ji chybělo, neměla alíky, malou výplatu apod. až ted vidím že mě nejspíš jen sprostě zneužívala. Ještě o víkendu u nás spala, aby mohla půjčit sestře byt, bez problémů.
Dnes se ale stalo něco… co i mě změnilo názor na přátelství… asi už nechci žádnou kamarádku… :(
Vždy jsem si víc rozuměla mezi chlapy..
Dnes mi volala, zda přijedu na kávu, říkám, že jasně, byla jsem kousek od ní, byli jsme totiž domluvené, že ji přivezu gauč, měla jsem ho rezervovaný u paní, za kávu. Říkám, že zajedu na kávu, a pani napíšeme a sjedeme tam. Myslela si ale, že tel položila a nepoložila…a já slyším… že jsem fakt svině a mrka, že ji slíbim gauč a pak si jedu dát kafe a dřepět k ní, že toho má dost a že můžu jít do pdele, říkala to kamarádce vedle. Položila jsem tel a napsala ji smsku, že jsem vše slyšela a že nemám slov… Od té doby mě bombarduje, na fb mě dala do ignorace. Napsala jsem jí slušně že chci tedy nábytek, který od nás má z chaty zdarma půjčený a zpět peníze a připsala č. účtu, celé odpoledne mě bombarduje, jaká jsem mrina, pca a jiná slušná slova, že mi nahází nábytek před dům, apod. Jen samé a podobné výhružky.
Jen zírám… jak se člověk změní během vteřiny.
Mám dojem, že mě celou dobu jen zneužívala… :(
Holky podpořte mě, také jste se někdy s kamarádkou nerozešli v dobrém?
Poučilo mě to v tom, že si budu držet skutečně od lidí odstup… :(

Děkuju za vyslechnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.6.15 23:01

A kvůli čemu jsi teda byla mrcha? Jako že sis u ní chtěla dát kafe?
No nic, je to humus, nemám vůbec slov, takže ti bohužel neporadím. Zkušenost naštěstí nemám. Tohle je tak na to, s někým si sednout, dát si pár skleniček, krabičku cigaret a pořádně se z toho vykecat. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11397
30.6.15 23:01

Já jsem se taky spálila, ne až zas tak, ale taky jsem si hodně pustila k tělu člověka, který mě spíš využíval. Člověka to mrzí, ale kašli na to a nezanevři kvůli tomu na lidi, to by byla škoda. Jen tolik nepomáhej a přátele dobře vybírej! :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
30.6.15 23:02

Hustý 8o naštěstí jsem tohle nezažila, to by mě teda asi hodně mrzelo, to je síla :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2190
30.6.15 23:06

No a proto si takhle k tělu nikoho nepouštím. Stalo se mi něco podobného, i když ne v takovém rozsahu. Mám asi dvě výborné kamarádky, nebudu říkat nejlepší, protože pod pojmem nejlepší si představuji něco jiného. Ale pořád mám v hlavě stopku a hlídám si co říkám a co dělám, právě pro to, že se z každého kolem mě může vyklubat takový lidsky odpad jako je tahle tvoje kámoška. Jediná rada pro tebe. Neměj kamarádky víc jak na kafe a už nikomu nepujcuj. Víc bych ji neřešila a ignorovala bych ji. A pokud bude dělat svine problémy, tak ji dala par facek a znepříjemnila bych ji trosku život. Někomu by to mohlo přijít dětinské, ale nechapu proč by měl člověk podporovat svinstvo. Dej si panáka a s někým ji pořádně proper ať se ti uleví. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
30.6.15 23:07

To je ale svině hnusná :pocitac: chápu že tě to mrzí ale pořád lepší že si to poznala takhle co je to za pokrytce. Všechno zlé je k něčemu dobré příště si hold na takovýhle kamarádky dáš pozor :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47192
30.6.15 23:07

No je falešná, nevdecna, využívala te.
Buď rada, že si to odhalila ted i když to mezi.
Vykasli se na nábytek, prerus s ní kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348
30.6.15 23:10

Bud rada, ze ses o ni dozvedela pravdu, lepsi pozde, nez-li pozdeji. Vypada to na zlou zavistivou kacenu, vsechni ale takovi nejsou, jen priste lepe vybirej :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 23:18

Moje tehdy něj kamaradka je vdaná za myho tehdy téměř snoubence. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
5145
30.6.15 23:19
@Anonymní píše:
Moje tehdy něj kamaradka je vdaná za myho tehdy téměř snoubence. ;)

taky dobrá svině

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 23:22

Taky jsem se cca před 3 roky dozvěděla pravdu od holek, co s nami jezdivali na dovolené i s manzeli, vidali jsme se jednou tydne a deti si suprove hrali. Sociální třídy asi na stehno, jen ja nemusela do práce a presto se nám vedlo fajn. Všichni podnikatele. No zkratim to, pomlouvacne zenske, zakomplexovane. My byli ti spatni, nikdo s nami nikam jezdit nechtěl (potom nevím, proč se nám ozývaly) atd atd. Nikdy se neomluvily. Uz vím, ze přátelství neexistuje. I když jsem sebevic pohostinna nebo i když se s holkama schazim jen občas. Mam asi 2, včetně sestry. Venuji cas více rodině a na ostatní prdim. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.15 23:36

Děkuji Vám mnohokrát. Kamarádka a snoubenec je perlička teda.
Mě to tak nějak štve, see, mrzí, bolí… ale dala jsem si vaječnák a pokecali jsme o tom doma, chlap říkal, že to z ní cítil… že z holky z děcáku, nemůžu být dobrý člověk. Což si až tak nemyslím, ale v tomhle případně je to zrovna pravda :)
Nu, mám kolegynku v práci, ta je fajn, ale je to pracovně přátelský vztah, žádné moc svěřování.. jinak na kamarádství nevěřím. Lidi jsou s
ině… :(
Je to na budku nemít se kam svěřovat…

• Nahlásit
  • Citovat
5145
30.6.15 23:41
@Anonymní píše:
Děkuji Vám mnohokrát. Kamarádka a snoubenec je perlička teda.
Mě to tak nějak štve, see, mrzí, bolí… ale dala jsem si vaječnák a pokecali jsme o tom doma, chlap říkal, že to z ní cítil… že z holky z děcáku, nemůžu být dobrý člověk. Což si až tak nemyslím, ale v tomhle případně je to zrovna pravda :)
Nu, mám kolegynku v práci, ta je fajn, ale je to pracovně přátelský vztah, žádné moc svěřování.. jinak na kamarádství nevěřím. Lidi jsou s
ině… :(
Je to na budku nemít se kam svěřovat…

Hele něco ti povím já mám dlouholetých kamarádek plno nejdýl mám dvě 13let a 10 let a stejně pokecám s nima svěřim se co mě trápí ale prostě všechno jim neříkám i když jsou to hodně dobré kamarádky ale nikdy nevíš co se může stát i když si myslím že jsou skvělý jednoho dne se může mezi náma něco pokazit a nechci aby pak každý věděl mé největší trápení nebo tajemství. Prostě si na to dávám pozor.Na svěřování mám tady emimino :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13393
30.6.15 23:46

Já měla kamarádku, teda mám, už 18 roků. Před lety jsme měly velký konflikt, kvůli blbosti, samozřejmě, jak jinak. Asi rok jsme se nestýkaly, poté se to zase obnovilo. Není to takové to slepičí až za hrob, ale je to hodně blízké a i díky tomu konfliktu vím, že je to slušný člověk. Bylo to bez hádek, nadávek atp.
Takže si myslím, že i slušné kamarádky se dají najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 23:51

A moje tehdy nej kamaradka za tehdy muze a otce meho ditete 8) Nechtejte vedet to kolem 8)
A

@Anonymní píše:
Moje tehdy něj kamaradka je vdaná za myho tehdy téměř snoubence. ;)
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama