Reklama

Ještě někdo komu nechutná tzv. zdravé jídlo ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drewlet
Závislačka 4102 příspěvků 20.02.17 12:02
Ještě někdo komu nechutná tzv.zdravé jídlo ?

Diskuse pro pobavení. Maso jím jenom ryby, kuřecí a hovězí. Zeleninu skoro vůbec, mléčné výrobky ne.Do prodejen zdravé výživy nechodím, takže vločky a spol.taky ne.
Je tu někdo podobný, nebo jsem exot?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 20.02.17 12:09

A co teda jíš? :mrgreen:

hofka
Extra třída :D 14972 příspěvků 20.02.17 12:11

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 20.02.17 12:13

@Ice79 @hofka asi jen maso :mrgreen: pečivo a ovoce :mrgreen:

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 20.02.17 12:14
@hofka píše:
:D :palec:

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 20.02.17 12:14

Jako něco co ty nejíš, jím..ale zdravá strava mi taky nechutná..viz cizrna, bulgur, různé špaldové nebo jiné zdravé mouky, řepa…tmavé pečivo..atd.. Úplně je mi líto dětí školních, co jim zavřeli bufety a hlavně omezují i obědové jídelny..to co mi píšou kamarádky co mají za výběr z obědů, to jako je děs..

Pruzickova7
Stálice 64 příspěvků 20.02.17 12:15

Ja jim jen to co mi chutna ;) ale s rozumem ;) jinak bych vazila 100kg..Ovoce a zeleninu jim dost, ale do zdrave vyzivy takym nechodim..

stinga
Závislačka 3499 příspěvků 10 inzerátů 20.02.17 12:15

@drewlet já se hlásím. Nejím ovoce a zeleninu od dětství, jako batole jsem jedla banány a špenát. Teď sním banánového hamánka. Ovoce a zeleninu nesním v žádné úpravě ani v polévce. Smrdí mi to a chce se mi z toho zvracet.
Jídlo jako pohanka, kuskus, vločky atd. mi taky nechutná.
Jím vývarové polévky, maso všechno kromě uzeného, ale nesmí být s ničím zapečené. Pak teda přílohy jím, a mléčné výrobky taky.
Nevím čím to je a nejde to nijak překonat.

janet9
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 20.02.17 12:22

Vločky, jáhly- nejím. Zeleninu jím, ale ne všechnu- takový celer bych do pusy nedala, nechutná mi syrová paprika.
Ale co zas říká přítel… že dokážu najít tlusté maso i na kuřeti- což je fakt, tlusté nebaštím a najdu ho všude :lol: :lol: :lol:

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 20.02.17 12:25

Já taky nejsem příznivcem extra zdravé stravy, ale ono záleží hlavně na úpravě. Ráda experimentuju, občas to je holt hnusné, ale občas mě něco příjemně překvapí. Třeba mi děsně chutná pohankové rizoto. Když to někde řeknu, tak jsem málem za nějakou špaldu :mrgreen: Ale třeba různé tofunézy, věci ze sóji, rostlinná „mléka“,co jsou teď děsný hit, to fakt ne-e. A teda jogurty a ryby jím zcela minimálně, nějak mi to nejede.

A teda vločky jím tak maximálně v sušenkách, z ovesný kaše se mi zvedá kufr. Smrdí to a konzistenci to má jak zvratky. Jáhly mi přijdou chuťově naprosto nezajímavý a akorát je opruz s přípravou, že se musí spařit.

Paola21
Závislačka 3399 příspěvků 20.02.17 12:29
@drewlet píše:
Diskuse pro pobavení. Maso jím jenom ryby, kuřecí a hovězí. Zeleninu skoro vůbec, mléčné výrobky ne.Do prodejen zdravé výživy nechodím, takže vločky a spol.taky ne.
Je tu někdo podobný, nebo jsem exot?

Tak to jíš zrovna dobré maso, nejhorší je snad vepřové. Zeleninu si v syrovém stavu moc často taky nedám, to spíš ovoce. Vyloženě v obchodě zdravé výživy jsem taky nikdy nebyla a ani se nechystám.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 20.02.17 12:30
@drewlet píše:
Je tu někdo podobný, nebo jsem exot?

Vidíš, a přitom tzv zdravá strava je jenom nově vytažená potravina, kterou jedli naši předci. Byli zdraví, silní a netrpěli na dnešní choroby. Mě dříve nechutnal kuskus atd…, ale když to člověk umí připravit chutně, je to výborný. Taková ovesná kaše s borůvkama, jahelník s ovocem a medem…mňam :jazyk:

Tamtama
Extra třída :D 11699 příspěvků 20.02.17 12:45

Já se hlásím, akorát maso mám nejradši vepřové, hovězí je moc tuhé, kuřecí nemusím a na rybách mi vadí kosti, než se s tím crcat, to to radši nejím :lol: ovoce a zeleninu jím jen jednou za čas, z mléčných výrobků jen mléko do kafe a sýry (eidam 30%, niva, hermelín, taveňáky - ty miluju).. vločky a podobnou verbeš vůbec

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 20.02.17 12:52

Já si myslím, že je to jen o tom, to umět správně připravit. :nevim: A druhá věc je, že je to prostě něco pro tebe nového a chvíli trvá, než si na nové chutě člověk zvykne (to mluvím třeba o různých neobvyklých přílohách).
A nejde o to, jestli je to zdravé, nebo ne. Třeba ryby jsou zdravé hodně a vidíš - píšeš, že ti chutnají. Vidím to spíš na takový podvědomý předsudek v hlavě „A jeje, to vypadá zdravě, tak to mi asi chutnat nebude.“
Třeba o tom, nakolik jsou zdravé mléčné výrobky, se poslední dobou vedou velké diskuze.

Ale konec konců - když ti to nechutná a nepotřebuješ to ze zdravotního (nebo váhového) hlediska, tak proč se do toho nutit.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31608 příspěvků 20.02.17 12:54

Jak co. zeleninu jím asi 10 druhů, ostatní ne, ovoce většinu sním/snad kromě avokáda a hrušek), ale nevyhledávám, max 1 kus denně, nedělá mi to moc dobře. a takový ty superzdravý přílohy mi taky nejedou, kuskus jsme jednou koupila, že teda budem žít zdravě, a to nešlo, musela jsem to zalít čtvrtlitrem smetany, abych to aspoń snědla(ne si pochutnala)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama