Jesle v Praze (ideálně Praha 10, 4)

641
18.5.17 22:37

Jesle v Praze (ideálně P 10, 4)

Ahoj maminky, hledám pro dceru jesličky, v době nástupu bude mít 14 měsíců. Prosím, pokud máte zkušenost, podělte se o vaše dojmy a tipy na pražské jesle, ideálně na Praze 10 (v okolí Měcholup, Petrovic, Hostivaře), popř Praha 4 (Háje a okolí), nebo i v centru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.5.17 23:12

P4 kunratice U motylku. Pro me fine ceny i pristup. Deti berou od roku. Prebaluji, pomahaji jist, berou 12 deti. Maji krasnou zahradu na vyblbnuti. Pak muzes pres Krc rovnou do centra pokud pracujes tam. Maji nanvyber dopoledni / odpoledni i celodenni jesle. Nase chodi 2× tydne na dopolko, 1-2× mesicne na cely den s jidlem, cca za 3tis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 07:07

Moje dcera nechodila do jeslí, ale do školičky (berou myslím od roku a půl) - Rarášek v Horních Měcholupech. Byla tam spokojená, byli hrozně milí a fajn (zvládání plen atd. samozřejmostí), a dodnes chodíme na akce, které pořádají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
19.5.17 08:44

@AndelaCerna Děkuju za tip, jen teď jsem se podívala na stránky a píšou že berou děti až od dvou let? Jinak na tu skupinku 12ti dětí je kolik „tet“ - 2, 3?

@Slečna Ferka Díky za reakci, to by pro mě bylo super, přímo „u nosu“, jen škoda že mi to nevyjde věkově (o ty 4 měsíce, než bude mít malá 1,5 roku) ještě to ale zkusím promyslet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama