Jenom přeháním nebo s ním fakt nejde žít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 00:38
Jenom přeháním nebo s ním fakt nejde žít?

Dobrý večer, chtěla bych vědět názor ostatních, jestli jsem divná, nebo jestli mám pravdu v tom, že s ním nejde žít. Jsme spolu 11 let máme spolu 2 děti (4 roky a 8 měsíců). On OSVČ v zemědělství, já na rodičáku. Doma dělám všechno já, vařím, uklízím, peru, vytírám, on někdy (možná tak jednou týdně vynese koš a každý večer umývá kojenecké láhve). Celý den se starám o děti (starší odpoledne chodí k babi, takže mi tu zbývá mladší), večer dělám taky všechno já, takže když uspim mladší, musím zacvičit se starší (má perthes a odumira jí kyčel) a uspat jí musím zase jen já. Koupu jen já, to samé s oblikanim, přebalováním. On si není schopný ani po sobě uklidit špinavý talíř, ale vyčítá mi, že nezavírám mikrovlnku, nedávám klíče od auta na věšák a nezavírám dveře. Já se celé dny honim, a když ho kdykoliv o něco požádám pošle mě někam a ještě se mi vysměje. Předevčírem přijel domu kolem osmé, starší zvracela a mladší lezla po chodbě, tak ho prosím ať vezme mladší ať to můžu uklidit ať do toho mladší neleze, on mi skoro vynadal že se jako musí pořád nosit? Já jen chtěla aby nelezla do těch zvratek aby něco taky nechytla, nakonec jsem dostala, že za to můžu stejně já, že jsem starší nakazila. To asi i jo, ale jak za to proboha můžu? Mě bylo v neděli večer tak strašně moc špatně, zvracela jsem, průjem, křeče v břiše zimnice a on se mi vedle v pokoji smál a nechal mě uspat mladší, zvracela jsem do 3 ráno a on si na odpoledne pozval návštěvu, chápete tu ohleduplnost? Já nevyspala, křeče v břiše, musela jsem se celý den starat o mladší a když jsem řekla jestli by nemohli přijet jindy tak ne, a to není poprvé co mi nepomohl ani když mi bylo špatně. Když jsem si zablokovala záda tak nezájem že nemám tahat mladší, nechal mě. Záda mě od té doby zlobí pořád a když jsem mu dneska řekla jestli by mohl vzít mladší že mě už fakt bolí, řekl mi že jí brát nebude že ho záda taky bolí. A takhle je to se vším. Nic nemůže. Na mě z vysoka kašle, ale když potřebuje udělat DPH, tak přijde. Když se napije tak je na mě tak hnusný, nadává mi, můžu za všechno, jsem nejhorší atd. Přitom já od něj chci jenom aby mě měl trochu rád, dovolená žádná a za celý rok byl s námi na 2 výletech. Jinak jsem pořád doma. Z rodičáku mi nezbývá nic, musím platit jídlo, nákupy pro děti, mlíko pro malou. Pliny teda kupuje on. Odejít nechce, ale ví že já nemůžu, protože nemám žádné peníze. Já bych mu snesla modré z nebe za kousek lásky, za pohlazení, pusu, trochu zájmu, pořád jenom brečím a trápím se a jemu je to jedno. Co s tím?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
hani28
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 28.09.18 00:54

Co s tim, to nevim, ale neprehanis. S takovym chlapem bych byt nemohla, s takovym bych si ani neporizovala dite, natoz dve. Nerikej, ze takovy nebyl pred detma…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 00:59

Jediné co pro mě dělá je to, že krmí moje ovce, ale to mi nezapomíná vyčíst, protože žerou jeho seno, které musí dělat. On musí venku pořád něco dělat, hlavně pro ostatni by se přetrhl, ale doma nepomůže s ničím, protože já jsem celý den doma a nic nedělám a jsem ze to placená (rodičák). Natajno si koupil traktor, dozvěděla jsem se to až když měl všechno dohodnutý, natajno se přihlásil do zastupitelstva aby si každý týden mohl jezdit pryč a já se večer zase hezky starala, to jsem se dozvěděla až od jeho mámy, vůbec mi o tom neřekl a ani nevím jestli by řekl. Já ale sama bez dětí nikam nemůžu, když někam chci tak jsem hned kur. a atd. Když jsem po rehabilitaci potkala kamarádku a zakecala se s ní a přijela o 2 hodiny dyl tak vyváděl jak blázen, ale mě to dělá pokaždé když řekne že přijede v tolik a tolik.(2 hodiny zpoždění je u něj ještě brzo a to mi předtím do telefonu řekne za 15 minut jedu). Celý den si mě nevšimne a tak si pořád říkám jestli mě má vůbec aspoň trochu rád. Tvrdí že přehánim že jsem přecitlivělá, ake já u něj žádný důkaz nevidím. Odkaz mu pošlu na mail aby si přečetl i názory ostatních.

Šarlota4
Extra třída :D 10048 příspěvků 28.09.18 01:02

Je to hulvat, trapak a hlavne sobec.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 01:04

@hani28 druhou dceru jsem s ním neplanovala, první vlastně moc taky ne a před dětma sme spolu nebydleli v jednom domě jako teď a hlavně mi to ani tak nepřišlo protože jsem jeho pomoc tolik nepotřebovala. Sliboval že až se druhá narodí bude pomáhat a i finančně se podílet, ale velký prd kromě plenek

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 28.09.18 01:54

Je to kreten, nakopni ho do prdele.

AndyVesela
Povídálka 30 příspěvků 28.09.18 02:17

Na ‚výrobě‘ děti se snad taky podílel, ne? Tak teď když jsou na světě by to chtělo zapojit se i do péče o ně a finančně přispívat dětem i tobe ;) trocha slušného chování a ohleduplnosti k tobě by z jeho strany byla fajn, jinak kopnout do zadku.

Lenka_Hal
Kelišová 5693 příspěvků 28.09.18 02:28

Ja bych nekoho takoveho nesnesla.rozhodne neprehanis. Ubozak to je a ne chlap.

Cookieska
Povídálka 21 příspěvků 28.09.18 03:00

Fakt nechapu, ze muze nekdo takovy existovat, jak se muze tahle chovat! Nema smysl s nim byt. Kdyby se o deti staral a venoval se jim, tak by pro ne bylo prospesne s nim zustat,ale takhle urcite ne! Deti moc dobre pak vnimaji tu nerovnovahu a vztahem rodicu se uci, uz kvuli nim bude lepsi ho poslat do haje. Zbytecne by je to trapilo, nebo by se pak treba mohli chovat stejne,aspon si to myslim.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 28.09.18 03:18

Nepřeháníš, tohle je fakt ubožák. Nebyla bych s ním.

káťa
Extra třída :D 13167 příspěvků 28.09.18 04:47
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chtěla bych vědět názor ostatních, jestli jsem divná, nebo jestli mám pravdu v tom, že s ním nejde žít. Jsme spolu 11 let máme spolu 2 děti (4 roky a 8 měsíců). On OSVČ v zemědělství, já na rodičáku. Doma dělám všechno já, vařím, uklízím, peru, vytírám, on někdy (možná tak jednou týdně vynese koš a každý večer umývá kojenecké láhve). Celý den se starám o děti (starší odpoledne chodí k babi, takže mi tu zbývá mladší), večer dělám taky všechno já, takže když uspim mladší, musím zacvičit se starší (má perthes a odumira jí kyčel) a uspat jí musím zase jen já. Koupu jen já, to samé s oblikanim, přebalováním. On si není schopný ani po sobě uklidit špinavý talíř, ale vyčítá mi, že nezavírám mikrovlnku, nedávám klíče od auta na věšák a nezavírám dveře. Já se celé dny honim, a když ho kdykoliv o něco požádám pošle mě někam a ještě se mi vysměje. Předevčírem přijel domu kolem osmé, starší zvracela a mladší lezla po chodbě, tak ho prosím ať vezme mladší ať to můžu uklidit ať do toho mladší neleze, on mi skoro vynadal že se jako musí pořád nosit? Já jen chtěla aby nelezla do těch zvratek aby něco taky nechytla, nakonec jsem dostala, že za to můžu stejně já, že jsem starší nakazila. To asi i jo, ale jak za to proboha můžu? Mě bylo v neděli večer tak strašně moc špatně, zvracela jsem, průjem, křeče v břiše zimnice a on se mi vedle v pokoji smál a nechal mě uspat mladší, zvracela jsem do 3 ráno a on si na odpoledne pozval návštěvu, chápete tu ohleduplnost? Já nevyspala, křeče v břiše, musela jsem se celý den starat o mladší a když jsem řekla jestli by nemohli přijet jindy tak ne, a to není poprvé co mi nepomohl ani když mi bylo špatně. Když jsem si zablokovala záda tak nezájem že nemám tahat mladší, nechal mě. Záda mě od té doby zlobí pořád a když jsem mu dneska řekla jestli by mohl vzít mladší že mě už fakt bolí, řekl mi že jí brát nebude že ho záda taky bolí. A takhle je to se vším. Nic nemůže. Na mě z vysoka kašle, ale když potřebuje udělat DPH, tak přijde. Když se napije tak je na mě tak hnusný, nadává mi, můžu za všechno, jsem nejhorší atd. Přitom já od něj chci jenom aby mě měl trochu rád, dovolená žádná a za celý rok byl s námi na 2 výletech. Jinak jsem pořád doma. Z rodičáku mi nezbývá nic, musím platit jídlo, nákupy pro děti, mlíko pro malou. Pliny teda kupuje on. Odejít nechce, ale ví že já nemůžu, protože nemám žádné peníze. Já bych mu snesla modré z nebe za kousek lásky, za pohlazení, pusu, trochu zájmu, pořád jenom brečím a trápím se a jemu je to jedno. Co s tím?

Pokud je to tak jak píšeš, nenapadá mě jediný důvod proč s někým takovým být. Z toho chlapa nemáš nic - lásku,, oporu, pomoc, sdílení,, zájem ,, zabezpečení…Začla bych rychle pracovat na možnosti osamostatnění, do té doby bych se ho snažila víceméně nevšímat.

Kostroma
Kecalka 142 příspěvků 28.09.18 04:49

Připravovala bych se na tvem miste financne na osamostatnění s dětma. Na co tohle všechno je? A ty děcka v tom…bože. Je to dobytek, tvrdě na něj.

Denisa56
Kelišová 6430 příspěvků 28.09.18 06:04

Další primitiv, který je přesvědčený, jaký že je velký chlapák. A přitom je to jedna obrovská nula. Jestli máš rodiče, jakože snad jo, tak jim všechno řekni a požádej o pomoc, abys mohla od tohohle exota co nejdřív odejít. Život s ním není ani pro tebe ani pro děti žádným přínosem, naopak, sráží tě to a ničí a až to děti začnou vnímat, bude to ještě horší, protože vedle takového „tatínka“ budou jenom trpět.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33501 příspěvků 10 inzerátů 28.09.18 06:10

8o Za koule do průvanu s takovým idiotem. Špatně je úplně všechno, rozdělené tvoje ovce, tvoje děti … co to je? Panáček nechápe pojem rodina? Co nějaký kamarád, nemohl by mu vysvětlit, jak to chodí u normálních lidí? Nebo je přesvědčen o své genialitě a dokonalosti? Zkusila bych možná i nějakou manželskou poradnu, jestli by byl ochoten tam jít. Ono se bohužel lehko řekne, zabezpeč se finančně, ale je to potřeba udělat jako jeden z prvních kroků. Tvrdě do něj, ať dává peníze na domácnost a ty si šetří na případný odchod.

růžový achát
Kelišová 5048 příspěvků 28.09.18 06:24

8o No to je i ma mě moc a to vydržim lecos, neuklízí ať nebuzeruje.Pokud máš kam jít - okamžitý rozvod.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >