Ještě jsem neměla sex

Anonymní
23.5.21 17:29

ještě jsem neměla sex

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě citlivý téma..
Je mi čerstvě 17 a jeste jsem neměla pořádně nic s klukem.. Měla jsem možnost už se s někým vyspat, loni v létě jsem měla takový krátký,,vztah", ale ten kluk mě asi jakoby nepřitahoval, protože mi líbaní s ním nebylo vůbec příjemné a třeba když jsem spolu leželi v posteli a třeba mi sahal na zadek nebo na prsa mi taky mi příjemné nebylo.. Ale myslím že to bylo prostě ním, ted kdyz si na nej v zpomenu tak se mi hnusí. Celkem se bojím, že až třeba v létě dojde na to že bychse měla s někým líbat tak ani nevím jak, protože s ním jsem jenom nějak otvírala pusu abych nebyla za trapačku..
Ale jakoby vím jak se to má dělat, ale když jsem se ted nedávno vídala s jedním mladším klukem (15) pro kterého jsem byla první holka se kterou se,,kamarádil", tak jsem mu chtěla dát pusu, ale prostě jsem se bála a stydělaa nevěděla jak a on se mi dost líbil, byl můj typ o hodně víc než ten z léta..
No a mám prostě strach že až si někoho zase najdu a budu se s ním mít líbat, nebo mu třeba udělat dobře, že nebudu vědět jak na to..
Myslíte že je to v mém věku normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6003
23.5.21 17:35

Naprosto normální v tvém věku, v Česku se v průměru začíná se sexuálním životem mezi 17. a 18. rokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
23.5.21 17:38

Je to normální. Buď ráda, že jsi neměla první sex s někým, kdo se ti protivil. Až potkáš někoho, s kým bude přitažlivost oboustranná, půjde to samo.

Na to, kdy máš mít první styk, nejsou žádné tabulky. A to, že nevíš, jak na to, je taky přirozené. Všechno se naučíš časem a zkušenostmi, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5798
23.5.21 17:39
@Anonymní píše:
Je mi čerstvě 17 a jeste jsem neměla pořádně nic s klukem.. Měla jsem možnost už se s někým vyspat, loni v létě jsem měla takový krátký,,vztah", ale ten kluk mě asi jakoby nepřitahoval, protože mi líbaní s ním nebylo vůbec příjemné a třeba když jsem spolu leželi v posteli a třeba mi sahal na zadek nebo na prsa mi taky mi příjemné nebylo.. Ale myslím že to bylo prostě ním, ted kdyz si na nej v zpomenu tak se mi hnusí. Celkem se bojím, že až třeba v létě dojde na to že bychse měla s někým líbat tak ani nevím jak, protože s ním jsem jenom nějak otvírala pusu abych nebyla za trapačku..
Ale jakoby vím jak se to má dělat, ale když jsem se ted nedávno vídala s jedním mladším klukem (15) pro kterého jsem byla první holka se kterou se,,kamarádil", tak jsem mu chtěla dát pusu, ale prostě jsem se bála a stydělaa nevěděla jak a on se mi dost líbil, byl můj typ o hodně víc než ten z léta..
No a mám prostě strach že až si někoho zase najdu a budu se s ním mít líbat, nebo mu třeba udělat dobře, že nebudu vědět jak na to..

Až to budeš cítit, tak ti to půjde ani nebudeš vědět jak. Tve pocity před „tenkrát poprvé“ Jsou úplně normální. Hlavně nedělej něco jen proto, že se to v tomhle věku má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
23.5.21 17:55

Za mě úplně normální. V 17 bych taky byla nervózní. S první pusou a sexem jsem začala v 19ti a nelituji. Přišlo to až jsem byla opravdu připravená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
23.5.21 22:43
@Anonymní píše:

Proc lezes do postele s nekym, kdo te fyzicky nepritahuje a hnusi se ti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
23.5.21 22:43
@Wani píše:
Naprosto normální v tvém věku, v Česku se v průměru začíná se sexuálním životem mezi 17. a 18. rokem.

Zase ten prumer. Jedna stara panna to zvedne dvaceti holkam hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
23.5.21 22:45
@annali píše:
Je to normální. Buď ráda, že jsi neměla první sex s někým, kdo se ti protivil. Až potkáš někoho, s kým bude přitažlivost oboustranná, půjde to samo.Na to, kdy máš mít první styk, nejsou žádné tabulky. A to, že nevíš, jak na to, je taky přirozené. Všechno se naučíš časem a zkušenostmi, neboj.

Nebo je lesba :think: nedovedu si predstavit v 16 lezt do postele s nekym, kdo se mne nelibi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
23.5.21 22:46
@mimibi píše:
Za mě úplně normální. V 17 bych taky byla nervózní. S první pusou a sexem jsem začala v 19ti a nelituji. Přišlo to až jsem byla opravdu připravená.

V 19 jsi si dala prvni pusu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
23.5.21 22:50

Nikam nespěchej, poprvé je jen jedno a chceš, aby to byla hezká vzpomínka, takže ideálně, ať je to s někým, kdo tě bude přitahovat a budete se mít rádi, a aby ten kluk nebyl sobec, co myslí jen na sebe.

Až se opravdu zaláskuješ a bude tam ta pravá chemie, tak ti ty doteky od něj vadit nebudou a líbání a tak půjde samo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
23.5.21 23:03
@Pavlik Morozov píše:
V 19 jsi si dala prvni pusu?

Ano. Myslela jsem spíše líbání, ale když nad tím tak přemýšlím, tak jsem si vlastně s nikým nedala ani obyčejnou pusu :nevim: mě se do 19 prostě nikdo nelíbil a klukům jsem se stranila, protože jsem byla hodně stydlivá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 23:18
@Pavlik Morozov píše:
Proc lezes do postele s nekym, kdo te fyzicky nepritahuje a hnusi se ti?

Ted se mi hnusí a jsem ráda, že jsem se s ním nevyspala.. Ale v tu dobu před rokem se mi líbil, byl na mě hodný, ale prostě tam z mé strany nebyla ta jiskra :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 23:19
@Pavlik Morozov píše:
Nebo je lesba :think: nedovedu si predstavit v 16 lezt do postele s nekym, kdo se mne nelibi.

Ne lesba opravdu nejsem :D Vždy se mi kluci líbili a moje představy byly a jsou jenom o nich :D S tou postelí to bylo složitější, já se chtěla spíš jenom mazlit a on začínal s něčím jiným :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6829
24.5.21 01:32
@Anonymní píše:
Ted se mi hnusí a jsem ráda, že jsem se s ním nevyspala.. Ale v tu dobu před rokem se mi líbil, byl na mě hodný, ale prostě tam z mé strany nebyla ta jiskra :nevim:

Libil a byl hodny je neco jineho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
24.5.21 01:34
@Anonymní píše:
Ne lesba opravdu nejsem :D Vždy se mi kluci líbili a moje představy byly a jsou jenom o nich :D S tou postelí to bylo složitější, já se chtěla spíš jenom mazlit a on začínal s něčím jiným :nevim:

Jen to ne. Zase to mazleni. Rekla jsi mu ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat