Jeseníky - poraďte pobyt s malými dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chrastitko11
Kecalka 394 příspěvků 30.01.18 22:53
Jeseníky - poradte pobyt s malými dětmi

Ahoj, chystáme se na hory, máme tříleté dítě, může někdo prosím poradit nějaký rodinný penzion v Jeseníkách? Aby to bylo čisté, dobré jídlo, nejlépe dětský koutek, za slušnou cenu a ke sjezdovce nejlépe na dojití pěšky. Děkuju za typy :mavam:

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

Michalka80
Závislačka 4517 příspěvků 31.01.18 09:33

Nam se moc libilo v Karlove Studance. Je to malicke lazenske mestecko, vse je blizko, maji tam super bazen… Konkretni penzion neporadim, neb si nemuzu vzpomenout jak se jmenoval :oops: jeste se kdyztak podivam

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama