Jesle Praha 8 nebo Praha 5 - zkušenosti?

Anonymni
1.6.07 19:00

jesle Praha 8 nebo Praha 5 - zkusenosti?

Zacala jsem shanet jesle pro sveho dvouleteho Kubu. Jelikoz momentalne zijeme s manzelem v zahranici a v zari se budeme stehovat do Prahy, tak hledani na dalku je dost slozite. Moc bych uvitala jakekoliv blizsi informace o jeslich v Praze 8 (Mirovicka) nebo v Praze 5 (Barrandov-Treglova ul.). Mate nekdo vlastni zkusenosti s temito jeslemi nebo nekdo z Vaseho blizkeho okoli? Predem mockrat diky. Mejte se vsichni fajn. Zdravi Jana.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

334
1.6.07 22:42

Ahoj, ja jsem se byla podivat v Mirovicke, a mluvila jsem s pani reditelkou, jesle sice nevypadaji nic moc, ale vsichni jsou tam moc prijemni a deticky vypadaly spokojene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
1.6.07 22:44

Myslim, jako ze nevypadaji nic moc - ze je budova a zarizeni trosku starsi. Jinak atmosfera vypadala fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.6.07 20:02

Ahoj Pidalko! Mockrat dekuji za odpoved. Starsi zarizeni budovy mi vubec nevadi, hlavne, ze se tam maji deti fajn. Uz jsem tam take predbezne volala a maji tam od zari misto. Hezky vecer. Ahoj Jana.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.1.08 17:52

Jesle na Praze 5 - Stodůlky

Ahojky maminky !!! Jen se chci podelit o zkusenost se soukromymi jeslickami, do kterych s Pavlikem chodime. Jsou tam zlate tety a prijemne domacke prostredi plne podnetu a her pro vsechny deti. Nabiraji deti od 6mesicu do 3 let. Jsme s nimi velmi spokojeni. Nechavam odkaz, kdyby nejaka z Vas neco podobneho schanela.

www.malickov-jesle.cz

Ze zkusenosti vim, ze je nejlepsi hledat hlavne na doporuceni. Hezky Novy rok 08. Pa Jitka :)

• Nahlásit
  • Citovat
1767
25.9.13 08:13

Jesle Praha 5, Na Hřebenkách 3

Máte prosím někdo zkušenost s těmito jesličkami? Máme trvalé bydliště na Praze 5 a tyto jsou tam (pokud vím) jediné… Je problém tam dítě umístit? Podle jakých pravidel vybírají, kdo se tam dostane? Líbí se tam dětem?
Synovi bude těch 18 měsíců od kdy tam přijímají až na jaře - je možné aby ho vzali od toho jara, nebo budeme muset čekat na začátek školního roku? Už potřebuju jít do práce a bohužel nevydělám tolik abych ho mohla dát do nějakých soukromých jeslí za 18 tisíc měsíčně… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3339
29.9.13 22:09

@open mind tyhle neznám. Znám jen Korálek na Ohradě, tam mají teď plno, ale přihlášku můžeš nezávazně poslat a v případě, že se uvolní místo, ozvou se. A teď ve středu se jdeme podívat do Malíčkova v Řepích. V Korálku stojí měsíční docházka něcopřes 6tis., v Malíčkově to mají odstupňované podle počtu hodin. Na obojí mám dobré reference.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
30.9.13 16:04
@Jitu2 píše:
@open mind tyhle neznám. Znám jen Korálek na Ohradě, tam mají teď plno, ale přihlášku můžeš nezávazně poslat a v případě, že se uvolní místo, ozvou se. A teď ve středu se jdeme podívat do Malíčkova v Řepích. V Korálku stojí měsíční docházka něcopřes 6tis., v Malíčkově to mají odstupňované podle počtu hodin. Na obojí mám dobré reference.

Moc ti děkuju za informace. Platí tam taky to pravidlo, že přednost mají ty děti, které mají na dané Praze trvalé bydliště? My jsme Praha 5, tak nevím jestli má smysl se ptát někde jinde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3339
30.9.13 18:08

@open mind obojí jsou soukromé, takže spíš prostě kdo dřív přijde… Ten Malíčkov v Řepích má na netu, že mají volná místa. Jsem zvědavá, co mi tam řeknou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
30.9.13 19:15
@Jitu2 píše:
@open mind obojí jsou soukromé, takže spíš prostě kdo dřív přijde… Ten Malíčkov v Řepích má na netu, že mají volná místa. Jsem zvědavá, co mi tam řeknou

Soukromé a měsíční docházka za 6000 Kč? To jsem netušila, že nějaké takhle levné existují - vidím všude jen samé okolo 18 tisíc! To by pak vyšlo prakticky stejně jako v těch státních… Tak pak napiš jak jste dopadli v tom Malíčkově, Řepy od nás zas tak daleko nejsou. Moc dík! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.13 09:08

Naše zkušenost

My jsme o prázdninách chodili do soukromé školky v Řeporyjích (skolkazeskatulky) a moc velká spokojenost. Rozumná cena, málo dětí, bezvadný přístup. Pak jsem bohužel přišla o práci.:(
Tak teď jsem zatím doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
1.10.13 10:34

@iva.lim1
Moc děkuji za kontakt, ale viděla jsem že tam celodenní jesličkovné vychází na 11 tisíc a to je pro nás hodně :/…Přeju ať práci brzo najdeš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.13 15:37

Zkus jim napsat email.do školky berou od 18m. a tam je skolkovne tusim 8tis.,ale bylu hodně flexibilní. za práci Děkuji. uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.14 13:57
@Anonymni píše:
Zacala jsem shanet jesle pro sveho dvouleteho Kubu. Jelikoz momentalne zijeme s manzelem v zahranici a v zari se budeme stehovat do Prahy, tak hledani na dalku je dost slozite. Moc bych uvitala jakekoliv blizsi informace o jeslich v Praze 8 (Mirovicka) nebo v Praze 5 (Barrandov-Treglova ul.). Mate nekdo vlastni zkusenosti s temito jeslemi nebo nekdo z Vaseho blizkeho okoli? Predem mockrat diky. Mejte se vsichni fajn. Zdravi Jana.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.14 13:58

jesle v Praze 8 (Mirovicka)

Ahojte holky, máte nějaké aktuální zkušenosti s jesličkami v Mirovické?
Děkuji mnohokrát!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama