Jesle Praha 5 - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kasiula85
Nováček 2 příspěvky 17.01.19 22:07
Jesle Praha 5-zkušenosti

Ahoj maminky hledám jesle na Praze 5 okolí Košířích. Jaké mate zkušenosti? Potřebovala bych Jedlinský kde přijmou 2 a 2 měsíční dítě. Děkuji za vaše názory. Katka

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 22:48

Neporadím jakou ano, ale rozhodně nedoporučuji žádnou z poboček Maxíkovy školky a jeslí…pracovala jsem tam nějakou dobu a “zákulisí” je šílené. Tváří se to dokonale před rodičema, ale ve finále když dítě začne plakat, vedoucí učitelka ho hned zavře do kumbálu k pračce, aby od něj nezačali další prckové brečet taky. Povlečení postýlek se pere jednou za 2měsíce. S dětma se jedná hrozně, věnuje se jim minimální čas, přebalujou se jen občas a podle sympatií učitelek k jednotlivým dětem…tak bych mohla pokračovat pěkně dlouho. Hlavně teda pobočka v centru byla extra třída…libovali si tam na tom, že mají děti bohatých a slavných rodičů a všichni se bavili kolik platí za “nic”.

blobfish
Závislačka 4580 příspěvků 17.01.19 23:47
@Anonymní píše:
Neporadím jakou ano, ale rozhodně nedoporučuji žádnou z poboček Maxíkovy školky a jeslí…pracovala jsem tam nějakou dobu a “zákulisí” je šílené. Tváří se to dokonale před rodičema, ale ve finále když dítě začne plakat, vedoucí učitelka ho hned zavře do kumbálu k pračce, aby od něj nezačali další prckové brečet taky. Povlečení postýlek se pere jednou za 2měsíce. S dětma se jedná hrozně, věnuje se jim minimální čas, přebalujou se jen občas a podle sympatií učitelek k jednotlivým dětem…tak bych mohla pokračovat pěkně dlouho. Hlavně teda pobočka v centru byla extra třída…libovali si tam na tom, že mají děti bohatých a slavných rodičů a všichni se bavili kolik platí za “nic”.

A proč to píšeš sem, když Maxíkova školka v místě, na které se ptá zakladatelka, žádnou pobočku nemá? Připadá mi to spíš jako snaha pošpinit konkurenci nebo bývalého zaměstnavatele.

Kasiula85
Nováček 2 příspěvky 18.01.19 03:33
Jesle

Děkuji za odpověď. Tuto školku jsem ani nepočítalo kvůli lokalitě ale to co píšete zní strašně…víte něco o ekoskolce Vendule (v kosiri) jesle na hrebenkach nebo bedrnicek? Děkuji

@Anonymní píše:
Neporadím jakou ano, ale rozhodně nedoporučuji žádnou z poboček Maxíkovy školky a jeslí…pracovala jsem tam nějakou dobu a “zákulisí” je šílené. Tváří se to dokonale před rodičema, ale ve finále když dítě začne plakat, vedoucí učitelka ho hned zavře do kumbálu k pračce, aby od něj nezačali další prckové brečet taky. Povlečení postýlek se pere jednou za 2měsíce. S dětma se jedná hrozně, věnuje se jim minimální čas, přebalujou se jen občas a podle sympatií učitelek k jednotlivým dětem…tak bych mohla pokračovat pěkně dlouho. Hlavně teda pobočka v centru byla extra třída…libovali si tam na tom, že mají děti bohatých a slavných rodičů a všichni se bavili kolik platí za “nic”.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 10:19

@blobfish píšu sem, protože mají cca 5 poboček a neustále rozšiřují dál. Nemá cenu někoho pošpiňovat, protože na školku je tolik takových recenzí, které bohužel vlivem pana ředitele mizí z diskuzí, že se moc dlouho neohřejou. Ať si dělá co chce, mě to je jedno, jen jsem chtěla říct, co opravdu ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >